عکس

   

داعش و اسرائیل

 به روز شده:  ساعت21:00 - جمعه 27 فروردین 1395

نیاز غرب به تبادل تجاری با ایران و اعتراف بی بی سی

نیاز غرب به تبادل تجاری با ایران و اعتراف بی بی سی

شبکه ی فارسی زبان دولت انگلیس با انتشار گزارشی در خصوص سفر هیئت های تجاری غربی به ایران اسلامی، به علاقه ی بالای شرکت های مختلف جهان برای تبادلات تجاری با کشورمان و نیاز آن ها به این ارتباط متقابل اذعان نموده است ...

آگهی تبلیغاتی رژیم آل سعود در بی بی سی فارسی

بی بی سی فارسی با انتشار گزارشی که بیشتر به یک متن تبلیغاتی شبیه بود، ضمن بزرگنمایی فعالیت های اقتصادی رژیم آل سعود و تبلیغ برای آن ها، نشان داد که برای أخذ عیدی خود از این رژیم تا چه حد وظایف یک رسانه را زیر پا می گذارد ...

نرخ بیکاری سال گذشته 11 درصد اعلام شد

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در سال 1394، 11 درصدبوده است.

خرید مرغ بر اساس استاندارد بازارهای جهانی

معاون پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت پشتیبانی امور دام از سیاست‌گذاری جدید این شرکت در راستای خریداری مرغ و حمایت از تولیدکنندگان این عرصه بر پایه انطباق با استاندارد بازارهای جهانی خبر داد.

اقتصاد مقاومتی را باید از خودمان شروع کنیم

به گفته مدیر عامل بانک دی ما اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی عملیاتی شود به جای این‌که فکر کنیم دیگران چه کاری انجام می‌دهند باید خود را مخاطب قرار دهیم، چرا که با این نگاه می‌توانیم بهره‌وری‌مان را افزایش دهیم و به سمت محقق شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیش برویم. اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی عملیاتی شود باید از خود شروع کنیم.

4 میلیارد دلار بانک‌ها را نیز شامل قانون رفع موانع تولید کنید

در حال حاضر 16 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی شامل قانون رفع موانع تولید می‌شود اما چهار میلیارد دلار دیگر که افراد از بانک ها دریافت کرده اند، شامل این قانون نمی شود. در این باره رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران از نمایندگان مجلس خواست که برای رفع این تبعیض این موضوع را در مجلس پیگیری کنند تا این چهار میلیارد دلار بانک ها نیز شامل این قانون شود.


باید برای سرمایه‌گذار ایرانی فرش قرمز پهن کنیم

معاون وزیر اقتصاد با اشاره به فرصت‌های ایجاد شده برای سرمایه‌گذاری در ایران در شراط پسابرجام بر ضرورت حمایت ویژه از سرمایه‌گذاران داخلی تاکید و اظهار کرد: اگر می‌خواهیم در جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی موفق عمل کنیم باید برای سرمایه‌گذار ایرانی فرش قرمز پهن کنیم.


تولید نفت ایران روزانه ۴۰۰ هزار بشکه افزایش یافت

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای قرارداد بلندمدت فروش نفت بین ایران و توتال فرانسه، اعلام کرد: در نخستین ماه لغو تحریم‌ها، تولید نفت ایران روزانه ۴۰۰ هزار بشکه افزایش یافت.

قرارداد پژو کیفیت و ایمنی خودروهای ایرانی را افزایش می‌دهد

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اثر مثبت قرارداد پژو موجب خروج بخش تحقیق و توسعه خودروسازان از سکون می‌شود.

اوپک مقصر کاهش قیمت نفت است

رئیس شرکت نفتی دولتی روس‌نفت ایده کاهش تولید هماهنگ از سوی کشورهای بزرگ تولیدکننده نفت برای بالا بردن قیمتها را مطرح کرد ولی به این موضوع اشاره نکرد که آیا مسکو در این طرح مشارکت خواهد کرد یا خیر.

کاهش 15.7 درصدی صادرات نسبت به پارسال

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وی اعلام کرد: متاسفانه صادرات کشورمان در هفت ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه 15.7 درصد کاهش داشته است.

عیدی کارمندان دولت 6 میلیون و 880 هزار ریال تعیین شد

هیات دولت در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، پاداش پایان سال 1394(عیدی) کارکنان دولت را مبلغ ثابت 6 میلیون و 880 هزار ریال تعیین کرد.

12345678910...