از میان خبرها

عکس

عربستان   

سنگ اندازی در مسیر مذاکرات ایران با 5+1/گزارش صوتی BBC

سنگ اندازی در مسیر مذاکرات ایران با 5+1/گزارش صوتی BBC

پرشین بی بی سی گزارش می دهد، در آستانه مذاکرات هسته ای ایران و 5+1 در سال جدید میلادی و همچنین آغاز به کار کنگره آمریکا محافل رسانه ای و سیاسی بیگانه بار دیگر به تبلیغات گسترده ای در خصوص فعالیت های هسته ای کشورمان و مذاکرات هسته ای پرداختند.

چاقویی که دسته خودش را برید+فایل صوتی

دین اسلام و شریعت و مسلمانان جهان، هفته گذشته آماج حملات رسانه ای شبکه فارسی زبان بی بی سی بود.شبکه رسمی دولت بریتانیا، در هفته گذشته با پرداختن به موضوع ترور اعضاء نشریه شارلی هبدو که در کشور فرانسه فعال بودند توسط گروه افراطی تروریستی، سعی داشت تا این تروریست های افراطی را به جامعه مسلمانان نسبت دهد.

شایعات جدید بی بی سی برای پرونده هسته ای ایران

شبکه فارسی زبان بی بی سی(BBC) صبح امروز از دور جدید مذاکرات ایران با 5+1 در 18 ژانویه (28 دیماه) خبر داد و اظهار داشت: "دور جدید مذاکرات ایران و 5+1 در سطح معاونان وزرای امور خارجه کشور ها خواهد بود و عباس عراقچی معاون محمد جواد ظریف اعلام کرده است که رایزنی های دوجانبه با کشورهای آمریکا و روسیه خواهیم داشت."

ببینید، بشنوید

نوبت شما

وضعیت سیاه پوستان در آمریکا؛ نظرات شما

پس از اینکه در هجدهم مرداد ماه، نوجوانی سیاه پوست به نام "مایکل براون" به دست نیروهای پلیس آمریکا در شهر فرگوسن از ایالت میسوری این کشور به قتل رسید، موجی از خشم و اعتراض در بین رنگین پوستان ساکن آمریکا به راه افتاده است که همچنان ادامه دارد ...

گسترش ویروس ابولا در آفریقا و واکسن های آمریکایی؛ نظرات شما

مدتی است که ویروسی به نام ابولا درغرب آفریقا روز به روز سلطه اش را بیشتر نموده و با سرعتی که در این راه داراست نام خود را به عنوان خطرناک ترین ویروس تاریخ جهان مطرح کرده است. ویروسی که تا کنون تنها در چهار کشور گینه، لیبریا، نیجریه و سیرالئون، بیش از 2240 نفر را به خود مبتلا نموده و بیش از 1229 نفر را به کام مرگ فرستاده است ...

ارتباط با "نوبت شما"

موضوع های پیشنهادی شما انتشار عکس ها و مطالب شما در سایت ما

رادیو و تلویزیون