عکس

   

داعش و اسرائیل

اهالی بی بی سی؛ مکاری و حیله گری هم حدی دارد

ثبت شده در: 21:24 گرينويچ - شنبه 20 تير 1394     به ما بپیوندید
اهالی بی بی سی؛ مکاری و حیله گری هم حدی دارد

پرشین بی بی سی گزارش می دهد: بی بی سی به دنبال تحریک کرد و لر و عرب جهت ادعا و خواهان تجزیه از ایران بود، و برای ادامه برنامه های خود از خود رهبران تجزیه طب استفاده کرد.

به گزارش پرشین بی بی سی، بخش فارسی تلویزیون بی بی سی از کارمندان جزء آن گرفته تا گزارشگران و گویندگان و کارشناسان برنامه های مختلف این شبکه تلویزیونی، همه و همه، بارها و بارها، در طی این چندین و چند سال، بر منافع ملت ایران تاکید داشته اند، البته تنها به طور زبانی.

بی بی سی همواره در فتوکلیپ ها و تیزر های تلویزیونی خود، نام ایران را به عنوان سرزمین اصلی شبکه بی بی سی فارسی می داند و با پخش موسیقی هایی که در وصف ایران پخش می کند، فضای نوستالژیکی به اصطلاح برای خود به وجود می آورد که هر کس که برای اولین بار این صحنه را از این تلویزیون ببیند، گمان می کند که روز ها و شب ها دار و دسته آن شبکه برای سربلندی مردم و سرزمنیش دعا می کنند و از اینکه از ایران دور هستند ساعت ها هر روزه اشک می ریزند.

و این توصیفاتی که گفته شد، به گونه ای است که مخاطب در روح ظاهر عناصر ی بی سی می تواند ببیند، اما شم اصلی و برنامه اصلی بی بی سی که واقعا لقب روباه پیر برازنده این شبکه مکار است، طوری است که همیشه به طور تلویحی از تجزیه طلبان در ایران حمایت کرده است.

چند هفته ای نمی گذرد که یوسف بنی طرف با دعوت از تجزیه طلبانی که در فارس و بوشهر تحرکاتی را دارند، از آن ها راجع به دریای خلیج فارس سوال می کند و محوریت ویژه برنامه خود را این جمله قرار می دهد که چرا به راستی باید نام خلیج فارس در این نقطه مکانی باشد؟چه اصراری بر نام خلیج فارس بر این دریاست؟

و به نوعی به دنبال تجزیه حداقل نام خلیج فارس از نقشه پاک و عزیز ایران است.و آیا به واقع تا به حال مخاطبان بر روی این موضوع فکر کرده اند که چطور می شود از یک سو بی بی سی دم از هویت ملی و سرزمینی و موقعیت مرزی ایران بزند و از یک سو دست در دست تجزیه طلبان به دنبال منافع دشمنانی همچون آمریکا و انگلیس باشد.

مدت های مدیدی می گذرد که بی بی سی حتی نه تنها به نظام و حکومت و جمهوری اسلامی قصد تجاوز دارد و برنامه می ریزد و پول و بودجه خرج می کند و افکار عمومی مخاطب را بسیج می کند، بلکه حال به تمامیت ارضی ایران که خود در حرف لااقل بدان احترام می گذارند نیز تجاوز می کند و سخن می راند و طرح و برنامه می ریزد و از تجزیه طلبان حمایت می کند و با آنان به گفتگو می نشیند و برای توجیه اقدامات خود ژست روشنفکرانه می گیرد و فریاد آزادی بیان سر می دهد، اما همه می دانند که بدنبال روحیات نژاد پرستانه است و بس.

بی بی سی، تا به حال از هر حربه ای که به دستش آمده و یا بهانه ای برای خود داشته استفاده کرده است، یک سال قبل به حزب دموکرات و کومله پیوست و هم نوا شد و بی بی سی را شش دانگ سندش را به دست رهبران و فرماندهان این دو حزب تجزیه طلب داد، با آن ها نشست و مصاحبه کرد و افکارشان را پخش و گسترش داد.

این شبکه سریع به دنبال احزاب دیگر کردستان رفت، از آن طرف یوسف بنی طرف را برای قسمت خوزستان آماده کرد، یوسف بنی طرف شخصی است که از تئوریسین ها و مروجین تروریسم و بمب گذاری در خوزستان است که معمولا از سوی بی بی سی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

بی بی سی بایستی وحدت قومی و انسجام داخلی را بر هم می ریخت، آن ها در خوزستان به دنبال گسترش این تفکر در بین هم میهنان عرب زبان ما بودند که فارس ها به دنبال کشتار عرب زبانان ایرانی هستند.بمب گذاری هایی که در خوزستان طی سال های گذشته انجام شد، در آخر معلوم گشت که همگی توسط دولت بریتانیا مدیریت می شده است.

بی بی سی به دنبال تحریک کرد و لر و عرب جهت ادعا و خواهان تجزیه از ایران بود، و برای ادامه برنامه های خود از خود رهبران تجزیه طب استفاده کرد.

الزامی وجود ندارد که انتظار داشته باشیم بی بی سی به منافع ملت ایران به عنوان یک حداقل احترام بگذارند، اما لااقل می توان در برخورد با این رسانه ‌رسمی دولت انگلیس با در نظر داشتن این مسائل، مشی درست را پیشه ساخت. احترام به تمامیت ارضی و ارکان هویت ملی ایرانیان که علی‌ الاصول متعلق به ملت ایران است خط قرمز است و عبور از آن به هیچ ‌وجه نمی‌ تواند قابل قبول باشد. این مسئله در صورتی که به عمد صورت پذیرد که اکنون با تکرار چندین و چندباره‌ آن توسط بی بی سی شائبه تعمدی بودن آن قوت می ‌گیرد، در حکم دشمنی آشکار این شبکه تلویزیونی با خود خود ایران عزیز تلقی می ‌گردد.کلمات کلیدی
مکاری، حیله گری، بی بی سی، تجزیه طلب، دموکرات، حزب کومله، آذربایجان، جدایی طلبان، یوسف بنی طرف، خوزستان، عرب زبان، تمامیت ارضی، نژاد پرستانه,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت