عکس

   

حکیم الله محسود به اسامه بن لادن پیوست؟!

ثبت شده در: 11:46 گرينويچ - شنبه 11 آبان 1392     به ما بپیوندید
حکیم الله محسود به اسامه بن لادن پیوست؟!

هر وقت که مقامات پاکستان و افغانستان از عملیاتهای شبانه یا پرواز هواپیماهای بدون سرنشین انتقاد می کنند، کاخ سفید مدعی می شود که این حملات برای از بین بردن شبه نظامیان و مخالفان مسلح است. ظاهر این جناب حکیم الله محسود نیز صدجان دارد که تا به حال آمریکایی ها چندین بار جانش را گرفته اند

منابع مختلف خبری از کشته شدن "حکیم الله محسود" فرمانده طالبان پاکستان، در جریان حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی به وزیرستان شمالی خبر داده اند، خبری که توسط طالبان پاکستان تایید شد.

منابع اطلاعاتی، ارتش و شبه نظامی در سراسر پاکستان نیز تایید کردند محسود در حمله هواپیمای بدون سرنشین آمریکا به منطقه وزیرستان شمالی کشته شده است. این حمله در حدود پنج کیلومتری شمال میرانشاه، مهم ترین شهر در این منطقه صورت گرفته است. منطقه ای که از آن به عنوان مهمترین مرکز حضور جریان های وابسته به گروه طالبان یاد می شود.

هرچند که این حکیم الله محسود ظاهرا صدجان دارد که تا به حال آمریکایی ها چندین بار جانش را گرفته اند. یکبار در سال 2010 خبر مرگ وی منتشر شد. سپس در سال 2012 وی به قتل رسید ولی دوباره در رسانه ها حضور یافت تا اکنون باری دیگر مرگ وی سوژه رسانه های خبری شود. درباره مرگ مشکوک اسامه بن لادن هم همین اتفاق تکرار شد تا اندازه ای که عکسهای مرگ وی فتوشابی از کار درآمد و حتی خبر مرگ وی در ده سال پیش از قتلش بر اثر بیماری منتشر شد.

البته این شیوه قدیمی کاخ سفید است. هروقت که مقامات پاکستان و افغانستان از عملیاتهای شبانه یا پرواز هواپیماهای بدون سرنشین انتقاد می کنند، آنها مدعی می شوند که این عملیاتها و بمباران ها برای از بین بردن شبه نظامیان و مخالفان مسلح است. همین چند روز پیش بود که نواز شریف نخست وزیر پاکستان از دولت باراک اوباما خواسته بود تا به حملات هواپیماهای بدون سرنشین پایان دهد.

این از سیاست کاخ سفید، اما وجود بیش از بیست گروه تروریستی مخالف دولت هند، حضور لشکر جندالله مخالف دولت ایران و وجود شبه نظامیان مخالف دولت افغانستان در خاک پاکستان همه تایید کننده این واقعیت است که قریب به 90 درصد رهبران ارشد طالبان، حزب اسلامی، گروه حقانی همگی در مناطق مختلف پاکستان به‌سر می‌برند.

اما با این حال رییس جمهور آمریکا با تحت فشار قرار دادن مجلس سنا مبلغ سه میلیارد دالر سالانه به پاکستان امتیاز می دهد تا علیه تروریزم بجنگند، ولی این پول صرف تقویت تروریستان می شود.هرچند برخی کارشناسان مسایل سیاسی معتقدند دولت آمریکا از این روابط آگاهی کامل داشته ولی بنا بر روابط عمیقی که میان دو کشور حاکم است، ترجیح می‌داده که این موارد را افشا نکند زیرا این همکاری به نفع منافع امریکا می باشد.

به هر حال چه حکیم الله محسود به اسامه بن لادن پیوسته باشد و چه در انتظار آینده ای نامعلوم در پادگان های نظامی آمریکا یا یکی از قصرهای دبی همراه با دیگر مهره های سوخته به سر ببرد، همچنان بعد از سالیان سال خبری از ملاعمر رهبر طالبان افغانستانی نیست.

در سال 1373 خورشیدی که قندهار به تصرف طالبان درآمد و ملا عمر خود را رهبر تمام مسلمانان و کشورهای اسلامی خواند، شخص اسامه بن لادن به همراه رهبر سابق طالبان پاکستانی با وی به عنوان امیر المومنین بیعت کرده اند و با یکدیگر همپیمان شده اند تا بر علیه نیروهای خارجی مبارزه نمایند.

رهبر القاعده و رهبر طالبان پاکستان در ظاهر به دیار باقی شتافته اند و یا در جایی گرم و نرم دور از هیاهوهای دنیا به زندگی پنهانی خود مشغولند، ولی ملاعمر را نه کسی دیده و نه خبری از وی است. تنها یک سخنگو بنام ذبیح الله مجاهد دارد که این همه سیستم های امنیتی آمریکا تا کنون نتوانسته وی را ردیابی کند!!!

این که رهبر طالبان افغانستان ناپدید است، نشان می دهد که پدیده طالبان اصلا ریشه در افغانستان نداشته و ندارد بلکه سرچشمه تروریزم در پاکستان می باشد و طی این سالها که خون هزاران زن و مرد بیگناه ما به زمین ریخته، بخاطر مقاصد سیاسی بوده نه ریشه کن کردن تروریزم. و الا یک فرمانده ارشد طالبان یا القاعده طی این دوازده سال در افغانستان دستگیر یا کشته می شود.

لذا روشن و واضح است که بیش از همه دست مقامات اسلام آباد و اعراب سعودی که با حمایت سیاسی و مالی خود در رشد این طالبان سهم به سزایی دارند، به خون مردم افغانستان آلوده است. آن هم فقط به جهت اینکه آمریکای جنایتکار به عنوان ابرقدرت دست از حمایت پاکستان و عربستان برندارد.به نقل از شبکه اطلاع رسانی افغانستان
کلمات کلیدی
افغانستان,طالبان,کرزی,القاعده,بن لادن,تروریست,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
, پشتو ویدیو, ويدو بشتو,آپارات داعش,آپارات سرکوب داعش تکفیری درعراق وسوریه,اپارت داعش,اپارت داعش در مورد دختران,ازادی فشتو,اسامه بن لادن,اسامه بن لادن پشتو,اطلاعاتی ار همجنس بازان قندهار,افغان ویدیو پختو,افغانستان پشتو ویدیو,افغانستان سیکی سی,انواع بیماری درپادگان نظامی ایران,اوسامه ويديو,ببسی.پختو.,بزرك ترىن كىروكون ,بشتو هم جنس بازي ويديو ,بشتو همجنس بازي ويديو,بي بي ثي فشتو,بي بي سي فشتو,بي بي سي پشتو,بي بي سي پشتوپاكستان,بي بي سي فشتو,بي بي سی ویدو پشتو ,بي بي سی ویدیو پشتو افغانستان,بي بي فشتوويديوي,بي بيسي فشتوويديوي,بی بسی فشتو,بی بسی فشتو خبر,بی بی پشتو افغانستان,بی بی ثی پشتوافغانستان,بی بی س فشتو,بی بی سی بشتو ودیو,بی بی سی پشتو,بی بی سی پشتو ویدیو,بی بی سی پشتو کام,بی بی سی پشتوویدیو,بی بی سی سی پشتو,بی بی سی فشتو,بی بی سی فشتو . کام,بی بی سی فشتو.کام,بی بی سی.پشتق,بی بیسی فشتو,بی بیسی فشتو.کام,بی پشتو,بی.بی.بی.پشتو,بی.بی.سی.فشتو,بی.سی.فشتو,بیبی.سی.فشتو,بیبیسی پشتو,بیبیسی فشتو,پاکستان پشتو ویدیو ,پاکستان ویدی,پاکستان ویدیو,پاکستانی,پشتق ویدیو,پشتو,پشتو بی بی سی,پشتو بیبیسی ویدیو,پشتو پاکستان ویدیو,پشتو جنسی ویدو,پشتو سیکس کم,پشتو سیکس.ویدیو,پشتو فدیو ,پشتو ويديو,پشتو ویدیو,پشتو.سیکس.ویدیو,پشتو.سیکس.ویدیو.فلم,پشتو.سیکسی.ویدیو,پشتو.ویدیو,پشتوپاکستان ویدو,پشتوویدو,پشتوویدیو,پشتوویدیوها,پشتوویذیو,تصاویرحکیم اللہ محسود,جنس بازی پاكستان,حمایت از دکتر قبادیان,حکیم الله محسود,حکیم الله محسود ویدیو,خبرتازه فشتو,داعش آپارات,داعش ایران آپارات,داعش. ایران آپارات,دبيح الله مجاهد,دکتر قبادیان,دکترقبادیان,زنان تجاوز شده در سوریه توسط داعش در اپارات,زیاده,سخن دیشب نوبخت درمورد استخدام,سيك سي,سیک سی ویدو پشتوویدو,سیک سیک پشتو,سیکس دایش,سیکس ودیو,شخص ویدو,عراق فشتو,عکس اسامه بن لادن,عکس حکیم اللہ,عکس حکیم اللہ محسود شھید,عکس های حکیم الله محسود,عکس همجنسباز ی در آمریکا,فشتو,فشتو ویدیو,فشتو جنس,فشتو ودیو,فشتو ویدو,فشتو ویدیو,فشتو ویدیوز,فشتو.شاهد,فشتو.ویدویو,فشتو.ویدیو,فیدیو دختری پشتون درفیس بوک,نم جنس بازان در ایران آپارات,هم جنس ویدیو,همج,همج ویدیو,همجنس بازی در پادگان,همجنس بازی ویدیو,همجنسبازس در سربازخانه های ایران,همجنسبازی در پادگان,ودیو هم جنس بازی,وهم جنسي,ويدوي,ويديو پشتو پاکستان,ويديوپشتو,ویدو,ویدوهای اسامه,ویدوہای پاکستانی,ویدویو,ویدویو دو جنسی,ویدیو فشتو,ویدیو همجنس بازی,ویدیوبی بی سی کشته شدن بن لادم,ویدیوهمجنس با,کام,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت