عکس

حزب الله   

عربستان

10 زن و مرد؛ 10 زوج سینمایی

ثبت شده در: 12:00 گرينويچ - دوشنبه 27 آذر 1391     به ما بپیوندید
  10 زن و مرد؛ 10 زوج سینمایی

شاید اگر از خیلی از سینمادوستان بخواهید که زوج‌های سینمای ایران را نام ببرند، بسیاری از آنها، این مفهوم را در سینمای ما فاقد ارزش دانسته و آن را به دلیل نپرداختن به برخی موضوعات، الکن و بی‌پایه می‌شمارند.

کافه سینما به این مقدمه اضافه کرد: حال اگر بخواهیم خیلی موشکافانه به مفهوم زوج در سینما بپردازیم، می‌توانیم به این تعریف یک خطی بسنده کنیم که زوج، به دو بازیگر روبروی هم گفته می‌شود که بتوانند هارمونی خاصی میان خلق نقش‌های یکدیگر برقرار کنند و در ضمن ایفای فوق‌العاده نقششان، نقش قابل توجهی در فروش بسیار خوب فیلم داشته باشند.

با توجه به همین تعریف تک خطی، بسیاری از بازیگرانی که شاید به ظاهر در فیلمی می‌درخشند، خط می‌خورند و تعداد فوق العاده اندکی باقی می‌مانند؛ تعداد اندکی که در سینما ماندگارند و به نوعی، بر خط و ربط‌های پارتنر مقابل خود، بیشتر از خود او واقفند.

اکران فیلم «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» و معرفی حمید فرخ‌نژاد و مهتاب کرامتی به عنوان زوج جدید سینمای ایران سبب شد تا بخواهیم سیری بر تطور مفهوم زوج در سینمای پس از انقلاب کشورمان داشته باشیم.اما قبل از پرداختن به این 10 زوج سینمایی، توضیح زیر را مطالعه فرمائید.

در سینمای ما بازیگران پرکار بسیاری وجود دارند که طبیعتاً در کارنامه خود، با بازیگران بسیاری همبازی شده‌اند بنابراین تعدد همبازی شدن با یک بازیگر، ملاک انتخاب ما نبوده و ماندگاری نقش‌هایی که این دو بازیگران رو در روی یکدیگر خلق کرده‌اند، مورد نظر است به عنوان مثال بازیگرانی چون امین حیایی، نیکی کریمی، باران کوثری، بهرام رادان و شهاب حسینی، جزو بازیگران پرکاری هستند که تقریباً با تمام بازیگران جنس مخالف خود، همبازی شده‌اند ولی به دلایلی از جمله ضعف بازیگر نقش مقابل آنها، نتوانسته‌اند یک زوج رؤیایی و در خدمت احساس و منطق را به مخاطب معرفی کنند، بنابراین این بازیگران و بازیگران اینچنینی از لیست 10 موردی ما خط خورده‌اند.

از دیگر سو ما در این گزارش، نامی از زوج ابوالفضل پورعرب و نیکی کریمی به میان نمی‌آوریم چرا که نقش‌آفرینی این دو، تنها به یک فیلم ختم شد و بیشتر تلاش کردیم تا گزینه‌هایی که از اهمیت بیشتری برخوردار بودند را در این لیست قرار دهیم.

حال با هم نگاهی خواهیم انداخت به 10 زوج سینمای پس از انقلاب ایران:

1.خسرو شکیبایی و بیتا فرهیتوفانی که فیلم «هامون» به پا کرد، فارغ از تمام ارزش‌هایی که با خود به همراه داشت، یک ابر ستاره مرد و یک ستاره زن را به سینمای ایران معرفی کرد.این زوج، نخستین زوج سینمای ایران پس از انقلاب بودند که به مردم معرفی شدند.«هامون» در زمانی که دوران سازندگی در ایران شروع شده بود و جو روشنفکری در میان مردم عمومیت یافته بود، ساخته و اکران شد.

داریوش مهرجویی با نگارش زندگی یک زوج روشنفکر، بهترین طریق همذات پنداری را برای مخاطب آن دوران فراهم آورد و بدین ترتیب «هامون»، به یکی از بهترین ساخته‌های تمام عمر سینمای ایران تبدیل شد.خسرو شکیبایی و بیتا فرهی علاوه بر «هامون»، در دو فیلم دیگر نیز با یکدیگر همبازی شدند.«بانو» که هامونی زنانه بود و «کیمیا» که هر دو این فیلم‌ها توانست هم در گیشه و هم در خاطر مردم جاودانه شود اما داستان توفیقات بی‌چون و چرای «هامون» هرگز تکرار نشد.بیتا فرهی پس از مرگ خسرو شکیبایی گفت: «بهترین خاطراتی که من در سینما دارم با حضور خسرو شکیبایی بوده است.»

2. پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا


پرستویی و معتمدآریا هر دو جزو پیشکسوتان بازی در سینما هستند که تجربه 5 فیلم سینمایی و دو سریال را در پرونده کاری خود دارند.نخستین همکاری این زوج کاربلد سینمای ایران در سال 77 و با فیلم «مرد عوضی» رقم خورد. این فیلم اگرچه ارزش‌های سینمایی زیادی نداشت اما یک بده بستان خارق العاده از بازی کمدی دو بازیگر مطرح را برای مردم به ارمغان آورد.دومین همکاری، یک سال بعد و با فیلم «شوخی» اتفاق افتاد؛ «شوخی» هم فیلم چندان ماندگاری نبود اما بازی‌هایش تحسین شده بود.در همان سال این زوج به بازی در «مومیایی 3» پرداختند که به لحاظ مضمون، تابع دو فیلم قبلی اما در شکل بازی، نکات جدیدتری از این زوج در اختیار مخاطب قرار می‌داد.

«عزیزم من کوک نیستم» در سال 80، با همان ساختار 3 فیلم قبلی و بازی‌هایی درخور توجه روانه اکران شد.شاید تعدد این فیلم‌های کمدی در طول4 سال سبب شد تا این زوج سینمایی برای مدت 6 سال در سینما آفتابی نشوند و پس از آن هم با فیلم «صد سال به این سال ها» حضوری متفاوت در سینما داشته باشند که متأسفانه این فیلم تا به امروز اجازه اکران پیدا نکرده است.از آن سال تا به امروز، این دو بازیگر در دو سریال شاخص شبکه اول سیما به بازی پرداختند که «لبه تیغ» و «آشپزباشی» نام داشت.

درام پرکشش «لبه تیغ» مخاطبان فراوانی را برای خود دست و پا کرد اما کمدی سطحی «آشپزباشی» انتقادات بسیاری را بر این سریال وارد آورد اما آنچه باز در این دو سریال، دوست داشتنی و قابل توجه می‌نمود، بازی این زوج قابل تحسین سینمای ایران بود.اخیراً اعلام شده که این زوج محبوب برای بازی در فیلم «سوادیکا»ی جمال شورجه انتخاب شده‌اند؛ خبری که نه تأیید شده و نه تکذیب که اگر چنین اتفاقی در سال 92 رخ دهد و در سال 93 هم اکران شود، مخاطبان پس از 13 سال، فیلمی با حضور این زوج بر پرده سینماها خواهند دید.

3. محمدرضا گلزار و مهناز افشار

شما چه طرفدار محمدرضا گلزار در سینما باشید یا نباشید، باید به نقش و جایگاه ستاره بودن او در سینمای کشورمان ایمان داشته باشید.گلزار در سال‌های نخست فعالیتش توانست با همبازی شدن با ستاره زن آن زمان یعنی مهناز افشار، یک زوج سینمایی تجاری را تشکیل دهد که بشدت مورد توجه تهیه‌کنندگان و کارگردانان بسیاری قرار داشت به گونه‌ای که آنها در فاصله 6 سال، در 6 فیلم با یکدیگر همبازی شدند و دو فیلم میلیاردی و چهار فیلم با فروش‌های بسیار قابل توجه را به سینما تحویل دادند.

«زهر عسل» در سال 81، نخستین رویارویی این دو بازیگر بود که متأسفانه به دلیل داستان نه چندان پرکشش، این فیلم نتوانست چندان بدرخشد و مورد توجه مردم قرار بگیرد.اما در سال 82، ورق برای این بازیگران برگشت و کمپانی «پویا فیلم» از این دو بازیگر برای فیلم «کما» بهره برد و توانست با داستانی جذاب، یک فروش استثنایی را برای خود رقم بزند؛ فروشی که تأثیری کاملاً مستقیم بر جایگاه هر دو بازیگر و انتخاب‌های بعدی‌شان داشت.در همان سال و قبل از اکران فیلم «کما»، این زوج شناخته شده در فیلم پربازیگر «13 گربه روی شیروانی» نیز به بازی پرداختند که این فیلم پر از جلوه‌های ویژه بصری و کامپیوتری نیز عملاً نتوانست در بین مردم جایگاه رفیعی داشته باشد.

چهارمین بازی این دو بازیگر در مقابل یکدیگر به فیلم «آتش بس» در سال 84 برگشت که صف‌های طویل کنار هر سینما خبر از یک فیلم میلیاردی می‌داد، همین‌طور هم شد و دو ستاره آن روزهای سینمای ایران توانستند جایگاه تجاری‌ای که با فیلم «کما» برای خود دست و پا کرده بودند را تقویت بخشند.در همان سال، این دو بازیگر، در فیلم بسیار ضعیف «تله» به ایفای نقش پرداختند که سابقه خوب آنها سبب شد تا آن فیلم با وجود تمام ضعف‌هایی که داشت، بیشتر از نیم میلیارد تومان فروش داشته باشد.«تله» حتی تا به امروز هم ضعیف‌ترین فیلم کارنامه سیروس الوند به حساب می‌آید.

و اما آخرین رودررویی این دو بازیگر، به فیلم «کلاغ پر» برمی‌گردد که در سال 86 ساخته شد و عملاً شکست بزرگی برای این دو بازیگر به حساب آمد.یک داستان فوق العاده ضعیف و شخصیت پردازی‌هایی که اصلاً به چشم نیامدند و این شد که این دو بازیگر تا به امروز با یکدیگر هم بازی نشدند.گرچه در شرایط فعلی اوضاع سینما تفاوت بسیاری کرده و محمدرضا گلزار و مهناز افشار دیگر به مانند نیمه ابتدایی دهه هشتاد، آن ستارگان تک و تنهای سینمای ایران به حساب نمی‌آیند.

4. محمدرضا گلزار و الناز شاکردوست


جایگاه محمدرضا گلزار به عنوان ستاره بازیگری سینمای ایران در حدود یک دهه، تصمیم تهیه کنندگان بسیاری را در زمینه قرار دادن او در مقابل بازیگران مختلف تقویت نمود.به جز مهناز افشار که پارتنر بسیار خوبی برای گلزار به حساب می‌آمد، ستاره جدیدی وارد سینما شده بود که رویارویی او با گلزار می‌توانست ظاهراً به خلق فیلم‌های ماندگاری بینجامد.این رویارویی شکل گرفت و حاصل کار،4 فیلمی شد که اگرچه ماندگار نیستند اما فروش‌های خوبی را برای گیشه به ارمغان آوردند.

نخستین رویارویی محمدرضا گلزار و الناز شاکردوست به سال 83 بر می‌گردد که کیومرث پوراحمد تصمیم گرفت با ساخت فیلم «گل یخ»، یک بازسازی از فیلم «سلطان‌قلب‌ها» انجام دهد.فیلم ساخته شد و فروش نسبتاً خوبی کرد اما این زوج، راه طولانی برای جا افتادن داشتند.

دومین همکاری در سال 86 و با فیلم «مجنون لیلی» رقم خورد که این فیلم هم به دلیل پر بازیگر بودن و داستان اپیزودیک خود، نتوانست کمک شایان توجهی به دیده شدن این زوج بکند تا این‌که یک سال بعدش، برادران بانکی توانستند با به خدمت گرفتن این زوج در فیلم «دو خواهر»، جهشی قابل توجه در شناخت آنها داشته باشند.«دو خواهر» در کل کشور بالغ بر 2 میلیارد فروخت و بدین ترتیب جایگاه گلزار پس از 3 سال دوباره تقویت شد و بازیگر گرانی به نام الناز شاکردوست، اعلام موجودیت کرد.

آخرین همکاری این زوج هم به سال 90 و فیلم «تو و من» باز می‌گردد که به دلیل تشابه بسیار زیاد فضای این فیلم با فیلم «دو خواهر» و همچنین شرایط اقتصادی خاصی که در سال 91 دامن سینما را فرا گرفت، این فیلم نتوانست به فروشی بیشتر از 700 میلیون در پایتخت برسد.

5. حمید گودرزی و نیوشا ضیغمی

حمید گودرزی و نیوشا ضیغمی در آن سال‌ها، جزو بازیگرانی بودند که کارهای نسبتاً بفروشی انجام داده بودند اما نتوانسته بودند زوج مطابق با بازی خود را پیدا کنند.این اتفاق در سال86 و با فیلم «قرنطینه» رقم خورد.فیلم سالمی که بازی این زوج، به خوبی در آن به چشم آمد.حاصل این همکاری خوب در یک سال آتی دیگر، دو بار تکرار شد و آنها در فیلم‌هایی چون «تلافی» و «گناه من» هم همبازی یکدیگر بودند اما کناره گرفتن تدریجی حمید گودرزی از سینما و توجه بیشترش به زندگی خانوادگی سبب شد تا این زوج نتوانند در فیلم دیگری بازی کنند.

6. حامد بهداد و لیلا حاتمی


حامد بهداد یکی از بهترین بازیگران مرد حال سینمای ایران است و لیلا حاتمی هم جزو یکی از بهترین بازیگران زن سینمای ما. بنابراین طبیعی است که وقتی پای یک قصه خوب و کارگردانی هوشمند وسط باشد، ما باید شاهد بازی‌هایی استثنایی در آن فیلم باشیم.

زوج حامد بهداد و لیلا حاتمی، تاکنون 4 فیلم با یکدیگر بازی کرده‌اند.آنها در ابتدا در فیلم «هر شب تنهایی» رسول صدرعاملی به بازی پرداختند که به دلیل پرداخت فوق‌العاده ضعیف داستانی، بازی نه چندان خاص آنها نیز به چشم نیامد و بدین ترتیب همکاری این دو بازیگر خوب با فیلمی بد شروع شد.«سعادت آباد» دومین فیلم آنها بود که حامد بهداد بهترین بازی عمرش را در آن فیلم انجام داد و لیلا حاتمی نقش قابل توجهی در این بازی فوق‌العاده او داشت.«نارنجی پوش» مهرجویی که اوج هنرنمایی این زوج کاربلد سینمای ایران بود.

البته این دو در فیلم «پله آخر» نیز بازی کرده‌اند که دیگر زوج روبه‌روی یکدیگر نیستند؛ این فیلم تا چند روز دیگر در سینماهای کشور به اکران عمومی می‌رسد.البته اگر حاتمی یک ماه پیش در ایران بود و پیشنهاد بازی در فیلم «چه خوبه برگشتی» مهرجویی را می‌پذیرفت، هم‌اکنون باید منتظر بازی جالب توجه دیگری از او در کنار حامد بهداد می‌بودیم.

لیلا حاتمی در مصاحبه‌ای، در زمینه همبازی شدن با حامد بهداد گفته بود: «من خودم همیشه از طرفداران این بوده‌ام که با حامد بهداد همبازی باشم و همیشه از این موضوع استقبال کرده‌ام چون احساس می‌کنم کارش برایش جدی است، یعنی هر دوی ما هدف مشترک داریم که آن ارتقای فیلمی است که داریم بازی می‌کنیم. واقعاً حضور دارد. آدم از کسانی که آنقدر حضور دارند و می‌روند در بازی، خوشش می‌آید»

7. محمدرضا فروتن و میترا حجار


زوج محمدرضا فروتن و میترا حجار، محصول سینمای نیمه دوم دهه هفتاد ایران است.

«فریاد»، در سال 77 فیلم کمتر دیده شده کیمیایی، نخستین رویارویی این دو بازیگر جوان و بااستعداد سینمای ایران بود.فیلم، دیده نشد و بالطبع این زوج نیز به چشم نیامد.اما تمام کاستی‌های «فریاد»، با فیلم «متولد ماه مهر» در سال 78 جبران شد و با سیمرغی شدن حجار در همان سال و فروتن در سال قبلش، توجه همگی به این زوج جدید سینما جلب شد.دومین همکاری این زوج با کیمیایی، یکی از بهترین فیلم‌های تمام طول عمر سینمایی کیمیایی بود؛ کیمیایی «اعتراض» را ساخت و از ایران خارج شد.

دوستداران سینما این فیلم را چندین و چند بار دیدند و نه تنها از آن لذت بردند بلکه به تثبیت جایگاه سینمایی زوج فروتن و حجار ایمان آوردند.«بازنده» در سال 83، دیگر رویارویی این زوج بود که به دلیل ضعف‌های داستانی برای زوجی که در فیلم‌های کیمیایی و درویش شناخته شده بودند، شکست خورد و در نتیجه، بازی آنها زیاد به چشم نیامد.

آخرین بازی این زوج، رودرروی یکدیگر به فیلم «دلتنگی‌های عاشقانه» باز می‌گردد که در سال 91 تولید شد و نخستین نمایش‌اش در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.البته ناگفته نماند که این زوج سینمایی، در فیلم «ملاقات با طوطی» در سال 81 هم بازی کردند که نقش‌هایشان رودرروی یکدیگر نبود.

8. صابر ابر و ترانه علیدوستی


این دو بازیگر نیز منتسب به جریان روشنفکری بازیگری در سینمای ایران هستند که بازی‌های رودرروی‌شان، خاطرات خوشایندی را برای آنها و مخصوصاً مخاطبان سینمای ایران به همراه دارد.نخستین فعالیت این زوج مقابل یکدیگر، به فیلم «درباره الی» اصغر فرهادی باز می‌گردد که این دو، نقش زوجی را ایفا می‌کنند که حتی یک پلان تصویری مقابل یکدیگر ندارند!

هر چه این زوج در «درباره الی» مقابل یکدیگر بازی نکردند اما در «انتهای خیابان هشتم» تماماً در کنار یکدیگر بودند و بازی‌های روانی از خود به نمایش گذاشتند.«پذیرایی ساده» مانی حقیقی که هنوز به اکران درنیامده نیز رویارویی چند سکانس از این زوج است که در نوع خود جالب توجه است.

آخرین همکاری این زوج، به فیلم «آسمان زرد کم عمق» بهرام توکلی باز می‌گردد که باید منتظر نخستین نمایش آن در جشنواره سی و یکم فجر باشیم.

9. رضا کیانیان و رؤیا نونهالی

رضا کیانیان پارتنر بازیگران بسیاری بوده است که از میان آنها، رؤیا نونهالی، هم در دفعات بیشتری همراه او بود و هم در فیلم‌های مهم این بازیگر، او را یاری نمود.«بوی کافور، عطر یاس» در سال 78، «ماهی‌ها عاشق می‌شوند» در سال 83، «خاک آشنا» در سال 86 و «صداها» در سال 87، بازی‌های این زوج کاربلد سینمای ایران است

البته ناگفته نماند که این زوج سینمایی در فیلم‌های خانه‌ای روی آب (80) و یک تکه نان (83) نیز بازی کرده‌اند که بازی‌هایشان در این دو فیلم، در مقابل یکدیگر نبوده است. نکته جالب دیگر در مورد این زوج سینمایی آن است که هر دو آنها، بازیگران مورد علاقه «بهمن فرمان آرا» به حساب می‌آیند که با نگاهی به لیست همکاری‌های این دو، در می‌یابیم که آنها در بیشتر فیلم‌های چند سال اخیر این کارگردان حاضر بوده‌اند.

رضا کیانیان درباره بازی مقابل رؤیا نونهالی گفته است: «نونهالی همیشه، هر جا، با هر گروهی هم بازی شده، همه دلشان خواسته باز هم با او همکاری داشته باشند.»

10. حمید فرخ‌نژاد و مهتاب کرامتی


«زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، فارغ از تمام داشته‌های سینمایی قابل توجه خود، نخستین رویارویی حمید فرخ‌نژاد، بازیگر صاحب سبک سینمای ایران با مهتاب کرامتی به حساب می‌آید.دو بازیگری که با توجه به پتانسیل‌های خلق‌الساعه خود در ایفای هر چه بهتر نقش‌هایشان، می‌توانند یک زوج قدرتمند در سینمای کشورمان محسوب شوند که «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» با توجه به نرم بازی بیرونی کرامتی و بازی بشدت درونگرای فرخ‌نژاد، نوید شکوفایی و شناخته شدن این زوج در سینمای کشورمان را می‌دهد.

نیوشا ضیغمی پیشتر در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود:«در تمرین بازی، 20 بار با آقای فرخ‌نژاد، 20 حالت مختلف از او می‌بینی و وقتی جلوی دوربین می‌روی، باز حالت بازی او تغییر می‌کند»فیلم بعدی این زوج جدید سینمایی، «زندگی مشترک آقا و خانم محمودی و بانو» نام دارد که باز ساخته روح‌الله حجازی است که نخستین نمایش آن، در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

به نقل از ایسنا
کلمات کلیدی
,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
, داستان خانوادگی, حال ضربدري, داستان حال کردن ضربدری, ضبدری, تصویرلوآط آنسآن بآ حیوآنآت, خاطرات ضربدری, خانوادگی, دادن, داستان, داستان حال کردن, داستان حالکردن جنجالی, داستان در مورد رابطه ضربدري زوجها, داستان سکسىس, داستان ضربدر, زوج های ضربدری, ضربدر, ضربدری,.,.داستان سکسی,.داستان سکسی کردن زن محجبه,آمریکاسکس یوتویوپ,اشنایی با زوج برا ضربدری,اشنایی با زوج ضربدری,اشنایی بازوج ضربدری,امریکا سکس انسان,انواع داستان عاشقانه،سکس داشتن,بهترین خاطرات. ضربدری,بهترین داستان ضربدری,بهترین داستانهای حال کردن,بهترین داستانهای حال کردن خانوادگی,بهترین ضبدری من,بهترین ضربدری ما,بياب,پارتنر ضربدری,تجاوزخشن سکسی,تساویرسکس,تساویرسکس پاکستان,تصاویرزیباسکس,تصاویرزیباسکس.زنان.برزیل,تصویرلواط کردن,تعویض همسران ضربدری,تكست- داستان مامان,تکست داستان س ک س مامانم .,تکست داستان مامان,تکست س ک سی,تیغ بازی درویش,جدیدترین داستان ضربدری,جدیدترین داستانهای ضربدری,جماع ضربدری,جنده,جنده پولی تصاویر داستان مامان,جنده ضربدری,حآل کردن,حا ل کردن,حال داستان,حال داستانی ,حال كردن خانوادگي,حال کردن,حال کردن با خانواده,حال کردن بازيگران زن ايرانى بابازيگران مرد,حال کردن بامحارم,حال کردن خانوادگي,حال کردن خانوادگی,حال کردن داستان,حال کردن در سینما,حال کردن زن داستان,حال کردن ضربدری,حال کردنداستان,خاطرات پارتنر,خاطرات حال ضربدری,خاطرات زوجهای ضربدری,خاطرات شهو,خاطرات صربدری,خاطرات ضربدري,خاطرات ضربدری,خاطرات ضربدری من,خاطرات ضریدری,خاطرات کردن ضربدری,خاطراتضرپدریها,خاطراتی از تیغ بازی درویش ها,خاطره ضربدر,خاطره ضربدری,خاطره ضربدری زوجی,خاطزات ضریدری,خانوادگی,خانوادگی حال,خانوادگی داستان,خانوادگی کردن,د استان دادنم,دادن,دادن خانوادگی,دادن خانوادگی داستان,دادن ضربدری,داس داغ داغداغ,داستآن ضبدری,داستا,داستا ن سی ضربدری,داستا ن ضربدر,داستا ن های ضربدری,داستا کون کردن,داستام مامان,داستان,داستان حال کردن,داستان حال کردن خانوادگی,داستان خانوادگي,داستان خانوادگی,داستان دادن,داستان سک عوض کردن زن,داستان ضربدر,داستان ميترا,داستان کردن ضربدری,داستان از جندگی,داستان تعویض همسر ضربدری,داستان تعویض همسران,داستان جدیدحال دادن,داستان جندده,داستان جندگی,داستان جندگی دختران,داستان جنده,داستان جنده شدن,داستان جنده شدن زنم,داستان جنده کارتونی,داستان جنده کردن زنم,داستان جنده کردن همسرم,داستان حال,داستان حال حضوری,داستان حال دادن همسرم,داستان حال ضرب دری,داستان حال ضربدری,داستان حال كردن,داستان حال كردن زن خانوادكي,داستان حال كردن ليلا,داستان حال کردن,داستان حال کردن با,داستان حال کردن با ميترا,داستان حال کردن جنسی,داستان حال کردن خانوادگي,داستان حال کردن خانوادگی,داستان حال کردن خوانواده ما,داستان حال کردن داعشی,داستان حال کردن زنان,داستان حال کردن ضربدری,داستان حال کردن من,داستان حال کردنم,داستان حال کردنی,داستان حال کرذن,داستان خانوادگ,داستان خانوادگي,داستان خانوادگی,داستان خانوادگی حال کردن,داستان خانوادگی کردن,داستان خانواده,داستان خانواده خوب,داستان خانوتدكي,داستان خانوداگی,داستان خوانوادگی,داستان خونوادگی,داستان دادن,داستان دادن حال,داستان دادن خانوادگی,داستان دادن سیما,داستان دادن ضربدری,داستان درباره زوج های ضربدری,داستان درمورد حال کردن,داستان زوج ضربدری,داستان زوج هاي ضربدري,داستان زوجهای ضربدری,داستان س مامان,داستان س ک س مامان,داستان س ک س مامان.سایت طلا,داستان س.ک.س,داستان سسکسی زنان,داستان سكس عوض كردن زن,داستان سک س,داستان سکس,داستان سکس امین,داستان سکس تعویض همسران,داستان سکس ضربدری زوج مسیحی و مسلمان,داستان سکس عوض کردن دختر,داستان سکس عوض کردن زنها,داستان سکس عوض کردن همسر,داستان سکس عوض کردن همسران,داستان سکس عوضکردن,داستان سکسسسسیی,داستان سکسىس,داستان سکسی,داستان سکسی عوض کردن همسر,داستان سکسی تعویض همسر,داستان سکسی حال کردن خانوادگی,داستان سکسی دختران محجبه,داستان سکسی زن,داستان سکسی زن عرب زبان,داستان سکسی عوض کردن زنان یکدیگر,داستان سکسی عوض کردنزنها,داستان سکسی همسران,داستان سکسی همسرم وخواهرش,داستان سکسی کون دادن همسرم,داستان شهوانی عوض کردن زنها,داستان ضبدر,داستان ضبدري,داستان ضبدري خانوادكي,داستان ضبدری,داستان ضربدر,داستان ضربدر در ضربدری ,داستان ضربدر میترا,داستان ضربدرب,داستان ضربدري,داستان ضربدري مونا كامران,داستان ضربدری,داستان ضربدری با حال خانوادگی,داستان ضربدری برادر,داستان ضربدری بی خبری طولانی جدید,داستان ضربدری جالب,داستان ضربدری دادن,داستان ضربدری زوج,داستان ضربدری زوجها,داستان ضربدری گوهر,داستان ضربدری مهناز,داستان ضربدری مونا,داستان ضربدری همسران,داستان ضربری,داستان ضربور,داستان عوض کردن ذن با هم,داستان عوض کردن زن,داستان عوض کردن زنا,داستان عوض کردن همسر,داستان عوض کردن همسران,داستان عوض کردن همسران برای سکس,داستان عوض کردن همسران همدىگر,داستان عوض کردن همسربایگدیگر,داستان عوض کردن همسرم,داستان كردن,داستان كردن زنم ضربدري,داستان كردن ضربدري,داستان كردن همسر,داستان كوندادن,داستان لختی ما مان,داستان ميترا,داستان میترا,داستان میترا ضربدر,داستان نیوشا,داستان هال,داستان هاي جالب ضربدري,داستان هاي حال کردن ,داستان هاي ضربدري,داستان های اجباری خانوادگی,داستان های تجاوزخشن,داستان های جالب سکسی تصویری با ترجمه,داستان های جدیددرمورد تجاوزبه دختران,داستان های حال,داستان های حال کردن,داستان های حال کردن خانوادگی,داستان های حال کردن خانوادگی ایران ,داستان های حال کردنی,داستان های خانوادگی,داستان های ضربدری,داستان های کر دن با حال,داستان های کردن خانوادگی,داستان های کردن خوانواده,داستان های کردن های خانوادگی,داستان های کردن و حال کردن,داستان های کون دادن,داستان های کون دادن پسران,داستان های کون دادن پسران جوان,داستان های کون دادن پسران نوجوان,داستان همسر جنده,داستان همسران,داستان واقعی از پسران نوجوان ایرانی کون,داستان ومطالب کون دادن محمدرضا گلزار,داستان کردن,داستان کردن بادعکس,داستان کردن باهم,داستان کردن خانم ایرانی ضربدری ,داستان کردن خانوادگی,داستان کردن زن ضربدری,داستان کردن زنم,داستان کردن ضبدری,داستان کردن ضربدری,داستان کردن ضربدری ما,داستان کردن لیلا,داستان کردن ما,داستان کردن میترا,داستان کردنت,داستان کردنم,داستان کس وکون کردن بافیلم,داستان کون,داستان کون دادن,داستان کون دادن پسران,داستان کون دادن پسران تهران,داستان کون دادن پسران زیباباعکس,داستان کون دادن پسران ونوجوانان,داستان کون دادن جدید,داستان کون دادن جدید پسران,داستان کون دادن رضا,داستان کون دادن سامان,داستان کون دادن ضربدری برادر خواهر,داستان کون دادن فیس بوکی,داستان کون در سینما,داستان کوندادن,داستان.... خاتوادگی,داستان.جنده شدن زنم,داستان.خانوادگی,داستان.میترا,داستانای حال کردن,داستانجنده,داستانحال,داستانحالکردن,داستانخانوادگی,داستاندادن,داستانضبدری,داستانضربدر,داستانضربدری,داستانكون,داستانه حال کردن,داستانها خانوادگی,داستانهاي ضبدري,داستانهاي ضبدري كردن همسر,داستانهاي ضربدري,داستانهاي کردن خانوادگي,داستانهای خانوادگی,داستانهای کردن خانواده ,داستانهای پسران کون,داستانهای جالب,داستانهای حال,داستانهای حال کردن,داستانهای حال کردن جدید,داستانهای حال کردن خانوادگی,داستانهای حال کردنی,داستانهای خانوادگی,داستانهای خانوادگی خصوصی,داستانهای خانوادگی کردن ,داستانهای خانواگی,داستانهای دادن,داستانهای درباره ضربدری,داستانهای رابطه جنسی ضبدری بازوج,داستانهای روابط ضربدری,داستانهای روز ضربدری,داستانهای سکس خانوادگی ضربدری شهوت ناک,داستانهای سکسی جالب,داستانهای سکسی زن عوض,داستانهای سکسی شهوانی,داستانهای سکسی شهوانی عوض کردن زنهامون,داستانهای صربدری,داستانهای ضبدر,داستانهای ضربدر,داستانهای ضربدری,داستانهای ضربدری امسال جدید,داستانهای ضربدری جالب,داستانهای ضربدری روز,داستانهای ضربدری زوجها,داستانهای ضربدری،,داستانهای عاشقانه درموردکردن زن توسط مرد,داستانهای عوض کردن زن,داستانهای عوض کردن همسر,داستانهای عوض کردن همسران,داستانهای من ومیترا,داستانهای همسران ضربدری,داستانهای واقعی از خیانت همسران,داستانهای کردن,داستانهای کردن خانوادگی,داستانهای کردن همسرم,داستانهای کون دادن به سن بالا,داستانهای کون دادن پسران,داستانهای کون دادن پسران نوجوان,داستانهای کون کردن,داستانهای.جالب.سکس.ضربدری,داستانهایی درباره کردن,داستانهایی درمورد کردن,داستانکوندادن,داستانی,داستانی خانوادگی,داستتانهای حال کردن,دایتان حال کردن,درمورد حالکردن,رابطه صربدری دو زوج داستان,رابطه های ضربدری,راستان نیوشا,رمان حال كردن,رمان حال کردن,ري,زوج با زوج عوض,زوج ضربدري,زوج براي ضربدري,زوج برای ضربدری,زوج ضبدري,زوج ضبدری,زوج ضربدرب,زوج ضربدري,زوج ضربدري موبايل,زوج ضربدری,زوج ضربدری ایران,زوج ضربدری ایرانی,زوج ضربدری عکس,زوج های ضربدری,زوجهاي ضربدري,زوجهای ضربدری,زوجهای ضربدری ایرانی,زوجهای ضربدری در ایران,زوجهای ضربدریداستان زوجهای ضربدری,زوجهای ضربدی,زوجي برا ضبدري,سايت ربطهي جنسي,سایت حال کردن خانوادگی,سایت داستان حال کردن,سگس انسان,سکس,سکس انسان,سکس زن,سکس زن جمهور امریکا,سکس زنهای امریکایی,سکس ضربدری جالب,سکس عوض کردن شوهر,سکسى ماجراهاى,سکسىس,سکسی داستان عوض نمودن زنها,سکسیترین داستانهای روز,ضبدري,ضبدری,ضبدری خاطرات,ضبدری زوج,ضربدر,ضربدر داستان,ضربدري فيسبوكي,ضربدري من,ضربدري.همسر,ضربدری,ضربدری جالب,ضربدری خاطرات,ضربدری خاطره,ضربدری داستآن,ضربدری داستان,ضربدری زوج ایرانی وخارجی,ضربدری عوض کردن زنها,ضربدری گایدیم,ضربدری من و میترا,ضربدریداستان,عوض کردن همسر,عوض كردن زن,عوض كردن زنها,عوض كردن همسر,عوض كردن همسران,عوض کردن همسر,عوض کردن همسران,عکس ازنزدیکی واقعی,عکس زوج ضربدري,عکس زوج ضربدری,عکس زوج ضربدری ایرانی,عکس زوج های ضربدری ,عکس زوجهای زبدری,عکسهای تیغ بازی درویش ها,عکسهای زوجهای ضربدری ,فیلم افشانزه راعش,فیلم داستانی در مورد حال کردن,فیلم در مورد زوج های ضربدری,فیلم سکس اروپایی.امریکای.لبنانی,فیلمهای سکسی کارتونی مامانی جدید,قصه و داستان حال کردن,قصه حال كردن,قصه های حال کردن,قصه کردن خانوادگی,قصه کردنهای خانوادگی,قصه کون دادن,گایديم,گلچین سکس ضربدری,لذت کون دادن برای پسران,ليلا داستان,ماجراهاى سکسى,ماجراهاى من و خواهر زنم سهىلا,ماجرای کردن ضربدری,ماجرایه حال کردنبا میترا,محجبه سکسی,مطالب حال كردن,من و خواهر زنم مستانه,من و خواهرزنم,من و ميترا,مهناز رفیعی,نقل داستان جنسی,های حال دادن,همسر لخت شهوانی ایرانی,وبسایت زوجهای ضربدری,وضو ضربدري,ویدیو کردن زن در کون مرد,کردن,کردن ضربدری ,کردن خانوادگي,کردن خانوادگی,کردن زربدری,کردن زنم,کردن ضربدری,کردن همسر داستانی,کردن همسرم,کردن همسرم داستانی,کوس بینوش,کوس در کون,کوس ژیلاشاهی,کوس و کونهای مشهور دنیا,کوس کون,کوس کون ذن بل,کون آنابلا,کون دادن پسران,کون دادن رضا,کون دادن من به زوج,کون سامان,کون وکوس داد,کوندادن,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت