از میان خبرها

عکس

...مادرم روزت مبارک   

جهاد فرهنگی

مرگ 3 ایرانی در پی مصرف داروی ماهواره ای

سال نو مبارک

پاسخ مردم ایران به دو بهم زنی های انگلیسی حکایتی دارد...+ ویدئو

پاسخ مردم ایران به دو بهم زنی های انگلیسی حکایتی دارد...+ ویدئو

در پی افزایش بهای حامل های انرژی در ایران، بی بی سی فارسی برنامه ای زنده جهت تبادل نظر با بینندگان روی آنتن می برد؛ بینندگان نیز نظرات مختلف خود را بیان می کنند؛ اما آنچه بحث برانگیز است این که افزایش تعرفه ی قبوض چه ربطی به انگلیسی ها دارد؟ شنیدن پاسخ های بینندگان نیز خالی از لطف نیست.

ابراز خشم بی بی سی از تسخیر لانه جاسوسی با بهانه ای جدید

بخش فارسی زبان رسانه ی دولتی انگلیس که همواره از حرکت های انقلابی ملت ایران خشمگین بوده است، این بار نیز خشم خود از تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا را با بهانه قرار دادن انتخاب سفیر جدید کشورمان در سازمان ملل متحد، ابراز نمود ...

تلاش بی بی سی برای تحریف سخنان رهبری

رسانه ی دولتی انگلیس در واکنش به سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای، تلاش نمود تا با تحریف جهت دار سخنان ایشان، به مخاطبین خود بقبولاند که فشار بالای تحریم ها علیه کشورمان، رهبری را برای انجام مذاکرات هسته ای راضی کرده است ...

ببینید، بشنوید

نوبت شما

نوبت شما: خروج بزرگترین گروه نیروهای آمریکایی از افغانستان؛ نظرات شما

خروج ٣٠ هزار سرباز آمریکایی از افغانستان از روز یک‌ شنبه ششم بهمن (٢٦ ژانویه) شروع می‌شود. از خروج این گروه از نیروهای آمریکایی به عنوان سرآغاز نهایی بیرون رفتن این نیروها از افغانستان یاد شده است که تا پایان سال ٢٠١٤ به طور کامل انجام خواهد شد.

پنجمین سالگرد تاسیس بخش فارسی زبان شبکه دولتی انگلیس؛ نظرات شما

بی بی سی فارسی تنها چند روز مانده به انتخابات پر شور و هیجان 88 ایران تاسیس شد. برخی کارشناسان معتقدند علی رغم ادعای این شبکه مبنی بر بی طرفی، این شبکه تلویزیونی همواره اهدافی غیر از "اطلاع رسانی بدون چشم داشت" را دنبال می کند.

ارتباط با "نوبت شما"

موضوع های پیشنهادی شما انتشار عکس ها و مطالب شما در سایت ما

رادیو و تلویزیون

مرور روزنامه هاوبلاگ ها

از تصویر همسر حسن روحانی تا گاف بی بی سی درباره همسر رهبر انقلاب

از ملبورن تا نیویورک تا بی بی سی

بی‌بی‌سی فارسی پروژه حمله به روحانی را کلید زد