عکس

داعش و اسرائیل   

حزب الله

عربستان

کدام خبر ها در بی بی سی ؟؟

ثبت شده در: 22:01 گرينويچ - چهارشنبه 27 مهر 1390     به ما بپیوندید
کدام خبر ها در بی بی سی ؟؟

تظاهرات در آمریکا و اعتراض به نظام سرمایه داری؛ تحصن و درخواست های صلح جویانه ی انگلیسی ها در لندن. بی بی سی هم با پوشش خبری بسیار زیاد از اتفاقات آمریکا وهر گوشه ی دنیا ... البته منهای اتفاقات انگلیس...

پرشین بی بی سی گزارش می دهد:
اجتماعات در خیابان وال استریت آمریکا؛ تحصن و تظاهرات انگلیسی ها در لندن؛ مردم آمریکا معترض به نظام سرمایه داری و انگلیسی ها خواستار اتمام جنگ غرب با افغانستان (و بخصوص خارج شده نظامیان انگلیسی از خاک این کشور). اتفاقات پر دامنه ای که این دو هم دست را تحت الشعاع خود قرار داده اند.
بی بی سی روزهای پر کاری را سپری می کند. از طرفی برای اتفاقات خیابان وال استریت برنامه های تحلیلی می گذارد و از طرفی هم بهتان آمریکا به ایران مبنی بر "داشتن قصد ترور سفیر عربستان سعودی در خاک آمریکا" را بر صحنه ی نقد و بررسی و نظر سنجی قرار می دهد. اخبار و صحبت ها فراوان، نظرات بی بی سی و بینندگانش متفاوت.
برخی در مورد اتهام آمریکا نظرشان بر این که آمریکا می خواهد میان ایران و عربستان را شکرآب کند و اولین گام از گام های تحقق این هدف را به این صورت برداشته؛ شاید هم می خواهد بهانه ای بتراشد برای افزایش تحریم ایران. برخی هم معتقداند آمریکا با متهم کردن ایران می خواهد به اصطلاح جنگ زرگری راه بیاندازد تا فشار رسانه ای و اتفاقات وال استریت را کاهش دهد.
کمی درنگ!! چه می شود که این اتهام دقیقا در ماه ذی الحجه وارد می شود؟!! ماهی که هزارن ایرانی راهی عربستان هستند!
و بی بی سی بسیار فعال است در پوشش خبری و تحلیل و نقد و بررسی اتفاقات در آمریکا و نزاع قدیمی با مصداقی جدید از آمریکا با ایران.«بررسی طرح بلند مدت جانشینی نخست وزیر به جای رئیس جمهور؟»، « یک محیط بان ایرانی در انتظار اعدام به جرم قتل»، «اتهام آمریکا به ایران در مورد طرح ترور سفیر عربستان؟» این ها سوالات شبکه بی بی سی هستند  در این روزها.
شبکه ی دولتی انگلیس (که البته همیشه ادعای استقلال دارد!!) اتهام آمریکا به ایران را با چندین رویکرد و بسیار موشکافانه زیر ذره بین قرار می دهد و حتی از تصمیمات بلند مدت ایران برای بررسی جایگزینی پست نخست وزیری به جای ریاست جمهوری در ایران و خلاصه از هرجا و اتفاقی سخن می گوید جز تظاهرات صلح جویانه ی مردم انگلیس علیه دولتش.


,کد ام بی سی پرشیا,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
,-, ام بی سی پرشیا, گروه وارد شده به ايران,ام بی سی پرشیا,بازکردن تصاویرگایدن,بررسی شیوه پوشش خبری وال استریت,بی بی سی خبر,پرشيا ا,پرشين امبي اي,تجاوز کردن زنان در دوره زمان شاه,تصاویرگایدن,رمز مادر باز کردن ام بی سی پرشیا,سایت شبکه ام بی سی پرشیا,شبکه پرشیا سی ا,فارسی کردن ام ام بی,فیس بوک ام بی سی پرشیا,كد باز كردن شبكه ام بي سي برشيا,كد شبكه ام بي سي پرشيا,نقد و بررسی شبکه پرشیا,کد ام بی سی پرشیا,کد پرشین سی ای,کد رمزگشای شبکه ام بی سی,کد شبکه ام بی سی,کد شبکه پرشیا سی ای,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
1392/04/20 - 8:07 بعد از ظهر

lotfan ye khordh be fekr ma iraniyam dakhl Iran bashing shoma fekr nakonin shoma ba in tahrima be dolat feshar nemiiyad be mardom adi feshar miyad ona ke hoghoghshono migiran پاسخ