عکس

   

داعش و اسرائیل

القای تقابل وزیر علوم با رهبر انقلاب

ثبت شده در: 00:00 گرينويچ - جمعه 26 تير 1394     به ما بپیوندید
القای تقابل وزیر علوم با رهبر انقلاب

طی هفته های اخیر رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از اساتید دانشگاه های ایران و همچنین دانشجویان و تشکل های دانشجویی که در ماه مبارک رمضان داشتند، به موضوع خط قرمز فتنه اشاره کردند و به صورت تلویحی و هم آشکارا، به مسئولین وزارت علوم نسبت به جذب و حضور عناصر فتنه سال 88 در دانشگاه ها و وزارت خانه هشدار دادند.

به گزارش پرشین بی بی سی، دولت یازدهم از ابتدایی که ترکیب کابینه خود را مرتب کرد و توسط مجلس از آن رای اعتماد گرفت، حساسیت های زیادی هم دولت روی وزارتخانه ای به نام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری داشت و هم مجلس و احزاب و رسانه ها به دلیل حساسیتی که دولت از خود در این رابطه بروز داده بود، نشان دادند و می توان گفت وزارت علوم یکی از جنجالی ترین وزارتخانه های دولت یازدهم قلمداد شد و این جنجال نیز تا کنون که حدود دو سال و اندی از  عمر دولت می گذرد همچنان است و حرف و حدیث های زیادی در رابطه با عملکرد این وزارتخانه مطرح است.

اما طی هفته های اخیر رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از اساتید دانشگاه های ایران و همچنین دانشجویان و تشکل های دانشجویی که در ماه مبارک رمضان داشتند، به موضوع خط قرمز فتنه اشاره کردند و به صورت تلویحی و هم آشکارا، به مسئولین وزارت علوم نسبت به جذب و حضور عناصر فتنه سال 88 در دانشگاه ها و وزارت خانه هشدار دادند.

بی بی سی با تحلیل سخنان رهبری معظم در این خصوص قصد داشت تا ز آب گل آلو ماهی بگیرد. رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان نیز از اوضاع سیاسی دانشگاه ها سخن به میان آورده و از سیاسی کاری در فضای دانشگاه و این که دانشگاه را برخی از جناح ها و احزاب باشگاه سیاسی خود کنند هشدار داده و انتقاد کردند.

در همین راستا شبکه بی بی سی فارسی که ملقب به روباه پیر نیز می باشد سخنان چندی پیش مقام معظم رهبری را که در خصوص فضای سیاسی دانشگاه ها و هشدارهایشان هم به مسئولین وزارت علوم و هم به دانشجویان داده بودند را به وزیر علوم ارتباط داد.

شبکه بی بی سی فارسی جهت انحراف افکار عمومی از صحبت های رهبری در این خصوص، منظور ایشان را ممنوعیت فعالیت سیاسی در دانشگاه ها توسط دانشجویان و همچنین مسئولین خواند.

بی بی سی قصد داشت تا رهبر انقلاب را متهم به این موضوع کند که آیت الله خامنه ای با هر حرکت و فعالیت سیاسی در فضای دانشگاه ها مخالف است، اما این در حالی است که اینطور که از بیانات رهبری معظم در طی این سال ها که در رابطه با این موضوع اظهار داشتند این استنباط می شود که ایشان بسیار به دنبال ایجاد فضای باز سیاسی در دانشگاه ها جهت رد و بدل شدن اعتقادات سیاسی و کندو کاو در خصوص مباحث روز سیاسی کشور هستند و بار ها و بار ها اعلام کرده اند که دانشجو بایستی سیاسی باشد، و درک و فهم و بصیرت سیاسی داشته باشد، اما نبایستی سیاست زده شود.

بی بی سی با ادای لحنی خاص در این رابطه قصد داشت تا وزیر علوم را در مقابل رهبر انقلاب قرار دهد و گزارشگر این برنامه گفت:"آقای دکتر فرهادی کارنامه ای بسیار درخشان در این مدتی که در سمت وزیر علوم بوده است از خود نشان داده و با درایت تمام از تمامی نیروهایی که توسط مجلس رای عدم اعتماد گرفته بودند استفاده می کند و شاید این اقدامات باعث شده است که رهبر ایران او را تحت فشار قرار دهد و او نیز همچنان به کار خود ادامه می دهد. "

تفاسیر غلط و غیر منطقی بی بی سی، تا به اینجا رسیده است که دکتر فرهادی که از نزدیکان رهبری نظام به حساب می آید و از ابتدای سمتش، در راستای تحقق دانشگاه اسلامی قدم برداشته، این شبکه این طور القا نماید که این دو شخص در کنار یکدیگر هستند.

این شبکه پر از فریب و نیرنگ به دنبال این است که تا می تواند در فضای دانشگاه ها رسوخ کرده و باعث بر هم زدن فضای آرام دانشگاه باشد، بی بی سی تا به اینجا به طور قطع قصد داشته است که دانشگاه ها را تا جایی که می تواند جولانگاه گروه های سیاسی خارج از دانشگاه قرار دهد و به محلی تبدیل کند که برای فتنه انگیزی آماده و مهیا باشد.

همین شبکه است که وقتی رشد حرکت علمی  ایران متوقف می شود، از کسانی که باعث این توقف شده اند بدون هیچ دلیل و برهانی، به صورت افراطی حمایت می کند و انهو دوستدار این توقف است.آخر به راستی با چه منطقی بی بی سی دم از ایران دوستی خود می زند و از این سو از توقف رشد علمی کشور له له زنان و خوشحال کنان، می رقصد و می نوازد؟؟؟کلمات کلیدی
وزیر علوم، دولت یازدهم، دکتر فرهادی، رهبر انقلاب، فضای سیاسی، دانشگاه ها، رشد علمی، توقف، جولانگاه، عناصر، فتنه 88,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
امیرکبیر
1394/08/17 - 7:15 بعد از ظهر

درود بر دو سردار امیر کبیر که ادم انگلسی را نابود کرد و احمدی نزاد که با انتخاب شدنش انگلس را در ایران نابود کردپاسخ