عکس

   

داعش و اسرائیل

گشت ارشاد، مایه امنیت یا ناامنی؟!!!

ثبت شده در: 11:58 گرينويچ - ﺳﻪشنبه 22 مرداد 1392     به ما بپیوندید
گشت ارشاد، مایه امنیت یا ناامنی؟!!!

مسعود زاهدیان، رئیس پلیس امنیت اخلاقی ایران، با اعلام اینکه وضعیت حجاب در ایران نسبت به پنج سال گذشته هیچ تغییری نکرده است، گفت: "پلیس به منظور رصد وضعیت حجاب در کشور هرماه از وضعیت پوشش در سطح شهر فیلمبرداری می‌کند"!!!

بی بی سی فارسی گزارش می دهد؛


شبکه ی فارسی زبان رسانه ی دولتی انگلیس که از هیچ راهی برای ضربه زدن به نظام ایران اسلامی و بخصوص سیاه نمایی دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد فروگذار نبوده است، این بار به نوعی ذات فاسد و بی اخلاق خود را عیان نمود و تلاش کرد تا موضوع حجاب را بهانه ی جدیدترین حمله ی رسانه ای خود به کشورمان سازد.

 این رسانه نما در یکی از جدیدترین گزارشات خود ضمن انتقاد شدید به سیاست های کشورمان برای مقابله با بد حجابی تا توانست این سیاست ها را منفی به تصویر کشید که نه تنها مفید نیستند، بلکه با قرار گرفتن در برابر مردم، آثار منفی بسیاری هم دارند!

بی بی سی طرح امنیتی اخلاقی اجرا شده در کشورمان را فقط نوعی برخورد نظامی معرفی نمود و ضمن  اعلام این نکته که "طرح امنیتی اخلاقی از سال 86 با ابلاغ محمود احمدی نژاد، رئیس وقت شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز شده است"، می آورد: «مقابله با آنچه بد حجابی زنان نامیده می شود، در سال های اخیر در چارچوب "طرح جامع گسترش فرهنگ حجاب و عفاف" و از نخستین سال ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد در دولت نهم شدت گرفت و ستاد اجرای این طرح نیز در وزارت کشور تشکیل شد ...»!!!

روباه پیر در گزارشی دیگر نیز، ضمن تأکید بر اینکه تمامی فعالیت های گشت ارشاد مربوط به دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد است، در مصاحبه با اشخاصی خیالی با نام هایی مستعار!!! و تعریف کردن دانستان هایی که بی بی سی آن ها را واقعیت!!! می خواند، "از خشونت بالای مأمورین گشت ارشاد با زنان و دختران و برخورد بی دلیل با آنان خبر داد و تأکید کرد که بعضا دختران جوان به دلیل رنگ شال و لباسشان مورد خشونت و برخورد مأموران قرار می گیرند، مأموران دختران را با فریب به داخل ماشین می برند و آن ها را به پایگاه های مخصوص خود منتقل کرده و با گرفتن عکس و تشکیل پرونده، اتهام بدحجابی را به آنان می چسبانند و ..."!!!

اما این ابزار رسانه ای غرب، به خوبی می داند که گشت ارشاد و طرح های مقابله با بدحجابی، مختص به دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد نبوده و در اصل ریشته ی برخوردهای سلبی با این معظل به دوران تصدی دوستان قدیمی خود این رسانه نما در دولت های سازندگی (هاشمی رفسنجانی) و اصلاحات (محمد خاتمی) باز می گردد.

محمود احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری خود، نه تنها علاقه ای با اجرای طرح های سلبی همه جانبه نداشته، بلکه با آن ها مخالفت هم نموده است و حتی طرح مورد نظر روباه پیر که "طرح امنیتی اخلاقی" نام دارد و توسط وی در دوران ریاستش بر شورای عالی انقلاب فرهنگی ابلاغ گردید، بیش از هفتاد درصد آن به طور کامل ماهیتی فرهنگی دارد و طی آن بیش از بیست و شش دستگاه متولی مقابله با بدحجابی و ترویج حجاب و عفاف هستند که اگر دستگاه های مختلف و هفتاد درصد طرح مذکور اجرا شود دیگر اصلا نیازی به کار سلبی نخواهد بود.

هرچند تا کنون به طور کامل دستگاه های مختلف به وظایف خود در قبال این طرح مهم عمل نکرده اند اما تلاش هایی فرهنگی مانند برگزاری صدها نمایشگاه امنیت اخلاقی در مدارس و ... باعث گردیده است که طی چند سال اخیر، هر ساله بیش از 26 درصد آمار مزاحمت های خیابانی در ایران اسلامی پایین بیاید که نشان از موفقیت طرح مذکور است.

از همه ی این ها گذشته، آن چه که در این موضوع جلب توجه می کند این است که، قبل از این نیز این غلام حلقه به گوش غرب، بارها در گزارشات متعددی با موضوع تشویق به تفریحات نا سالم و فاسد و فحشا و ... در جهت ترویج فساد در ایران اسلامی تلاش نموده و این اولین بار نبوده است، پس این رسانه نما برنامه ای ویژه برای این هدف شوم خود دارد.

اما وقتی به آمار بالای فساد اخلاقی در جهان اربابان بی بی سی و حتی به طور جزئی تر در درون خود این مجموعه ی شیطانی نگاه می کنیم، به راحتی می شود هدف این رسانه نما برای تلاش در جهت ترویج بی حجابی و فساد در کشورمان را شناخت.

وقتی می بینیم که آمار بالای تجاوزهای جنسی در بین نیروهای ارتش غرب که مثلا مایه ی امنیت مردم هستند!!! روز به روز بالاتر می رود و یا مقامات ارشد این کشورها علاقه ی شدیدی به جلوداری جریان فساد اخلاقی دارند (مانند رابطه های افشا شده ی بیل کلینتون، جان فیتز جرالد کِنِدی رؤسای جمهور اسبق آمریکا، نیکولا سارکوزی رئیس جمهور اسبق فرانسه، شرودر صدراعظم اسبق آلمان، برلوسکونی نخست وزیر اسبق ایتالیا و ... )، اثر پذیری روباه پیر از این جریان گسترده در غرب دور از ذهن نخواهد بود.

اربابان غربی بی بی سی به قدری در جهت ترویج فحشا در کشورهایشان با تمام وجود تلاش می کنند که ما شاهد هستیم آموزش های مسائل جنسی به کودکانشان اجباری شده است، مانند آموزش خود ارضائی در مدارس آلمان که همانند آن در سایر دول غربی نیز وجود دارد.

به جرئت و بر اساس آمارهای مستند شده می توان گفت که در ایالات متحده ی آمریکا که اصلی ترین ارباب رسانه ی فاسد دولتی انگلیس است، بیش از 53 درصد دختران دوازده تا شانزده سال ساکن در این کشور، در مدارس خود مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند.

شدت بحران فساد اخلاقی و جنسی در دنیای غرب به قدری بالا بوده است که سازمان ملل متحد نیز بارها وادار به واکنش شده است، همانطور که در نوامبر 2011، در گزارشی که به مناسبت فرا رسیدن سالروز منع خشونت علیه زنان منتشر نمود، بر بالا بودن نرخ تجاورهای جنسی در غرب، به ویژه در کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا، سرزمین های اشغالی تحت اشغال رژیم غاصب اسرائیل و ... اعتراف نمود و تأکید کرد که دولت های غربی برای ایجاد و تقویت روابط آزاد جنسی تلاش می کنند.

در کنار همه ی این ها، علاقه ی شدید بی بی سی به این گونه رابطه ها و فساد اخلاقی که نشأت گرفته از رفتار اربابانش هست، از رابطه پونه قدوسی با صادق صبا تا ... اثبات می کند که رسانه ی دولتی انگلیس، تلاش دارد تا مردم ایران اسلامی را نیز با مردم غرب در جهت سیاست های فسادآمیز اربابانش همراه سازد، تا ضمن هماهنگی بیشتر دنیا با امیال پست و شیطانی آنان، فضای کشورمان نیز تحت سلطه ی این فسادها، برای پیگیری دیگر اهداف شوم غربی ها فراهم گردد.

اما یاد برای بی بی سی یادآوری کنیم که مردم ایران اسلامی بسیار بیدارتر و آگاه تر از آن چیزی هستند که آنان می پندارند و با اعتقاد قلبی شدید خود به خداوند یکتا، دین، کشور و ارزش های بالای ایرانی – اسلامی – انسانی، هرگز در دامشان نخواهند افتاد پس بهتر است بیشتر از این چهره ی شهوت زا و فاسد خود را جار نزند ...

اخبار مرتبط
ذوق زدگی بی بی سی از گرمای شدید تابستان در ایران!!!
دزد، ادعای دزدی می کند!!!
در بی بی سی مطرح شد: تجاوز به پونه قدوسی، اصلی که به حاشیه رفت+فیلم
طرح تعویض نفیسه با پونه در بی بی سی!! + عکس
حضور پر رنگ مجری زن بی بی سی فارسی پس از تجاوز + عکس
تعداد قربانیان تجاوزهای جنسی مجری «بی‌بی‌سی» به 450 نفر رسید

کلمات کلیدی
بی بی سی , بی بی سی فارسی , تجاوز , حجاب , عفاف , طرح امنیت اخلاقی , گشت ارشاد , سازمان ملل , زنان , خشونت , دختران , ایران , آمریکا , انگلیس , غرب , bbc , bbcfarsi , bbcpersian , persianbbc,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
هاشم حامدي
1393/06/06 - 3:33 قبل از ظهر

كل اگرطبيب بودي سرخوددوانمودي خيانتهاوجنايات وغارت منابع دركشورمان بوسيله انگليس برهيچ كس پوشيده نيستپاسخ


یاحقی
1393/06/15 - 12:54 قبل از ظهر

اقای گزارشگر بی بی سی درکشورشما گشت ارشاد نیست چون واقعا ازادی دارید حتی انقدر راحتید که 53 درصد دختران زیر 15 سال شما مورد تجاوز قرار میگیرند ایا شما میدانید چه کسی پدرشماست واقعا انجا ازادی هست حتی برای انتخاب پدر واقعی ازادیدپاسخ