عکس

   

تعیین تکلیف استخدام‌های دولتی

ثبت شده در: 09:56 گرينويچ - دوشنبه 19 اسفند 1392     به ما بپیوندید
تعیین تکلیف استخدام‌های دولتی

مصوباتی که در سال‌های اخیر برای تسهیل امور استخدامی و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به تصویب رسید و متعاقب آن آزمون های استخدامی که به منظور جذب نیرو در سازمان‌های دولتی برگزار شد اکنون به بلاتکلیفی مشمولین این مصوبات و پذیرفته شدگان در آزمون ها منتهی شده است.

استخدام‌های دولتی و تبدیل وضعیت نیروها همواره از چالش‌های وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی به عبارتی دیگر نظام اداری کشور در سال های گذشته بوده به طوری که اغلب نه در بین متقاضیان استخدام در این ساختار و نه در میان نیروهای شرکتی و قراردادی طالب تبدیل وضعیت و استخدام در دولت و حتی سازمان ها رضایت چندانی وجود نداشته است.

در چنین شرایطی دولت گذشته که اعتقاد چندانی به حضور نیروهای شرکتی نداشت به منظور سامان دهی آن ها مصوبات و بخش نامه هایی را به منظور انعقاد قرارداد مستقیم نیروها با دستگاه اجرایی همچنین انجام استخدام های دولتی تصویب و به اجرا درآورد که اغلب مورد انتقاد مراجع نظارتی نیز قرار گرفت که مصوبه مربوط به اول بهمن ماه سال 1390 همچنین مهرآفرین از جمله این مصوبات هستند.

پس از تصویب مصوبه اول بهمن ماه 90 از سوی هیات وزیران و ابلاغ به دستگاه‌های اجرایی بخش عمده‌ای از نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شدند. اما در ادامه مورد ایراد هیات تطبیق مقررات با قوانین مجلس قرار گرفت و به دلیل مغایرت‌های قانونی لغو شد و اکنون دیگر قابلیت اجرایی ندارد.

مصوبه دیگر همان مهرآفرینی است که هیات وزیران آن را در 29 آذر ماه 91 به تصویب رساند و طبق آن دولت به مسئولان اجرایی هر استان در مجموع مجوز و اختیار استخدام و تبدیل وضعیت بیش از 500 هزار نیرو را تفویض کرد که طبق برآورد های انجام شده این استخدام ها بار مالی حدود 11 هزار میلیارد تومانی را برای دولت به همراه داشت.

با وجود تمامی ایرادات و انتقاد هایی که بارها در زمان تصویب و اجرای مهرآفرین از سوی مراجع نظارتی از جمله مجلس به دلیل مغایرت های قانونی با قانون اساسی، قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه پنجم توسعه اعلام شد دولت بدون توجه به این تذکرات و بارمالی که می توانست به همراه داشته باشد به روال عادی اجرای این مصوبه در همان مدت محدود چند ماهه به حضور خود در اداراه کشور ادامه داد.

اما با اتمام دوران دولت دهم، مهرآفرین از جمله مصوباتی بود که در روزهای ابتدایی حضور دولت یازدهم لغو شد و قابلیت اجرایی خود را از دست داد. تا اینکه معاونت توسعه در اولین اقدامات خود بخش نامه جدید دیگری را برای تعیین تکلیف استخدام های دولتی و رفع ایرادات مهرآفرین صادر کرد.

این در حالی است که در زمان اجرای مهرآفرین و تا تغییر دولت و حتی قبل از آن، در کنار تبدیل وضعیت های قابل توجه ای که در نظام اداری شکل گرفته و جمع کثیری از نیروها که اغلب نیازی به حضور دائم آن ها در سیستم دولتی نبود به ساختار دولتی پیوستند، آزمون های استخدامی نیز از سوی سازمان ها در سراسر کشور برگزار شد که با جابه جایی دولت و تغییر نگرش ها پذیرفته شدگان آن ها را بلاتکلیف گذاشته است.

بر این اساس بسیاری از افرادی که در آزمون های استخدامی به خصوص طی دو سال اخیر پذیرفته شده اند در تماس هایی با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) عنوان می کنند که هیچ اطلاع رسانی و یا پاسخ صریحی در مورد روند استخدامی آن ها در سازمان مربوطه وجود نداشته و دستگاه اجرایی برگزار کننده آزمون همچنین مراجع تصمیم گیری که معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور اصلی ترین آن هاست در مورد سرانجام آزمونهای انجام شده شفاف سازی نمی کنند.

اما در مدت اخیر با توجه به اظهارات عنوان شده از سوی مدیران ارشد معاونت توسعه تا حدودی مواضع این معاونت در قبال چگونگی ادامه روند استخدامی و تبدیل وضعیت ها مشخص شده است هر چند که وضعیت برای سال آینده کاملا روشن نیست.

شروط نوبخت برای استخدام‌های دولتی

بر این اساس محمد باقرنوبخت- سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور- با اشاره به انجام بخشی از فرایند استخدام‌هایی که در دولت قبل توسط استانداری‌ها انجام شده است، تصریح کرد: قانون استخدام را برای دولت ممنوع نکرده است بنابراین تمامی دستگاه‌ها مجازند تا نیروهای انسانی خود را مشروط به داشتن مجوز استخدامی هم چنین مجوز تامین مالی انجام دهد.

وی ادامه داد: تمامی کسانی که طبق قانون و مقررات فرآیند استخدام را طی کرده اند اما بنابر هر دلیلی استخدام آنها متوقف شده است می‌توانند با اجرای شروط مذکور بنابر نیاز در دستگاه‌ها استخدام شوند.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با بیان این‌که صدور مجوز استخدام و تامین اعتبار لازم برای دستگاه‌ها باید به دقت کافی انجام شود بیان کرد: این در حالی است که در حال حاضر به میزان کافی و حتی بیش از حد مورد نیاز نیروی انسانی در نظام اداری کشور حضور دارند که این مساله ضمن کاهش بهره‌وری موجب ایجاد مشکلات بسیاری در پرداخت حقوق کارکنان خواهد بود.

عسکری آزاد: استخدام ها به زودی تعیین تکلیف می شود

اما محمود عسکری آزاد - جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور- نیز با اشاره به لغو مصوبه استخدامی مهرآفرین از سوی مجلس گفت: اکنون این مشکل وجود دارد که افراد متقاضی در این راستا بلاتکلیف بوده و باید بتوانیم مشکل آنها را حل و فصل کنیم تا حقوقی از کسی ضایع نشود.

وی با تاکید بر اینکه قطعا موضوع استخدام‌ها به زودی سر و سامان می‌یابد افزود: در برخی موارد که آزمون برگزار و منجر به حکم استخدام شده است دولت خود را موظف به اجرای آن می‌داند و دخل و تصرفی در آن نخواهد کرد.

جانشین نوبخت در معاونت توسعه با بیان اینکه اگر استخدام‌ها بر اساس ضوابط و مجوز صورت گرفته باشد مورد پذیرش است عنوان کرد: در این حالت افراد می‌توانند جذب شوند هر چند که البته برای مناطق مختلف متفاوت خواهد بود.

جمالی قمی: به دنبال تعین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی هستیم

علی جمال قمی- رییس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهورنیز با اشاره به آزمون‌های استخدامی که از محل مصوبه‌ی مهرآفرین انجام شده است، افزود: مصوبه‌ی هیات وزیران در مورد تعدادی که این آزمون‌های استخدامی شرکت کرده و پذیرفته شده‌اند تاکید می‌کند که در صورتی که این آزمون‌ها در زمان معتبر‌بودن مصوبه و با رعایت قوانین و مقررات برگزار شده و معاونت توسعه منابع انسانی صحیح‌بودن این آزمون‌ها را تشخیص دهد آنگاه تعیین تکلیف خواهند شد.

وی با اشاره با اشاره به دو مسله قابل اهمیت در مورد استخدام پذیرفته شدگان آزمون‌های استخدامی گفت: آزمون‌های استخدامی برگزار شده باید با رعایت ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری و برگزاری آزمون‌ها از طریق نشر عمومی و آگهی انجام شده باشد.

جمالی قمی با تاکید بر اینکه از دیگر موارد مورد تاکید در آزمون‌های استخدامی پیش بینی اعتبار لازم برای جذب نیرو است بیان کرد: این در حالی است که در زمانی که این آزمون‌های استخدامی برگزار شد در برخی موارد محاسبات لازم در مورد منابع آن انجام نشده و هیچ موافقتی نیز در ارتباط با تامین اعتبار لازم برای جدب نیرو از مراجع ذی‌صلاح وجود نداشته است.

وی با اشاره به مکاتبات معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی با دستگاه‌های برگزار کننده آزمون های استخدامی در زمان اعتبار مصوبه مربوطه توضیح داد: ما به این دستگاه ها اعلام کردیم که چنانچه این آزمون‌های استخدامی با رعایت فرآیند برگزاری انجام شده باشد و مدارک مثبت مبنی بر وجود اعتبار لازم برای جذب نیرو از طریق آزمون برگزار شده را به معاونت توسعه اعلام کنند تا این معاونت وضعیت این آزمون‌ها تعیین تکلیف کند.

این مقام مسول همچنین با اعلام این خبر که اکنون فرآیند‌های استخدامی قطع نشده است، خاطر نشان کرد: کسانی که در آزمون‌ها شرکت‌ کرده‌اند اگر ما مطمئن شویم که اقدامات انجام شده به روال قانونی بوده و آزمون از طریق آگهی و به‌طور سراسری انجام شده هم چنین اعتبارات لازم برای آن وجود داشته است، آنگاه استخدام‌ آن ها با تعیین تکلیف معاونت منابع انسانی انجام می‌شود.

نیروهای شرکتی چه می شوند؟

رییس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور همچنین در مورد تعیین تکلیف نیروهای شرکتی در دولت یازدهم نیز یادآور شد: ادامه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی از یک سو مغایر با تاکید قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر حداکثر حضور 10 درصد نیروهای قراردادی است و از سویی دیگر معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی معتقد است که بخش عمده‌ای از تبدیل وضع‌های انجام شده نیروها و ادامه این روند ایراد قانونی دارد، چون ظرفیت‌ها در این بخش پر شده است.

وی با بیان اینکه قانون تصریح می‌کند که دستگاه‌های اجرایی می‌توانند 10 درصد ساختار خود نیروی قرار‌دادی داشته باشند، در برخی دستگاه‌ها تا صد‌درصد ساختار مصوب را این نیروها تشکیل داده‌اند گفت: براین اساس، به‌کارگیری نیروهای شرکتی در قالب شرکت‌های پیمانکاری همچنین استخدام در دولت یازدهم تعطیل نمی شود، اما در چارچوب قانون خواهد بود.

جمالی قمی اضافه کرد: به استناد بند (ه) ماده 50 قانون برنامه پنجم توسعه، منعی برای فعالیت تمامی نیروهای شرکتی که قبل از اول فروردین 90 تبدیل وضعیت شده‌اند، حتی اگر فراتر از 10 درصد قانونی باشند، وجود ندارد و تمدید قرار‌داد آنها در دستگاه دولتی با رعایت قوانین و مقررات ممکن و مجاز است.

تاجی: اعلام نتیجه آزمون های استخدامی به عهده دستگاه برگزار کننده است

اما عبدالعلی تاجی- معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور - در مورد برخی گلایه های مبنی بر اینکه با گذشت مدت زیادی از زمان برگزاری آزمون های استخدامی نتایج آن ها اعلان نشده است تصریح کرد: پیگری زمان اعلام نتایج بر عهده معاونت توسعه نیست و دستگاه برگزار کننده نتایج آن را منتشر می کند.

وی یادآور شد: با این وجود در صورتی که هر گونه موردی در برگزاری آزمون های استخدامی و یا اعلام نتایج آن وجود داشته که مسولیت آن متوجه معاونت توسعه باشد به طور یقین از سوی این معاونت پیگیری خواهد شد.

تکلیف داوطلبان پذیرفته شده ای که بین تصمیم دو دولت مانده اند چیست؟
با وجود تمامی توضیحات مقامات معاونت توسعه در مورد عدم پایبندی دولت قبل به اسناد بالادستی برای انجام استخدام ها، محدودیت های موجود در جذب نیرو در دستگاه های دولتی همچنین اعلام پیگیری معاونت توسعه برای تعیین تکلیف آزمون های استخدامی بسیاری از مشمولین این مصوبات لغو شده که بخشی از فرایند استخدامی آن ها نیز برگزار شده است از شرایط موجود راضی نیستند چرا که عنوان می کنند با وجود تاکید معاونت توسعه مبنی بر لزوم تامین مالی از سوی معاونت برنامه ریزی و تایید قانونی آزمون های برگزار شده برای جذب نیرو،هنوز اقدام جدی برای روشن شدن وضعیت آن ها انجام نشده است به طوری که بنابر اظهارات چندی از این پذیرفته شدگان حتی فرایند استخدامی آن ها انجام شده و احراز صلاحیت شده اند و یا اینکه سازمان برگزار کننده آزمون نیازمند جذب نیرو بوده و تامین مالی لازم انجام شده است اما از استخدام خبری نیست.

بنا براین حتی اگر تمامی مصوبات استخدامی دولت قبل غیرقانونی بوده و دولت یازدهم هم مدعی اجرای کامل قانون است نباید با به تعویق افتادن تعیین تکلیف جویندگان کار که بنابر اعلام آن ها گاهی تا دو سال است منتظر تصمیم دولت هستند بر سردرگمی آن ها افزوده شده و زمان آن ها بیش از این تلف شود از این رو اعلام پاسخی صریح در مورد تایید و یا رد پذیرش در آزمون های استخدامی و سازوکار جذب پذیرفته شدگان ضروریبه نظر می رسد.

این در حالی است که آخرین خبرها حاکی از آن است که تا پایان سال جاری خبر جدیدی برای تعیین تکلیف آزمون های برگزار شده نخواهد بود و داوطلبان باید برای مشخص شدن سرانجام خود منتطر ماه های ابتدایی سال 1393 باشند.


به نقل از ایسنا
کلمات کلیدی
اقتصاد,استخدامی,کار,شرکتی,نیروی انسانی,دولت,دستمزد,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
آزمون استانداری ها تامین اعتبار شد, اردیبهشت, اردیبهشت مشکلی نداشت, بند عسگري ازاد, تامین اعتبار استخدای های اخیر استانداری ها , در دولت یازدهم , درصدی شرکتها, رییس جمهور دستور تامین اعتبار استخدامی , سخنان ديشب نوبخت درمورد استخدام, قانون خدمات کشوری از زبان عسگری آزاد, نیروهای قراردادی,آخرين خبرها از تعيين تكليف استخدامي ها استانداري اززبان عسكري آزاد,آخرين سخنان نوبخت,آخرين سخنان نوبخت در مورد استخدام,آخریم اخبار عسکری آزاد در مورد استخدامی,آخرین اخبار استخدام عسکری آزاد,آخرین اخبار نوبخت درباره استخدامی استانداری,آخرین اظهارات نوبخت,آخرین بیانات نوبخت,آخرین خبر از جذب قبول شدگان آزمون تعیین تکلیف,آخرین خبرهای استخدامی دولتی,آخرین سخن نوبخت در مورد نیروهای تبدیل وضعیت شده ,آخرین سخنان عسگری آزاد,آخرین سخنان نوبخت,آخرین سخنان نوبخت در مورد استخدامی استانداری,آخرین سخنان نوبخت در مورد استخدامی استانداری ها,آخرین گفته های استخدامی نوبخت ,آزاد عسگری و استخدامی استانداریها,آزمون استخدامی استانداریها تامین اعتبار شد,اخبار استخدامی دولت وتامین اعتبار استانداریها,اخبار جدید محمود عسکری آزاد,اخرين اخبار از استخدام قبول شدگان استانداريها,اخرين اخبارتكليف استخدامي هاي استانداري,اخرين اقدامات در خصوص جذب استخدامي استانداريها,اخرين اقدامات دولت در استخدام قبول شدگان استانداري,اخرين تصميم دولت يازدهم استخدام,اخرين نظر عسگري ازاددرمورد استخدام ها,اخرین اخبار استخدامی استانداری نوبخت,اخرین اخبار استخدامی استانداری از زبان نوبخت,اخرین خبر ازتعیین تکلیف استخدامهای استانداریها,اخرین خبر درباره استخدامی استانداری,اخرین خبر عسکری ازاد از استخدامی استانداری,اخرین خبراستخدامی استانداریها طبق گفته های نوبخت,اخرین سخن عسگری ازاد درمورد استخدامی پذیرفته شدگان استانداریها,اخرین سخنان ندبخت در مورد استخدام,اخرین وضعیت استخدامی های استانداری از زبان نوبخت,استخدام ا,استخدام استانداری,استخدام استانداری چه می شود,استخدام استانداری ها,استخدام استانداری ها تامین اعتبار شد,استخدام استانداری ها چه می شود,استخدام استانداریهاوسخنان نوبخت ومعاون اول,استخدام عسگري آزاد,استخدامی استانداری ,استخدامی استانداری اعتبار,استخدامی استانداری ها تامین اعتبار شد,استخدامی استانداری ها تامین اعتبار می شوند,استخدامی استانداری ها چه وقت تامین اعتبار می شود,استخدامی استانداری ها عسگری,استخدامی قراردادی عسکری آزاد,استخدامی ها تامین اعتبار شد,استخدامی های استانداری ها تامین اعتبار شدند,استخدامی های انجام شده ,اظهارات اخیر عسگری آزاد درباره استخدامی استانداری ها,اظهارات جدید عسگری آزاد,اظهارات دیشب نوبخت,اظهارات دیشب نوبخت در مورد قراردادها,اظهارات عسکری ازاد در خصوص نیرو های قرار دادی,اظهارات نوبخت در باره استخدام,اظهارات نوبخت در مورد استخدام ا ستانداریها,اعتبار استخدام استانداری ,اعتبار استخدامی استانداری ها,اعتبار استخدامی ها,اعتبارات استخدامی استانداری ها ,اعتبارات استخدامی استانداری ها در مجلس,اعتبارات لازم جهت استخدامی استانداری هاچ,اعلان تامین اعتبار آزمون های استخدامی استانداری ها,اعلان تامین اعتبار استخدامی استانداری ها,امکان تامین نشدن اعتبار استخدامیها وجود دارد,بر جدید در مورد استخدام نیروهای قراردادی,برآورد نیروهای انسانی,بلاتکلیفی شرکت کنندگان درازمون استخدامی استانداری ها,بهارستان و اعتبارات استخدامی استانداری ها,بیانات معاون اول در مورد وضعیت استخدامی,بیانات عسگری آزاد,بیانات عسگری آزاد استخدام دستگاههای دولتی,بیانات نوبخت در مورد استخدام,بیانات نوبخت در مورد نیروهای شرکتی,پایگاه خبری دیشب نوبخت در مورد نیروهای قراردادی,تامسن اعتبار نشدن استخدامیها چه میشود,تامین اعتبار استخدام,تامین اعتبار استخدام استانداری ها,تامین اعتبار استخدام استانداریها,تامین اعتبار استخدامهای استانداری ,تامین اعتبار استخدامی استانداری,تامین اعتبار استخدامی استانداری فارس,تامین اعتبار استخدامی استانداری ها,تامین اعتبار استخدامی استانداری ها در مجلس,تامین اعتبار استخدامی استانداریها,تامین اعتبار استخدامی گذشته,تامین اعتبار استخدامی ها,تامین اعتبار استخدامی های استانداری,تامین اعتبار استخدامی های استانداری ها,تامین اعتبار استخدامی های گذشته,تامین اعتبار وضعیت استخدامی استانداری,تامین اعتبارات استخدامی استانداری ها,تامین اعتباراستخدام استانداری,تامین اعتباراستخدامی های استانداری,تامین اعتیار استخدامی ها گذشته,تامین بار مالی استخدامی ها,تامین بار مالی استخدامی های استانداری ها,تامین بارمالی استخدامی استانداری های کشور ,تامین منابع مالی استخدامهای استانداری,تبديل وضعيت نيروهاي قرار دادي و اظهارات عسگري آزاد,تبدیل وضع نیروهای قراردادی,تعیین اعتباراستخدامی استانداریها,تعیین تکلیف استخدام استانداریها از نظر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور,تعیین تکلیف استخدامیهای جدید استانداریها اخرین اخبار,تعیین تکلیف نیروهای پیمانکار,تعیین تکلیف نیروهای تبدیل وضعیت یافته به استناد مصوبه مهرآفرین,تغییر وضعیت نیروها,تغییر وضعیت نیروهای شرکتی در دولت روحانی,توسعه نیروی انسانی عسگری آزاد تبدیل وضعیت,توضیح عسکری آزاد در مورد نیروهای قراردادی,تکایف نیروی قراردادی استانداری,تکلیف آزمونهای انجام شده نیروهای قراردادی عسگری آزاددددد ,تکلیف استخدامی استانداری,تکلیف استخدامی استانداری ها,تکلیف نیروهای قراردادی استانداریها ,تکلیفاستخدامی ها استانداری ها,جدیدترین اخبار استخدام عسگری ازاد,جدیدترین خبرها درخصوص استخدامی استانداری ها,جذب اعتباراستخداميها,جمالی برنامه ریزی ومنابع انسانی معاونت توسعه,جمالی رییس آمار و برنامه ریزی معاونت توسعه رییس جمهور,جمهور استخدام پذیرفته شدگان آزمون های استانداری,چگونگی تامین اعتبار استخدامی استانداری ها,حسن روحانی و اعتبار استخدامی استانداری ها,خبر جدید تامین اعتبار استخدامی استانداریها,خبر خوش نوبخت درباره بی تکلیفی,خبرهای جدید در رابطه با نیروهای شرکتی,د,داوطلبان تبدیل وضعیت نوبخت,در مورد استخدامی استانداری,درباره استخدام نيروسخنان نوبخت,درمورد استخدامها,درمورد استخدامی استانداری ,دروغ در استخدامی استانداری ها,دستور رییس جمهور در مورد استخدامی های استانداری ها,دیشب نوبخت چی گفت,زمان تامین اعتبار استخدامها,زمان تامین اعتبار استخدامی ها,سخن اخیر نوبخت درمورد جذب قبول شدگان,سخن رییس جمهور در خصوص استخدام,سخن عسگری درمورد استخدامی,سخن نوبخت تغیر وضعیت,سخنان عسگری ازاد در ارتباطبا نیروهای قرار دادی,سخنان اخير وزير در خصوص استخدام,سخنان اخیر عسگری آزاد در خصوص استخدام,سخنان اخیر نوبخت,سخنان استخدامی,سخنان جدید عسگری ازاد,سخنان جدید نوبخت در مورد استخدام,سخنان جدید نوبخت درباره نیروهای تغییر وضعیت یافته چه بوده است,سخنان چند روز پیش نوبخت در مورد استخدام,سخنان دولت در مورد استخدامی ها,سخنان ديشب نوبخت,سخنان ديشب نوبخت استخدام,سخنان ديشب نوبخت در مورد استخدام,سخنان دیشب عسگری,سخنان دیشب نوبخت,سخنان دیشب نوبخت استخدامی,سخنان دیشب نوبخت در خصوص استخدام,سخنان دیشب نوبخت در خصوص استخدام نیروهای قراردادی,سخنان دیشب نوبخت در مورد آخرین وضعیت استخدام در دستکاهه ای دولتی,سخنان دیشب نوبخت در مورد استخدام,سخنان دیشب نوبخت در مورد استخدامی,سخنان دیشب نوبخت در وضعیت استخدام,سخنان دیشب نوبخت درمورد استخدمی,سخنان دیشب نوبخت نیوهای شرکتی,سخنان دیشب وزیر درباره استخدامیهای استانداریه,سخنان ریسس مجلس درباره استخدامی,سخنان عسگري آزاد در خصوص استخدامي,سخنان عسگري آزاد در مورد تبديل وضعيت,سخنان عسگري ازاد,سخنان عسگری آزاد,سخنان عسگری آزاد در مورد استخدام ها,سخنان عسگری آزاد در مورد استخدامی,سخنان عسگری آزاد در مورد تعیین و تکلیف استخدام استانداریها,سخنان عسگری آزاد درباره پس گرفتن مجوز استخدام مجلس,سخنان عسگری آزاد درمورد استخدام,سخنان عسگری ازاد,سخنان عسگری ازاد در مورد تعیین تکلیف استخدامها,سخنان عسگری ازاد ونوبخت در مورداستخدامی استانداریها,سخنان عسکری آزاد,سخنان عسکری آزاد در خصوص نیروهای قراردادی ,سخنان عسکری آزاد در مورد آزمون استخدامی استانداری ها,سخنان عسکری آزاد در مورد استخدامی استانداریها,سخنان عسکری آزاد درمورد استخدام,سخنان عسکری آزاددرمجلس,سخنان عسکری ازاد درباره استخدامی ها,سخنان عسکری ازاد درباره نیروهای قراردادی ,سخنان عسکری ازادمعاون درخصوص استخدامی استانداری ها,سخنان عسکری در خصوص استخدامی,سخنان محمود عسکری در مورد نیروهای قرارداد,سخنان معاون توسعه و نیروی انسانی در مورد نیروهای قراردادی,سخنان معاون توسعه ومدیریت نیروی انسانی در مورد نیروهای قراردادی در سال جاری,سخنان معاون رییس جمهور در مورد استخدامی,سخنان معاونت برنامه ريزي و نظارت درباره استخدام,سخنان معاونت نیروی انسانی رییس جمهور در مجلس,سخنان نو بخت در باري استخدامي,سخنان نوبخت,سخنان نوبخت در اخبار دیشب,سخنان نوبخت استخدام,سخنان نوبخت برای استخدام,سخنان نوبخت در اخبار دیشب,سخنان نوبخت در باره استخدام,سخنان نوبخت در باره استخدامی ها,سخنان نوبخت در باره نيروهاي قراردادي,سخنان نوبخت در خصوص استخدام,سخنان نوبخت در خصوص استخدام نیروه ,سخنان نوبخت در خصوص استخدام استانداری ها,سخنان نوبخت در خصوص استخدامی,سخنان نوبخت در خصوص استخدامی ها,سخنان نوبخت در رابطه با استخدام,سخنان نوبخت در مورد ازمون استخدامی استانداری ایلام,سخنان نوبخت در مورد استخدام,سخنان نوبخت در مورد استخدام دیشب,سخنان نوبخت در مورد استخدام های دولت,سخنان نوبخت در مورد استخدامي,سخنان نوبخت در مورد استخدامی استانداری,سخنان نوبخت در مورد استخدم ایسنا,سخنان نوبخت در مورد تغییر وضعیت استخدام دولتی,سخنان نوبخت در مورد شرایط استخدام,سخنان نوبخت در مورد نیروهای قراردادی,سخنان نوبخت در مورداستخدامی,سخنان نوبخت درباره استخدام,سخنان نوبخت درباره استخدامي ها,سخنان نوبخت درباره استخدامی,سخنان نوبخت درباره استخدامی استانداری,سخنان نوبخت درباره وضعیت نیروهای قراردادی,سخنان نوبخت درخصوص نيروهاي قراردادي,سخنان نوبخت درمورد استخدام ها,سخنان نوبخت درمورد استخدامي,سخنان نوبخت دیشب ,سخنان نوبخت راجع به استخدام,سخنان نیخبت در مورد استخدامی,سخنان وزیر درباره استخدامی,سخنان کامل نوبخت استخدام,سخناناخیر نوبخت در مورد استخدامی,سخنانی درباره استخدام استانها ,سخنرانی عسکری آزاد ,سخنرانی معاون سرمایه انسانی,سخنرانی نوبخت در خصوص استخدامی,سخنرانی نوبخت در مورد استخدامی ,سخنرانی نوبخت در مورد تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی,سخنرانی نوبخت درباره استخدامی استانداری,سخنرانی نوبخت دیشب در مورد استخدامی,سخنرانی نوبخت راجع استخدام,سرانجا استخدام استانداریها,سرانجام آزمونهای استخدامی استانداریهای سراسر کشور,سرانجام استخدام استانداری ها,سرانجام استخدام استانداریها,سرانجام استخدامی استانداری ها,سرانجام استخدامی ها,سرانجام استخدامی های استانداری ها,سرانجام استخدامیها,صحبتهاي نوبخت در مورد استخدام نيروهاي شركتي,عاقبت استخدامیهای استانداری,عاقبت اعتباراستخدامی استانداری ها ,عسگري آزاد,عسگري آزاددرمورد تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي,عسگري ازاد,عسگری آزاد,عسگری آزاد برای تغییر,عسگری آزاد استانداری ,عسگری آزاد استخدام,عسگری آزاد استخدام استانداری,عسگری آزاد استخدام مجلس,عسگری آزاد استخدامی دولتی,عسگری آزاد استخدامی های جدید,عسگری آزاد تبدیل وضعیت نیروها آزمون,عسگری آزاد در مورد قرارداد مشخص,عسگری آزاد وتعیین تکلیف استخدامی,عسگری ازاد,عسگری ازاد واستخدامی جدید,عسگری ازاد واستخدامی ها,عسگری استخدامی استانداریها,عسکری آزاد استخدام استانداری,عسکری آزاد نیروهای قراردادی,عسکری آزاد استخدام استانداری,عسکری آزاد تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی,عسکری آزاد در مورد قراردادی ها,عسکری آزاد درمجلس,عسکری آزاد و استخدامی,عسکری آزاد ونیروهای قراردادی,عسکری ازاد استخدام,عسکری ازاد استخدام استانداری,عسکری ازادخرین وضعیت استخدام استانداری ها,عسکری ازاددرمو رداستخدامی استانداریهاگفت,قرارداد قرارداديهاي استانداري ها,قراردادمشخص,كنوبخت در برنامه ديشب در مورد كاركنان قراردادي,گفته هاي نوبخت درباره استخدام نيروهاي قراردادي,گفته های نوبخت در مورد نیروهای قراردادی,گفته های محمود عسگری آزاد,گفته های نوبخت استخدامی استانداری ,گفته های نوبخت در مورد استخدامی دیشب,گفتهاي نوبخت,مجلس و استخدامی استانداری ها ,مجلس و تامین اعتبار برای استخدام,محمود عسگري آزاد قرارداد مشخص,محمود عسکری و استخدامی استانداری ها,مصوبه دیشب مجلس ایران در مورد نیروهای شرکتی ,مصوبه دولت یازدهم دروورد قراردادیها,معاونت تامین نیروی انسانی ریاست جمهوری در مورد استخدام,معاونت توسعه و منابع انسانی درابطه بانیروهای شرکتی,معاونت حقوقی رییس جمهور واستخدام استاندریها,معاونت منابع انسانی رییس جمهور عسگری ازاد,منجر به صدور حکم استخدامی عسگری آزاد,مين اعتبار استخداميها ,مین اعتبار استخدامی های استانداری,نامین اعتبار استخدامی استانداریها,نتيجه ازمون هاي استخدامي چه شد,نتيجه تامين اعتبار استخدامي استانداريها,نظر عسگری آزاد در باره نیروهای قراردادی,نظر عسگری آزاددرباره استخدام,نظر معاون توسعه و برنامه رییس جمهور درمورد آزمون استانداریها ,نظر نوبخت درباره استخدامی های استانداری ها,نظرعسگری آزاد راجب قراردادی ها,نظرمعاون رییس جمهوردرموردازمون نفت,نوبخت و تامین اعتبارات استخدامی استانداری ها,نيروهاي شركتي از نظر نوبخت,نیروهای قراردادی,واکنشها به سخنان نوبخت درباره استخدام,وضعیت استخدام دستگاههای دولتی تغییر می کند,وضعیت تامین اعتباراستخدامی استانداری,یس جمهور,یس جمهور در مورد استخدامی استانداریها ,یس جمهور در مورد نیروهای قراردادی,یس جمهور مبنی بر استخدامی استانداری ها,یس جمهوردرمورد استخدامها,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
علی
1393/02/22 - 7:27 قبل از ظهر

تغیر و ضعیت به نفع کارگر و دولت است درور بر نوبخت که دستور تغیر وضعیت ادامه داده استپاسخ