عکس

   

داعش و اسرائیل

اقلام سبد کالا مشخص شد

ثبت شده در: 09:37 گرينويچ - شنبه 7 دی 1392     به ما بپیوندید
اقلام سبد کالا مشخص شد

با مصوبه دولت و ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور، امسال دو سبد کالا شامل ۱۰ کیلو برنج، ۴ کیلو گوشت مرغ، ۱.۸ کیلو روغن، ۸۰۰ گرم پنیر و ۱.۸ کیلو تخم‌مرغ در دو نوبت به اقشار هدف این مصوبه اعطا می‌شود.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیات وزیران در مورد سبد کالای حمایتی دولت از برخی اقشار جامعه را برای اجرا به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ کرد.

هیئت وزیران در جلسه 20آذر 92 بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب نمود:

1ـ در راستای سیاستهای حمایتی دولت از برخی اقشار جامعه، سبدکالا، شامل (8/1) کیلوگرم روغن نباتی مایع، (10) کیلوگرم برنج، (4) کیلوگرم گوشت مرغ، (800) گرم پنیر بسته‌بندی (uf) و (8/1) کیلوگرم تخم مرغ به افراد مشمول این تصویب‌نامه در دو نوبت تا پایان سال 1392 تحویل می‌شود.

2ـ افراد زیر مشمول این تصویب‌نامه می‌باشند:

الف ـ کلیه شاغلان و بازنشستگان دولت و نیروهای مسلح اعم از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی و کلیه کارگران مشمول قانون کار و قانون تأمین اجتماعی.

ب ـ روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و هنرمندان (به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) و دانشجویان متأهل (به تشخیص وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی) و طلاب (به تشخیص مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه).

ج ـ سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور.

تبصره ـ قضات و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از شمول این تصویب‌نامه مستثنی می‌باشند.

3ـ سبد کالای موضوع این تصویب‌نامه به صورت رایگان و در ازای بن تحویل خواهدشد.

4ـ وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجاز به انتخاب بن کاغذی یا کارت الکترونیکی برای تحویل کالا می‌باشد.

5 ـ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است فهرست افراد موضوع بند (2) را از دستگاههای اجرایی ذی‌ربط دریافت و پس از راستی‌آزمایی و پالایش به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام نماید.

تبصره ـ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح موظف است آمار کارکنان و بازنشستگان خود را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام نماید.

6 ـ دستگاه‌های اجرایی که آمار مشمولان واجد شرایط آنها توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می‌گردد، موظفند نسبت به دریافت بن از وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام نمایند.

7ـ دستگاههای اجرایی موظفند در مهلت تعیین شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به تسویه حساب بن‌ها با وزارت مذکور اقدام نمایند.

8 ـ معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور موظف است اعتبار مورد نیاز جهت اجرای این تصویب‌نامه را تا سقف مبلغ پانزده هزار میلیارد (15.000.000.000.000) ریال از محل ردیف‌های متفرقه تأمین و در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دهد.

9ـ وزارت صنعت، معدن و تجارت مجاز است به منظور تسریع و تسهیل در تأمین اقلام سبد کالا، نسبت به پرداخت علی‌الحساب بخشی از اعتبارات به مباشرین تأمین اقدام نماید.

10ـ انتخاب مباشرین تأمین کالا توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گیرد.

11ـ دستگاههای مباشر تأمین موظفند تا پایان اردیبهشت 1393 نسبت به ارایه اسناد و مدارک مثبته به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اقدام نمایند و سازمان مذکور نیز موظف است تا پایان تیر 1393 نسبت به محاسبه قطعی یارانه موضوع این تصویب‌نامه و تسویه حساب نهایی با مباشرین اقدام نماید.

12ـ وزارت صنعت، معدن و تجارت (سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان) موظف است بر نحوه اجرای این تصویب‌نامه نظارت نماید.

معاون اول رئیس‎جمهور ـ اسحاق جهانگیری


به نقل از فارس نیوز
کلمات کلیدی
اقتصاد,دولت,سبد کالا,مردم,مجلس,وزیر,رئیس جمهور,مصرف کننده,اقشار,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
اقلام سبد کالا,اغلام سبد كالا,اقلام سبد كالا,اقلام سبد كالاي ,اقلام سبد کتلایی,اقلام سبدكالا,اقلام سبدکا لا,اقلام سبدکالای اسفند,اقلام سيد كالا ,سبدكا لا,سبدكالا,سبدکا,اسم اقلا م سبد کا لا,اقلام اعلام شده سبد کالا,اقلام سبد کالای,اقلام سبدکالایی,س جمهور,سبدکالا,سيدكالا,قلام,قلام سبد كالا مرغ,قلام سبد کالا, , اقلام سبد كالا,ارقام سبد کالا,اقلام سبد کالای کارمندان پست,اقلام سبد کالویی,اقلام سبدکالا,اقلام سبدکالايي,اقلامسبد کالا,اقلامسبد کالایی,سبد كا كا,سید کالا ,گالای.حمایتی,نام اقلام سبد کالایی, نام اقلامسبد کالای دانشجویان,اقلام سبدكالا ,اقلام تصاویرسکس,اقلام سبد,اقلام سبد كالايي,اقلام سبد گالایی,اقلام سبد کالا,اقلام سبد کالايي,اقلام سبد کالایی,اقلام سبدكالايي,اقلام مشخص شده سبد کالا,اقلام کالا,سبد کا,سبد کالا اقلام مرغ برنج روغن,سيد كالا ,نام اقلام سبد کالا,ی,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
حمزه رنجبر
1392/10/10 - 3:01 بعد از ظهر

سلام خدا خیرتون بدهپاسخ


1392/10/19 - 7:26 قبل از ظهر

کشاورزان .ضعیتشان چگونه خواهد بود؟پاسخ


محمد
1392/10/23 - 11:42 قبل از ظهر

اخ جون پولدار شدیم من که رفتم دبیپاسخ


مهدی شاه احمدیان
1392/11/05 - 9:57 بعد از ظهر

متشکرمپاسخ


مهدی
1392/11/09 - 1:46 بعد از ظهر

‏‎ ‎افرینپاسخ


مینو ایلخانی قلجایی
1392/11/12 - 7:27 بعد از ظهر

من سرپرست خانوار هستم . شوهرم فوت کرده است .ما بیمه تامین اجتماعی هستیم . شوهرم هیچ شغل دولتی نداشته است . ماار هیچ کجا حقوقی دریافت نمی کنیم .آیا ما این سبد کالا رادریافت خواهیم کرد؟پاسخ

 
ایرانی
1392/11/13

بلهحيدراحمدي
1392/11/13 - 12:53 بعد از ظهر

نحوه انتخاب افراد چه چيزي بوده است بخاطراينكه من به هركدام ازدوستانم گفته ام بهشون تعلق نگرفته استپاسخ


علی قربانی مرغملکی
1392/11/13 - 5:17 بعد از ظهر

ثبت نام درسبدکالاپاسخ


سيدعباس موسوي
1392/11/15 - 8:54 قبل از ظهر

سبدكالاپاسخ


حسن
1392/11/16 - 11:25 قبل از ظهر

پولش را به حساب یارانه واریز می کردید واین همه مصیبت نبودپاسخ


م.م
1392/11/16 - 12:14 بعد از ظهر

من برادرم 6ماه است كارمند شده و داراي 4 فرزند است همسرش خاندار و تازه بيمه تامين اجتماعي شده از لحاظ اقتصادي ضعيف هستند اما شامل سبد كالا نشدندچرا؟پاسخ


مجيدشهلي برنسب
1392/11/16 - 12:37 بعد از ظهر

سلام كارخوبي كرديد مردم بلوچستان واقعا كم دسترسن وضعيتشان يرخطفقر مي باشدپاسخ


سیدعلی موسوی بیت ابوگدیمی
1392/11/18 - 5:01 بعد از ظهر

اینجانب سیدعلی موسوی هستم متاهل ودارای دوپسرودخترهستم وبیکارهستم وهیچ کاری ندارم وسبد کالا نگرفتمپاسخ


حافظعلی علی نژاد
1392/12/03 - 11:45 قبل از ظهر

ثبت نام برای سبد کالاپاسخ


alireza
1392/12/05 - 10:53 بعد از ظهر

علت عدم تحویل سبدکالا به این جانب چیست؟پاسخ