عکس

حزب الله   

عربستان

افشای نحوه همکاری اسرائیل با تروریست‌ها

ثبت شده در: 09:20 گرينويچ - یکشنبه 1 دی 1392     به ما بپیوندید
افشای نحوه همکاری اسرائیل با تروریست‌ها

افشای نحوه همکاری اسرائیل با تروریست‌ها در سوریه، تاکید الجربا بر حضور کُردها در ژنو 2، هلاکت سرکرده سازمان القاعده در شرق سوریه و نگاهی به دلایل پذیرش ابقای اسد در قدرت توسط آمریکا و قطر مهمترین تحولات سوریه در روز گذشته است.

مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه طی 24 ساعت گذشته را می توان در هلاکت سرکرده مصری سازمان القاعده در شرق سوریه، افشای نحوه همکاری اسرائیل با تروریست‌ها در سوریه، تاکید احمد الجربا بر شرکت کردهای سوریه در ژنو 2 و نگاهی به دلایل پذیرش ابقای اسد در قدرت توسط آمریکا و قطر ملاحظه کرد.

تحولات میدانی

هلاکت سرکرده مصری سازمان القاعده در شرق سوریه

در جریان عملیات ارتش سوریه علیه گروه‌های تروریستی وابسته به سازمان القاعده در شرق سوریه سرکرده مصری این سازمان در این منطقه به هلاکت رسید.

آمادگی ارتش سوریه برای بازپس گیری یک منطقه استراتژیک در ریف حلب

یگان‌های ارتش سوریه خود را برای بازپس گیری یک منطقه استراتژیک در ریف حلب ادامه می‌کنند که چند روز پیش آن را از دست داده بودند.

عملیات نیروی هوایی ارتش سوریه علیه مقرهای اطراف فرودگاه نظامی ابوالظهور

همزمان با ادامه درگیری‌ نیروهای ارتش سوریه اطراف 2 پایگاه نظامی ارتش در ریف ادلب، نیروی هوایی ارتش سوریه نیز مراکز تجمع و مقرهای تروریست‌ها در روستاها و شهرک‌های پیرامون فرودگاه نظامی «أبوالضهور» را هدف گرفت.

ناکامی تروریست‌ها در نفوذ به منطقه «الوعر»

یگان‌های ارتش سوریه چندین عملیات در منطقه قدیمی الوعر قدیم اجرا کردند که در اثر آن تلاش گروه‌های مسلح برای نفوذ به منطقه الوعر، واقع در حمص ناکام ماند.

تشدید درگیری‌ها در مزارع «ریما» در القلمون

مزارع ریما، واقع در منطقه القلمون شاهد درگیری‌های گسترده بین نیروهای ارتش سوریه و گروه‌های مسلح بود.

گروه‌های مسلح در «جبل الأربعین» ادلب زمین‌گیر شده‌اند

یک منبع آگاه امنیتی سوری از زمین‌گیر شدن گروه‌های تروریستی مسلح در منطقه جبل الاربعین واقع در ریف ادلب و عقب‌نشینی آنها از این منطقه خبر داد.

محموله‌های سلاح سعودی در راه سوریه

برخی منابع فاش کردند که عربستان بزودی چند محموله سلاح را برای کمک به تروریست‌های تکفیری به منظور جنگ با دولت سوریه ارسال خواهد کرد.

تحولات سیاسی

سوری‌ها خود سرنوشت‌شان را تعیین می‌کنند

یکی از رهبران جریان مردمی تونس با بیان اینکه نمی‌توان به غرب تکیه و اعتماد کرد، گفت: این تنها مردم سوریه هستند که آینده و سرنوشت‌شان را تعیین می‌کنند

الزعبی: عربستان مسئول مستقیم تروریسم بین‌المللی است

وزیر اطلاع‌رسانی سوریه گفت: عربستان سعودی مسئول مستقیم تروریسم بین‌المللی است.

نحوه همکاری اسرائیل با تروریست‌ها در سوریه

با وجود دستورات امنیتی و بایکوت شدید خبری رژیم اسرائیل، گزارش‌های رسانه‌های این رژیم از درمان صدها تروریست سوری در بیمارستا‌ن‌های فلسطین اشغالی حکایت دارد.

«احمد الجربا»: کردهای سوریه در ژنو 2 شرکت می‌کنند

رئیس ائتلاف مخالفان سوری از شرکت دو هیئت کردی سوریه به طور جداگانه در کنفرانس ژنو 2 خبر داد.

رقابت معارضان سوری برای حضور یافتن در نشست ژنو 2

مخالفان سوری با وجود تلاش‌ها هنوز برای حضور در نشست ژنو 2 آماده نیستند و رقابت گسترده‌ای میان جریان‌های معارض سوری برای حضور در لیست حاضران در ژنو 2 شکل گرفته است.

چرا آمریکا و قطر بقای اسد در قدرت را پذیرفتند

شکست در میدان نظامی، استحاله معارضه از جریانی سکولار به جریانی سلفی – تکفیری و ایستادگی مثال‌زدنی متحدین بین‌المللی و منطقه‌ای دولت سوریه در کنار آن، از جمله علل شکست «رویای سوریه بدون اسد» بود.


به نقل از فارس نیوز
کلمات کلیدی
سوریه,تروریست,اسرائیل,کشته,جنگ,رژیم صهیونیستی,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
,ارتش سوريه,ارتش سوریه,افغان ها در جنگ سوریه,افغانهای جنگ در سوریه,افغانى در جنگ سورىه,افغانی در سوریه,افغانی ها در سوریه,افغانیها در جنگ سوریه,اوضاع جنگ در سوريه,اوضاع سوریه,اوضاع میدانی سوریه,تحولات جنگ سوریه وافعانستان,تصاوير افغاني در سوريه,تصاویر افغانها در جنگ سوریه,تصاویر افغانها در سوریه,تصاویر القاعده,تصاویر جنگ افغانهای سوریه,تصاویر جنگ القاعده در افغانستان,تصاویر ویدیویی افغانها در جنگ سوریه,تصاویری از افغانیها در سوریه,تصاویری از به هلاکت رسیدن تروریستها در سوریه,ثبت نام افغان ها برای جنگ در سوریه,ثبت نام افغان ها برای سوریه,ثبت نام افغانها برای یارانه,ثبت نام القاعده در ایران,ثبت نام برای جنگ در عراق,ثبت نام برای جنگ درایران,ثبت نام برای جنگ سوریه,ثبت نام برای جنگ علیه تکفیریها,ثبت نام برای حضور در جنگ سوریه,ثبت نام برای سوریه از افغانیها,ثبت نام برای شرکت در جنگ سوریه,ثبت نام برای شرکت درجنگ عراق,ثبت نام جهت جنگ سوریه,ثبت نام در سازمان القاعده,ثبت نام سوریه برای جنگ,ثبت نام شرکت در جنگ سوریه,جنگ.ادلب.سوریه,جنگ.درسوریه,چگونگی عضویت در القاعده,درسوریه,شرکت در جنگ سوریه,صثبت نام افغانها برای جنگ سوریه,عكس نظاميان افغانى عليه مخالفان سوريه,عکس افغانی ها جنگ سوریه,عکس افغان ها در جنگ سوریه,عکس افغانی,عکس جنگ سوریه,عکس های افغانی ها در جنگ سوریه,عکس وجنگ سوریه با مخالفان,عکسهای نظامیان سوریه توسط مخالفین,فلمهاي افغاني ابرات,مرکزهای ثبت نام برای جنگ سوریه در افغانستان,نبرد سوریه تروریست ها,نبردسوریه بامخالفان,نحوه ثبت نام افغانیها برای جنگ با تکفیریها در سوریه,نحوه جنگ تکفیریها,ویدیو افغانان سوریه,ویدیو همکاری عربستان با اسراییل و آمریکا,کلکسیون کس,کلکسیون کس سوری,یل ,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت