عکس

...مادرم روزت مبارک   

جهاد فرهنگی

مرگ 3 ایرانی در پی مصرف داروی ماهواره ای

سال نو مبارک

اولین فیلم درباره تکفیری‌ها

ثبت شده در: 10:04 گرينويچ - چهارشنبه 25 ارديبهشت 1392     به ما بپیوندید
اولین فیلم درباره تکفیری‌ها

کارگردان فیلم سینمایی«شهابی از جنس نور» با اشاره به اینکه به لحاظ موضوع حساس فیلم برنامه‌ای برای تبلیغ آن در کن در شرایط فعلی نداریم گفت: «شهابی از جنس نور» اولین فیلم در ارتباط با جنایات تکفیری‌ها و باب دوازدهم انجیل است.

محمدرضا اسلاملو  در خصوص آخرین مراحل فنی «شهابی از جنس نور» گفت: پایان هفته جاری تدوین فیلم به پایان خواهد رسید و پس از آن سکانس‌هایی که نیاز به جلوه‌های ویژه دارند توسط مجید شوندی آماده خواهند شد.

وی در خصوص این موضوع که آیا نسخه‌ای از فیلم برای نمایش در کن آماده شده است یا خیر، اظهار داشت: هیچ برنامه‌ای برای نمایش فیلم در کن نداریم چرا که موضوع «شهابی از جنس نور» بسیار حساس است و در شرایط فعلی خیلی به صلاح نیست تا بخواهیم بر روی این فیلم مانور دهیم.

اسلاملو خاطرنشان کرد: «شهابی از جنس نور» نخستین فیلم در ارتباط با تکفیری‌ها و جنایات آنها است و از سوی دیگر به باب دوازدهم انجیل می‌پردازد که تا به حال تفسیر آن مغفول مانده است و در فیلم این دو موضوع مورد بحث قرار می‌گیرد که به همین علت در شرایط فعلی مانور تبلیغاتی بر روی آن خیلی به صلاح نیست.

این کارگردان سینما خاطرنشان کرد: جشنواره کن اساسا یک جشنواره سیاسی است و اجازه نمایش به فیلم‌هایی از جنس «شهابی از جنس نور» را نمی‌دهد. اما برای اکران عمومی فیلم برنامه‌های گسترده‌ای خواهیم داشت و احتمالا افتتاحیه فیلم در کشور لبنان خواهد بود.

براساس این گزارش،«شهابی از جنس نور» به کارگردانی محمدرضا اسلام‌لو به زبان انگلیسی و عربی است و بازیگر نقش اصلی آن امین زندگانی به هر دو زبان در این فیلم صحبت می‌کند. داستان فیلم درباره‌ جنگ 33 روزه است و داستان فیلم از همین شروع می‌شود و این جنگ در فیلم به نوعی تداعی تقابل سپاه نور و ظلمت است که بیشتر حالت سمبولیک دارد.


به نقل از فارس نیوز
کلمات کلیدی
فیلم,سریال,تکفیری,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
تکفیری ها در اکراین,جنايات تكفيري,جنایات تکفیر,جنایات تکفیری,جنایات تکفیری ها,جنایات تکفیریها,جنایاتتکفیریها,خبر در مورد تکویری ها,در مورد تکفیریها,درب,درباره تکفیری,درباره تکفیری ها,درباره تکفیریها,درباره جنایات تکفیریها,درمورد تکفیری ها,عكس تكفيريها,عکس جنایات تکفیری,عکسهای جنایات تکفیریها,فيلم مستند با موضوع تكفيري ها,فیلم تکفیریها,فیلم جنایات,فیلم جنایات تکفیری ها,فیلم جنایت تکفیریها,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت