عکس

   

داعش و اسرائیل

بهانه های مختلف برای زدن برنامه ماه عسل

ثبت شده در: 00:00 گرينويچ - دوشنبه 22 تير 1394     به ما بپیوندید
بهانه های مختلف برای زدن برنامه ماه عسل

به گزارش پرشین بی بی سی، شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی در طی این چند سال، تلاش وافری در جهت تضعیف بنیان خانواده در روال و سبک زندگی ایرانی اسلامی مردم کشور ایران داشته و در این راستا برنامه های مختلفی در هر زاویه و نگاهی که مخاطب امکان دارد به این شبکه داشته باشد داشته است .


به گزارش پرشین بی بی سی، شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی در طی این چند سال، تلاش وافری در جهت تضعیف بنیان خانواده در روال و سبک زندگی ایرانی اسلامی مردم کشور ایران داشته و در این راستا برنامه های مختلفی در هر زاویه و نگاهی که مخاطب امکان دارد به این شبکه داشته باشد داشته است .

شبکه بی بی سی فارسی و در مجموع این شبکه سلطنتی دولت بریتانیا، شاید به جرات می توان گفت که یکی از اهداف مهمی که بر روی آن بسیار تاکید دارند و داشته اند و به احتمال قوی در ادامه خواهند داشت، کم رنگ کردن نقش خانواده در تحولات اخلاقی و اجتماعی جامعه است.

در این سال ها بی بی سی به گونه ای عمل کرده است که به دنبال حذف نقش موثر و تاثیر گذار پدر و به خصوص مادر در خانواده بوده است.لجن زار کردن فرهنگ اجتماعی خانواده، نشان دادن فیلم ها و سریال هایی که بر پایه ی خیانت های مادر و یا دختر خانواده است، ساختن کالبد مصنوعی مادر که در آن بسیاری از روابط پنهانی و غیر اخلاقی دیده می شود و... همه از آیتم هایی بوده که در بی بی سی به کرات مشاهده شده است.

بی بی سی تا بحال هیچ وقت از خانواده سخن به میان نرانده است، هیچ گاه به خانواده حرمت نگذاشته، خانواده را در آثار هنری و رئال خود، طوری معرفی می کنند که سرشار از بد اخلاقی ها و ناهنجاری ها و خیانت هاست، و در همین راستاست که وقتی صدا و سیمای ایران به مقام خانواده ارج می نهد و رویداد مهم خانوادگی که سرشار از کرامات اخلاقی و دینی را به نمایش می گذارد، این طور این برنامه را زیر هجمه تبلیغاتی خود قرار می دهد.

در یکی از ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان که از شبکه سه با عنوان ماه عسل با مجری گری احسان علیخانی پخش می شد، زن و شوهری که پس از سال ها دارای فرزندی نمی شدند، کودک یتیمی را در همان برنامه به فرزندی قبول می کنند .

پس از آن بود که بی بی سی برای اینکه این حرکت لطیف اخلاقی و سرشار از احساسات پاک یک خانواده ایرانی را زیر سوال ببرد، شروع به جو سازی علیه این اقدام کرد و اهدای کودک به یک خانواده خیر را نوعی برده داری دانست.

رادیوی بی بی سی فارسی این حرکت را نوعی برده داری و ستم به کودکان یتیم در ایران می داند و شروع به مصاحبه با کارشناسان خود در این زمینه می کند.

همه کارشناسان بلااستثنا این حرکت زیبای انسانی را محکوم می کنند و به عناوین مختلف از هر زاویه قصد کوبیدن برنامه ماه عسل، و مجری توانای آن احسان علیخانی را داشتند.

یکی از کارشناسان بی بی سی در گفتگو با گزارشگر این برنامه می گوید:اگر به این برنامه ای که این کودک یتیم به یک خانواده به اصطلاح خیر ایرانی هدیه داده می شود نگاه کنید متوجه تصنعی بودن حرکات و ماجرا می شوید، یعنی به گونه ای است که چطور می شود که یک باره خانواده بدون هیچ پیش در آمد و مقدمه ای فرزند یتیمی را به عنوان فرزند خود بر می گزینند."

گفته های این به اصطلاح کارشناس در حالی است که احسان علیخانی مجری این برنامه در میان برنامه خود به این موضوع اشاره می کند و به مخاطبان می گوید که هماهنگی هایی با این زن و شوهر برای گرفتن این یتیم به عنوان فرزند خود شده بود و تماماً هماهنگی هایی از قبل با این زن و شوشهر صورت گرفته بود.

بی بی سی پس از قاپیدن به قول خودشان این سوژه شروع به تخریب بنیان خانواده کردند.سیاه نمایی و فریب مخاطب هم حدی دارد، دیگر همه از مکاری این شبکه سلطنتی آگاه شده اند.حتی در موضوعاتی که همه مخاطبان به صدق و و خوبی آن گواه می دهند، اما بی بی سی بایستی منکر شود و بزند.بی بی سی تا زمانی که به درون جامعه ایرانی رخنه نکند و نبیند که قدرت مادری بانوان ایرانی تا چه حدی بالاست، توان اینکه برخی از حقایق را درک کند را نخواهد داشتکلمات کلیدی
بی بی سی، فارسی، ماه عسل، برده داری، احسان علیخانی,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت