عکس

   

داعش و اسرائیل

رعب و وحشت بی بی سی از رزمایش محمد رسول الله(ص)

ثبت شده در: 12:59 گرينويچ - یکشنبه 10 اسفند 1393     به ما بپیوندید
رعب و وحشت بی بی سی از رزمایش محمد رسول الله(ص)

پرشین بی بی سی گزارش می دهد:رسانه فارسی زبان بی بی سی در هفته گذشته و پیش رو و همزمان با آغاز رزمایش محمد رسول الله(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آب های خلیج فارس، ضمن پوشش دادن این رویداد بزرگ ملی، به هدف قراردادن موشک آمریکایی توسط موشک های ناو بر ایرانی اشاره کردند.

پرشین بی بی سی گزارش می دهد:رسانه فارسی زبان بی بی سی در هفته گذشته و پیش رو و همزمان با آغاز رزمایش محمد رسول الله(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آب های خلیج فارس، ضمن پوشش دادن این رویداد بزرگ ملی، به هدف قراردادن موشک آمریکایی توسط موشک های ناو بر ایرانی اشاره کردند.

به گزارش شبکه تلویزیونی بی بی سی رزمایش پیامبر اعظم(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که دیروز در آب های خلیج فارس به پایان رسید، باعث تصویب معادله بازدارندگی شد.

حسن حیدر خبرنگار شبکه بی بی سی، در گزارشی از محل برگزاری رزمایش گفت:ایران بار دیگر نشان داد که یک قدرت بزرگ منطقه ایست و رویداد غافل گیر کننده این رزمایش پیامبر اعظم(ص) در جایی در عمق آب های خلیج فارس به وقوع پیوست.هنگامی که یک موشک راهبردی از زیر آب شلیک شد.

خبرنگار بی بی سی در ادامه افزود:جمهوری اسلامی ایران با راهبرد دفاعی اش در زمین و دریا و با موشک هایی که می تواند دشمن را در آب های خلیج فارس نابود کند، در حال تبدیل شدن ب یک قدرت موشکی بزرگی است که دارای راهبرد دفاعی است. ایران همچنین در این رزمایش سلاح های پیشرفته ی دیگری از جمله بالگرد ساخت ایران با قابلیت موشک های هدایت شونده را مورد استفاده قرار داد.ایران هم اکنون به قدرتی بزرگ در آب های خلیج فارس تبدیل شده و همین اقتدار و قدرت موجب نگرانی غرب شده است و نشان می دهد ایران به شدت جنگ افروز است.

این اخبار از سوی این شبکه انگلیسی در حالی پخش می شد، که هر روزه بی بی سی توسط خبرنگار عربی زبان خود، از رویداد های مهم این رزمایش، اطلاع میداد.

به راستی که چنین رویدادهایی از قبیل رزمایش محمد رسول الله (ص) 1، 2، 3 توان داخلی ایران را به جهانیان نشان داده و باعث رعب و وحشت در دل غربی ها خواهد شد.

شبکه تلویزیونی بی بی سی عربی نیز گزارش داد: رزمایش نظامی ایران در نزدیکی تنگه راهبردی هرمز برای دومین روز ادامه داشت.

محمد طاها گزارشگر این شبکه در گزارشی در این باره گفت: این نخستین بار است که ایران در تنگه هرمز رزمایش نظامی برگزار می کند، زیرا ایران بر این باور است که منطقه میان تنگه هرمز و خلیج عدن یک منطقه راهبردی است و از این رو باید نیروهایش همواره در آمادگی نظامی خوبی باشند. تهران نام این رزمایش را محمد رسول‌الله قرار داده و هدف از برگزاری این رزمایش را حفظ آمادگی نیروهایش عنوان کرده است.

گزارشگر افزود: واقعیت این است که منطقه تحت پوشش این رزمایش بیشتر از کل مساحت ایران و شامل تنگه هرمز، دریای عمان و اقیانوس هند است. منطقه اصلی رزمایش در دریا است اما نیروهای زمینی و هوایی و همچنین موشک ها و هواپیماهای بدون سرنشین در این رزمایش شرکت دارند.

گزارشگر در ادامه افزود: ایران از کشتی ها و ناوهای خارجی خواسته است برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی منطقه را ترک کنند و البته اشاره غیر مستقیم ایران به ناوگان پنجم نیروهای دریایی آمریکا در منطقه است و البته تهران تاکید کرده است هرگز به عمد نیروهای خارجی را هدف قرار نخواهد داد.

امیر سرتیپ‌دوم ستاد علی جهانشاهی یکی از فرماندهان ارتش ایران در این باره گفت: رزمایش محمد رسول‌الله (ص) تهدیدی برای کشورهای همسایه نیست زیرا نام این رزمایش محمد رسول الله (ص) است و این نام رمز وحدت است.

وی ادامه داد: رزمایش محمد رسول الله (ص) بر این پیام تاکید می کند که کشورهای خاورمیانه قادرند امنیت منطقه را بدون نیاز به حضور نظامی کشورهایی از خارج منطقه تامین کنند.

محمد طاها در پایان گزارش خود  اضافه کرد: ارتش ایران اعلام کرده است که نیروهای زمینی توانایی های خود را در جنگ الکترونیک در رزمایش محمد رسول الله (ص) آزمایش خواهد کرد. همچنین 9 نوع جنگنده نیروی هوایی ارتش ایران در این رزمایش شرکت خواهند کرد.

 
,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
چمنشاه عالمی
1394/01/14 - 3:38 بعد از ظهر

برای تمام رزمندگان واقعی مسلمان که برعلیه استبداد جهانی ازجمله آمریکا ،انگلیس واسراییل میرزمند آرزوی موفقیت مینمایم .پاسخ