عکس

حزب الله   

عربستان

اسنادی از شکنجه‌های جنسی در زندان ابوغریب

ثبت شده در: 00:00 گرينويچ - چهارشنبه 5 مهر 1391     به ما بپیوندید
اسنادی از شکنجه‌های جنسی در زندان ابوغریب

نگاهی به اسناد روش‌های شکنجه مرسوم در زندان ابوغریب که به دست سربازان آمریکایی انجام شده است از بی‌توجهی دولت آمریکا به معاهدات بین‌المللی منع شکنجه و حقوق بشر پرده برمی‌دارد.

شواهد و اسناد شکنجه در آمریکا شامل اسنادی است که سوء رفتار نیروهای دولتی آمریکا با زندانیان هم در داخل مرزهای آمریکا و هم در خارج از آن را در بر می‌گیرد.

پس از آنکه آمریکا در سال 2006 توجهی به نگرانی‌های سازمان ملل درباره شکنجه در زندان گوانتانامو نکرد، دادگاهی بلندپایه در انگلیس اعلام کرد تعریفی که آمریکا از شکنجه و مصادیق آن به کار می‌برد با تعاریف تصریح شده اکثر کشورها مطابقت ندارد.

این در حالی است که اعلامیه جهانی حقوق بشر (1948) که آمریکا در تهیه پیش‌نویس آن مشارکت کرد تمامی انواع شکنجه را ممنوع می‌کند. آمریکا همچنین یکی از اعضای امضا کننده کنوانسیون منع شکنجه و رفتار یا مجازات خشن، غیر انسانی یا تحقیر کننده مصوب 10 دسامبر 1984/ قطعنامه شماره 46/39 مجمع عمومی سازمان ملل متحد قدرت اجرائی کنوانسیون، است.

«زندان ابوغریب»، یکی از مواردی است که بی‌توجهی دولت آمریکا به این معاهدات و پیمان‌های بین‌المللی را آشکار می‌کند.

در زمان صدام، این زندان در 20 مایلی غرب بغداد قرار داشت و یکی از بدنام‌ترین زندانهای دنیا بود؛ شکنجه، اعدام‌های هفتگی و شرایط زندگی دشوار از جمله موارد سوء رفتار با زندانیان در این دوران بود.

پس از سقوط این رژیم، تمامی متعلقات قابل تعویض این زندان عظیم مانند درها، پنجره‌ها و آجرهای آن عوض شدند. مقامات ناتو، کف این زندان را کاشی کردند، سلولهای آن را تمیز و توالتها و حمام‌ها و برخی قسمتهای دیگر آن را تعمیر کردند. زندان ابوغریب اکنون متعلق به آمریکا بود.

با این حال اسناد به دست آمده از این زندان در سالهای بعد، پرده از جنایت‌های شنیعی برداشتند که نشان دادند زیر پوست به ظاهر تمیزتر شده این مجموعه، فجایعی به مراتب غیرانسانی‌تر از گذشته رخنه کرده بودند.

از جمله اسنادی که شاهدی عینی بر عمق فجایع روی داده در این زندان آمریکایی بود، شهادت‌های 13 زندانی عراقی این زندان بود که از ضرب و شتم، رفتارهای تحقیرکننده و خشونت جنسی علیه زندانیان پرده برداشت.

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست ترجمه رسمی انگلیسی سوگندنامه‌های این زندانیان را منتشر کرده است. برخی از اسامی موجود در این اسناد به خاطر اینکه قربانیان آنها در معرض خشونت جنسی قرار گرفته‌اند، پاک شده‌اند.

نگاهی به شهادت‌های این زندانیان که شباهت‌های زیادی به یکدیگر دارد، از روش‌های شکنجه در این زندان پرده برمی‌دارد.

 * سمیر قنبر الیاسر


نوری سمیر قنبر الیاسر، درباره جنایت‌هایی که علیه وی در این زندان انجام شده است، چنین می‌گوید:

«یک روز در ماه رمضان که تاریخ دقیق آن را به خاطر ندارم، در مجموعه شماره 2 این زندان درگیر شدیم؛ بنابراین آنها ما را به بخش شکنجه بردند. به محض اینکه رسیدیم روی سرمان کیسه‌های شنی گذاشتند و شروع به کتک‌کاری و دادن فحش ما کردند. بعد از اینکه کیسه‌های شن را از روی سرمان برداشتند، لباس‌هایمان را کاملاً درآوردند و ما را لخت مادرزاد کردند».

قنبر الیاسر به رفتارهای شنیع مأموران زندان اشاره می‌کند که دو تا سه روز آنها را بدون لباس نگاه داشته و سپس از این زندانی‌ها فیلمبرداری کرده است.

وی ادامه می‌دهد: «شب اول که آنها ما را برهنه کردند از ما خواستند روی دستها و زانویمان بایستیم و سپس ما را به صورت یک توده روی هم ریختند و شروع به گرفتن عکس از ما کردند».

به گفته قنبر الیاسر یکی از روشهای آمریکایی‌ها برای شکنجه و تحقیر زندانی‌ها صدور دستور انجام اعمال شنیع جنسی به زندانی‌ها توسط سربازان زن آمریکایی بوده است.

سربازان آمریکایی همچنین از قنبر الیاسر خواسته‌اند به صورت دوستش هاشم سیلی بزند.

* حیدر صابر العبودی

«حیدر صابر العبودی» نیز به انجام اعمال شنیع مشابهی گواهی داده است.

وی نیز در شرح جزئیات شکنجه خود به برهنه کردن بدن خود توسط سربازان آمریکایی اشاره می‌کند و می‌گوید همیشه در هنگام انجام این کار سربازان زن نیز حضور داشتند.

العبودی می‌گوید سربازان آمریکایی در حال خنده و عکس گرفتن شروع به نوشتن مطالبی روی بدن او کرده‌اند.

سربازان آمریکایی که در میان آنها زنی به نام «مایا» حضور داشته است از العبودی و سایر زندانیان خواسته‌اند روی دستها و زانوهایشان راه بروند و مانند سگ پارس کنند.

«شلعان سعید شارونی» در سوگندنامه خود ابتدا به سه نگهبان آمریکایی به نامهای «گرینر»، «دیویس» و مردی دیگر اشاره می‌کند و می‌گوید آنها مردی به نام «مجید عراقی» را تا حدی کتک زدند که او از هوش رفت و وی را به سلول انفرادی منتقل کردند.

 * شلعان سعید شارونی


 
«شلعان سعید شارونی» نیز ضمن اشاره به راهبردهای تحقیر جنسی که قبلاً به آن اشاره شد می‌گوید آنها زندانی‌ها را در سردترین هوا با بدن برهنه به بیرون محوطه می‌آوردند و سپس از طبقه دوم بر روی آنها آب می‌ریختند.

طبق شهادت شارونی، یکی از زندانیان کم سن و سال زندان ابوغریب بر اثر این شکنجه‌ها گریه کرده و گفته است که قلبش درد می‌کند. مقامات زندان چند پزشک را برای معالجه وی آورده‌اند اما پس از اطمینان از اینکه وی مشکلی ندارد، مجدداً شروع به ضرب و شتم وی کرده‌اند.

* عبدالوهاب یوس

«عبدالوهاب یوس» زندانی شماره 150425 ابوغریب می‌گوید: «یک روز زمانی که من در زندان بودم نگهبان‌های زندان به سمت من آمدند و در آنجا یک مسواک شکسته پیدا کردند. آنها گفتند تو می‌خواهی به پلیس آمریکا حمله کنی اما من گفتم این مسواک اصلا مال من نیست. آنها به من گفتند ما برای 6 روز لباس و تشک تو را می‌گیریم، اما تو را کتک نمی‌زنیم».

یوس می‌افزاید: «اما روز بعد نگهبان آمد و دست مرا برای دو ساعت با دستبند به در سلول قفل کرد؛ بعد از آن آنها من را به اتاقی دربسته بردند که در آنجا بیش از 5 سرباز روی من آب سرد می‌ریختند و من را مجبور کردند سرم را توی ادرار فرد دیگری که توی همان اتاق بود، فرو ببرم. آنها با جارو من را کتک زدند و سرم را با فشار پا داخل ادرار فشار دادند».
 
به گفته یوس، در همین حال یک سرباز زن نیز روی زانوی او قرار گرفته بود.

* سلمان داوود

 «سلمان داوود»، زندانی شماره 150427 نیز در شهادت خود به به اعمال جنسی شنیع مسئولان زندان ابوغریب و شکنجه‌های دیگر آنها اشاره کرده است.

به گفته وی نگهبان زندان که فردی به نام «گرینر» بوده است از دادن غذا و آب به وی امتناع کرده است. سلمان داوود می‌گوید او دهها زندانی را دیده است که در روزهای اول ماه رمضان برای تنبیه چند روز پشت سر هم لباسی به تن نداشته‌اند.

سلمان داوود می‌گوید: «آنها (نگهبان‌ها) با دو پسر برهنه آمدند که دستههایشان به یکدیگر دستبند شده بود در حالی که چهره‌هایشان به طرف هم بود، وارد شدند؛ گرینر آنها را کتک می‌زد و گروهی از نگهبان‌ها داشتند او را نگاه کرده و از بالا و پایین از آنها عکس می‌گرفتند؛ چند تا سرباز زن هم بودند که به زندانی‌ها می‌خندیدند.»

 
* مصطفی جاسم مصطفی

«مصطفی جاسم مصطفی» با شماره 150542 نیز به فردی به نام «گرینر» اشاره کرده که با کمک سربازان زن به شکنجه جنسی زندانی‌ای که نامش افشا نشده است پرداخته است.

 * قاسم حالیس

«قاسم حالیس» که به خداوند سوگند یاد می‌کند تنها چیزهایی را بگوید که شاهد آن بوده است، می‌گوید: «آنها تمام لباس‌ها من حتی لباس‌های زیر مرا درآوردند و سپس به من لباس‌های زیر زنانه دادند... و روی صورتم را پوشاندند».

قاسم حالیس می‌گوید این سربازها مترجمی به نام «ابوحمید» داشتند و همیشه یک یا چند سرباز زن همراهشان بود . وی مجبور شده است 51 روز این لباس‌های زیر زنانه را بپوشد.

وی می‌گوید یک بار که او از گرینر زمان را پرسیده است تا به نمازش برسد، وی دستهای حالیس را از پشت به پنجره بسته است و در حالی که پاهای او از زمین کنده شده بوده، او را به مدت 5 ساعت در آن حالت نگاه داشته است.

به گفته حالیس ندادن غذا برای افطار به زندانیان در ماه زندان از جمله روشهای دیگر شکنجه مسئولان این زندان برای او بوده است.

حالیس درباره چیزهایی که با چشم خودش در این زندان شاهد بوده است می‌گوید: «دیدم که گرینر مشت‌های محکمی به صورت یکی از زندانی‌ها می‌زد چون لباس زیرش را در نیاورده بود؛ صدایش را شنیدم که کمک طلب می‌کرد. سربازهای آمریکایی به زندانی‌ها می‌گفتند مثل همجنس‌بازها رفتار کنند. یکی از سربازهای آمریکایی سیاه‌پوست بود و به او گروهبان می‌گفتند؛ 7 تا 8 سرباز دیگر هم بودند. سربازهای زن عکس می‌گرفتند و این اتفاق در روز اول ماه رمضان می‌افتاد.»

 * امین سعید الشیخ

«امین سعید الشیخ» می‌گوید شب اولی که او به زندان ابوغریب منتقل شده است مسئول زندان از وی پرسیده است که آیا او الله را می‌پرستد و پس از شنیدن پاسخ مثبت وی گفته است: «از اینجا سالم بیرون نمی‌روی؛»

امین سعید الشیخ ادامه می‌دهد این مأمور از وی پرسیده است: «متأهلی؟» و بعد از شنیدن پاسخ مثبت وی گفته است: «اگر همسرت تو را در این وضعیت ببیند، ناامید می‌شود». اما مأمور دیگر گفته است: «اما اگر من همسرت را ببینم، او ناامید نمی‌شود، چون به او تجاوز خواهم کرد».

سعید الشیخ نیز به شکنجه‌هایی همچون برهنه کردن بدن در روزهای سرد، محرومیت از خواب و شکنجه‌هایی از این دست در این زندان شهادت داده است.

 * زندانی بی‌نام در اسناد


زندانی دیگری با شماره 143021 که نام وی در اسناد پاک شده است، به شکنجه‌های غیراخلاقی دیگری همانند زندانی‌های دیگر اشاره کرده است.

از این زندانی خواسته شده است چهار دست و پا راه برود و صدای سگ درآورد؛ سربازان آمریکایی در همان حین روی بدن او تف می‌کردند.

وی گفته است سربازان آمریکایی او را به سلول شماره 1 برده‌اند و از وی خواسته‌اند روی شکم دراز بکشد؛ آنها سپس از روی تخت روی کمر و زانوهای وی پریده‌اند.  

زندانی شماره 143021 گفته است سربازان آمریکایی در زندان به او تجاوز کرده‌اند و در همان حال سربازهای زن از وی عکس و فیلم گرفته و وی را کتک‌کاری کرده‌اند.

 
* زندانیان دیگر

محمد جمعه، اسد حمزه هنفوش، عبو حسین سعد فالح و حسین محمد الزیادی، زندانی‌های دیگری بوده‌اند که روایتهای بسیار مشابهی از شکنجه‌های سربازان آمریکایی در این زندان ارائه کرده‌اند.

به نقل از فارس نیوز

,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
زنها ی.لخت,اپارات سوپرلختی,اسم زندان هادرامریکا,بازیگرانی که لخت مادرزاد شدند,بی لباس مادرزاد,پا لختی,پستان.لخت,تصاویر عریان کردن زنان درزندان گوانتانامو,تصاویر زنان عریان مادر زاد دربازی والنسیا با بارسا,تصاویر زندان زنان لخت,تصاویر لخت مادرزاد,تصاویر لخت وشکنجه کردن زنان,تصاویر لختی لخت مادرزاد زن امری,تصاویرحال کردن لخت,تصاویردختران لخت مادرزاد,تصاویرلخت مادرزاد,تصویرنزدیکی لختی,جديترين عکسهاي کسهاي لختي بزرکترن کس زن دنيالخت مادرزادي,دانلود عکس ناجیه علامی در کنار سعیده هاشمی همجنسگرا,دانلود عکس ناجیه علامی همجنسگرایی با سعیده,دانلودعکس هایزن لخت مادرزاد,دانلودعکسای برهنه وسکسی بازیگران ترکیه,دخترا ن لخت مادر زادی,دخترلخت مادرزاد,دخترهای لخت مادرزاد,دخترکوچیک پالختی,درزاد-,روی تخت حال کردن,زن لخت مادرزاده,زن لختي,زن های لخت,زن های لخت امریکا,زنان لخت,زنان لخت مادرزاد,زنان لخت ابوغریب,زنان لخت برروی تخت خواب,زنان لختمادرزاد,زنان یوس,زنزنان افغان برهنه,زنهای لخت امریکا,سایت و عکس های زنان لخت و مادرزاد,سربازان لخت زن,سوپرلختی,سکس لخت مادرزاددختران ایرانی دانلود,شب تاصبح لخت مادرزاد بوديم,شکنجه دادن دختر های بدون لباس,شکنجه زن ادرار کردن,شکنجه زن و برهنه کردن آنها,عكس لختى مادرزاد,عكس جيش كنده شده,عكس لختي شني,عکس از دخترلخت مادر زادی,عکس از زن های لخت مادرزاد,عکس اندام لخت زنهای کشورها,عکس بازیگرانی که لخت شده اند یا لختشان کردند و به آنها تجاوز کردند,عکس بدن لختی ایرانی کوس,عکس تف کردن مایلی,عکس خشونت در کردن,عکس دختر لخت چهاردست وپا,عکس زن مادرزاد لخت,عکس زنان لخت سرباز امریکایی,عکس زنان لخت مادر زاد ایرانی,عکس زنان لخت مادرزاد,عکس زنان مادرزاد,عکس سربازان خشن امریکای,عکس سریالی پسردرحال کون دادن,عکس سریالی کون دادن,عکس سوپرمادرزاد,عکس سکسی لخت مادرزاد همجنس بازی زنها ,عکس سکسی کون رنگارنگ.سینه شهوانی,عکس شهوت خونه هندی,عکس شکنجه کردن مردان برهنه,عکس لخت بازیکرانه جهان,عکس لخت تخت مادرزادی زنان,عکس لخت خانوادگی,عکس لخت دختران کم سن وسال,عکس لخت زنان در رخنه خواب,عکس لخت مادرزاد زنان ایرانی,عکس لخت مامان جنده ایرانی,عکس لخت مردسکس,عکس لخت هندی,عکس لختی,عکس لختی مجری های زن بی بی ثی فارسی,عکس لختی دختر انریکایی,عکس لختی زنان ترکیه ای,عکس لختی سوگند,عکس لختی مادرزادی مرد,عکس لختی کارتون سندباد,عکس لوخت زنهایه امریکا,عکس های لختی سوگند,عکس هایی از زن ومرد لخت مادرزاد,عکس کوس و کون زنهای میانسال چادری,عکس کین وکوس,عکس.لختی.زنان., زنهایلخت, عکس لخت مجری بی بی سی ,.,ابوغريب زندان ويديو,اپارات مردک کایده کوست,اززنهاى لخت,اعمال شنیع سربازان امریکایی تجاوز به زنان عکسهای واقعی,اگر خواب ببیند لخت مادرزاد شده,اکبر رنجبر مجری,برهنه شدن سربازان زن,برهنه کردن زنان توسط سربازان,بسرلخت روي تخت سكس,بهترین عکسهای لختی مادرزاد,تصاويرزن همجنس باز ودو نفر زن لخت مادرزاد,تصاویر زنان لخت مادرزاد ,تصاویرجنده های لخت هندی,تصاویرحال کردن درتخت خواب,تصویرزنان بدون لباس درامریکا,تف کردن زن,جنده لخت,جندی امریکا عکس کوس لخت,جیش کردن زن روی تخت,حال کردن جنسی آمریکا,خواب لخت,دانلود عکس سعیده هاشمی با لباس برهنه در کنار علی همدانی و ناجیه علامی,دانلود عکس ناجیه در کنار سعیده هاشمی و علی همدانی,دانلود عکس ناجیه علامی در کنار علی همدانی ,دانلودرایگان عکسهای لخت مادرزاد,دانلودسكس لخت مادرزاد,دانلودفیلم همجنسبازی دخترلخت,دختر لخت مادر زاد,دخترانلخت زمان شاهی,رخص لخت دخترای غربی,زن لخت دربرنامه نود,زن لخت لخت مادرزاد,زنان لخت بسته,زنان سکسی مسیحی لـُخـتـی هـا,زنان لخت در تخت خواب,زنان لخت در حال شکنجه,زنان لخت مادرزاد,زندان زنان در حال لخت کردن زنها,زنهای دست و پا لخت,سربازان لخت شدند,شكنجه با ادرار كردن,شهوت خونه هندی ,شکنجه ادرار,شکنجه زن با روش لخت کردن,عكس لختى مادرزاد زنان,عكس اززن لخت درتخت خواب,عكس لخت سربازان زن امريكايي,عكس هاي زنان لخت مادرزاد جهان,عكسكردن,عكسهاي لخت مادر زاد,عکس زنان لخت در زندان امریکا,عکس از زنان لخت مادرزاد,عکس پسراپارات,عکس پسردرحال سکس,عکس تف کف دست دختر,عکس جنده,عکس حال...جنسی,عکس زن در حال تف کردن,عکس زن لخت,عکس زن لخت مادرزاد,عکس زن های لخت,عکس زن های لخت مادر زاد,عکس زنای پا لختی,عکس زنای لخت مادرزاد,عکس سوپر مادرزاد,عکس سکس زنهای سیاه پوست,عکس سکسی لخت مجاری,عکس سیکسی زنان ترکیه درحال کوس دادن شهوانی لوتی,عکس لخت جیش,عکس لخت دختران وزنان غربي,عکس لخت سرباز زن آمریکایی,عکس لخت سکسی,عکس لخت شدن در تخت,عکس لخت مادرزاد,عکس لختی از زندان زنان ,عکس لختی دحتر,عکس لختی زنانآمریکا,عکس لختی شکنجه کردن زن ها,عکس های برهنه اززنان بازیگرامریکا,عکس های برهنه ولخت زنان روی تخت,عکس های لختمادر زاد,عکس های لختى مادر زاد,عکسهاى لخت زنان روز تخت,عکسهای پستان دختران نوجوان در سایتشهوانی,عکسهای خشن سیاهپوست زن وشگنجه,عکسهای سوپرلختی,عکسهای لخت ایرانی ضربدری,عکسهایسکس گاییدن و داستانهایسکس,ل خ ت مادرزاد,لباس های خودش و لباسهای من را درآورد و شروع به تجاوز به من کرد,لخت دست,لخت شدند,لخت كردن زنان در زندان ها,لخت كردن زندانيان زن,لخت مادر زاد زن,لخت مادرزاد تنبیه,لخت کردن,لخت کردن خود بر روی تخت,لخت کردن زنان,لخت کردن زنان توسط ماموران زندان,لختش کردم و عکس گرفتم.,لختها,لختي مادر زاد,لختی,لوخت مادر زاد پسر,عکس.لختی.زنهاجنده,عکسهای پستان لخت پونه قدوسی,عکسهای دختران و زنان لخت مادرزاد,عکسهای زن لخت مادرزاد,عکسهای سکسی مجاری,عکسهای شکنجه زنان بدون لباس,عکسهای لخت جنسی به زنان,عکسهای لخت دختران در زندان,عکسهای لخت سوریه,عکسهای لخت مادرزادی دخترها,عکسهای لختی,عکسهای لختیها,فلیم لخت,كيريس برهنه مثانه,كيريس لخت مادرزاد فيلم,گالری شهوانی,گاییدن پیر زن مسلمان,گاییدن دختر بدون پا,لباس زیرش را دراورد,لخت زنان مادرزاد,لخت سرباز,لخت فلیم زن,لخت نشان دادن بدن,لخت وسکسی,لخت ولخت روی تخت,لخت کردن دختر در تخت,لخت کردن در ابوغریب,لخت کردنزنان,لختی هادرامریکا,مردان لخت مادر زاد,مسابقه قشنگترین کون زن هادرامریکا,مضامین زن لخت,نشان دادن بدن زن,وبرهنه ولخت ازدخترها سوپر,ویدیو,کردن زن شکنجه,کسهای سیکسی جهان لخت, ,آپارات لخت مادر زاد,آپارت دختران لخت,اعمال شنیع جیش العدل,اندام زن لخت بدون لباس,باز,بازیگرانی که خود را لخت مادرزاد کردند,بدن لخت مادرزاد,به من تجاوز کرد,پالختی,تصاویر زنان لخت مادر زاد,تصاویرسوپر کسهای زن سیاه پوست,تصاویری لختی از سوگند,چرا زنهاجنده هستند,چهاردست وپا کردن زن,حال کردن جنسی,داستان لخت کردن سکسی,دانلود عکس دختران لخت مادرزاد,دختر پا لختی,دختران لخت تخت,دختران لخت مادرزاد,دختران لخت کردن,رخص پشاوری لخت,روی تخت لخت کردن زن,زن لخت در حال دادن,زن لخت مادر زاد,زن های لخت مادرزاد,زنان آمریکا یی لختها ,زنان سرباز امریکایی لخت,زنان لخت تخت شکنجه تصویر,زنان لوخت مادرزاد,زنان مادرزاد لخت خارج,زنها ی لخت ,زنهاي لختمادرزاد,زنهاى لختى کلمبىاىى,زنهای لخت مادرزادی,زنهایلخت ,سایت زنهاجنده,سکس ترکیه لخت,سکس دختر لخت جینی,سکس لخت,سکس و لختی زنان,شماره زن های لخت,شهوانی لباسهای سکسی رنگارنگ,شهوتناک,عكس سربازهاي امريكايي,عکس از زنان لخت لخت در تخت,عکس پستان دختران افغانى,عکس جنده لخت مادر زاد,عکس خشونت جنسی و حال کردن,عکس دختر لخت مادر زاد,عکس دختران لخت بسته شده و کردن آنها,عکس دختران لخت در تخت ,عکس دختران لخت در زندان ابوغریب,عکس دخترای لخت مادرزاد,عکس زن پیر لخت,عکس زن لخت مادر زاد,عکس زن لخت در حال جیش کردن,عکس زن لخت مادر زاد,عکس زن ومرد لخت مادرزاد,عکس زنان پیر لخت,عکس زنان سربازان آمریکایی درحال لخت شدن,عکس زنان لخت در حال عوض,عکس زنان لخت درزندان ,عکس زنانی که لخت اند ودر زندان,عکس زنهاي لخت مادر زاد,عکس زنهای لخت مادرزاد,عکس سوپر بجز ایرانی به لختی,عکس سکس لخت کامل,عکس سکسی لخت افغانی,عکس سکسی همجنس بازی زنها,عکس غیرفیلتر زن لخت,عکس لخت از زنهای لخت در آمریکا,عکس لخت بازیگران هندی شهوت خونه,عکس لخت ما درزاد,عکس لخت مادر زاد,عکس لخت مادرزاد مردوزن,عکس لخت کردن وکردن زن,عکس لختی بدون لباس,عکس لختی مجریان بی بی سی,عکس مادرزاد,عکس های لخت روی تخت,عکس های لخت سوگند,عکس های کوس و کین لخت,عکس همجس بازی دختران لخت مامانی,عکس کردن زن روی تخت,عکس کردن زنان لخت لخت,عکس کردنزنان,عکس کوس کین,عکسای لخت سربازان امریکای,عکسای لخت سوگند,عکسزن درحال ریختن ادرار,عکسهای حالکردنی لختی,عکسهای لخت مادرزاد از بازیگران ایرانی,عکسهای لخت همجنس من,عکسهای لختی تخت,عکسهای لختی مادرزادی,عکسهای لختیزنان آمریکا,عکسهای لختیلختی,عکسهایی اززندان زنان لخت امریکا,عکسی که یکی در حال لخت کردن آن یکی است,فلیم زن لخت لخت,فیلمهای.لخت.مادرزاد.,لباس زيرش,لباسش رادراورد,لخت و یوس,لخت كردن روي تخت,لخت مادر زاد,لخت مادرزاد,لخت مادرزاد خانوادگی,لخت مادرزادی زنان,لخت کردن زندانیان توسط سربازان امریکایی وگرفتن عکس,لختش کردم,لختهاى جهان,لختهاي فيسبوك,لختی در تخت,لختی زن مادرزاد,لختی های مادرزادی,لختی کوس پیر زن,مادرزاد لخت,مجريان زن لختي,نشان دادن بدن زن های لخت,نشاندادن پستاندختران لخت,ه مجنسبازی دخترلخت,کس زن دکتر,کون دادن رونالدو,کون دادن کریستین رونالدو,کین در کوس, عکس لختی زنان بی بی سی, لختها,،لختها ,بخت مادرزادزنان,بدن لخت مادرزاد دختر,بدن لخت مادرزاددختران,بی بی سی لخت,پستان وسکس,تصاویر از برهنه و شکنجه کردن زنها,تصاویر لخت وسکسی,تصاویرجنده ها دختران باز,تصاویرزنان لخت بامردت,تصاویرزنهای لخت مادرزاد,تصاویری لخت از زندان زنان آمریکا,تصاویری از زنان لخت مادرزاد,تصویراززنان شهوتناک,تصویرهمجنس بازی لخت بسرهای دنبا,جادوگری لخت مادرزاد,جان مادرت چند تا عکس لخت,جندی چینی عکسی سکسی کس کون لخت,جنسی شب لخت مردوزنانه,حمامهاي عمومی زنانه و زنان لخت و برهنه,دختر لخت مادرزاد,دختر های لخت مادرزادی,دختران لخت در تخت,دختران لخت مادرزادی,دخترلخت کین,دست پسر و دخترلخت با عکس,رخص لختی,روزاول لختی,زن های زشت ولخت,زن چهار دست وپا لخت,زن لخت شهوانی,زن لخت مادرزاد,زن لخت ماذرزاد,زن هاي لخت لخت لخت لخت مادرزاد,زن های لخت مادر زاد,زنان لخت آمریکا,زنان لخت در امريکاعکس,زنان لخت در انریکا,زنان لخت سکسی,زنان لخت مادر زاد,زنان لخت مادر زاد اپارات,زنان لخت مادرزاد ایرانی,زنان لوخته مادرزاده,زنها ی لخت ,زنهاجنده,زنهايلخت,زنهای لخت درحال شکنجه,زنهای لخت مادر زاد,زيرش,سایت لخت های مادرزاد,سوپر عکس لخت,سکس بازیگرهای زن لخت هالیود,سکسی مسیحی,شکنجه جنسی گوانتانامو,شکنجه های زندان گوانتانامو,عكس كردن دختران توسط سرباز ,عكس لخت مجري بي بي سي,عكس لختي,عکس دختران وزنان لخت,عکس مردسکس,عکس تف,عکس جدیددخترایران لخت,عکس جنسی لخت,عکس دختر لخت چهار دست و پا,عکس دختران لخت در حال شکنجه در زندان,عکس زن لخت بدون لباس با پاهای باز روی تخت....,عکس زن های لخت چینی لخت ماد زاد ,عکس زن های لخت مادرزاد ,عکس زنان در حال لخت کردن خود,عکس زنان لخت مادر زاد,عکس زنها ی لخت,عکس سوپر مادرزاد لخت,عکس سک داس مسن,عکس سکس همجنسباز مردان خشن,عکس سکسی لخت شدنه مادره سن بالا تصوری وسریالی,عکس شکنجه لختی زنان,عکس لخت,عکس لخت امریکای,عکس لخت سربازان,عکس لخت سکسی زنای ایرانی مسن باقیافه کامل لخت.,عکس لخت مادر زاد زن,عکس لخت مادر زاد مرد,عکس لخت مادرزاد از زنان,عکس لخت مادرزاد مرد,عکس لخت مادرزادی,عکس لخت کردن بدن خود,عکس لخت کردن زنان آمریکا,عکس لختى,عکس لختی درامریکا,عکس لختی زنان افغانی درزندان,عکس لختی زنان ایران سی ساله,عکس لختی سربازان امریکایی,عکس لختی مادرزاد,عکس های زمان لخت مادرزاد,عکس های لخت لخت روی تخت,عکس های لخت مادرزادی زنان,عکس کردن چند زنای لخت,عکسای سکسی ولختی خارجی,عکسهای زنان لخت مادرزاد,عکسهای سوپرلختی زنان,عکسهای لخت از زنان دنیا از شهوانی,عکسهای لخت لخت حال کردنی,عکسهای لخت مادر زاد دخترها,عکسهای لخت و سکسی بازیگران زن سینمایی هالیود,عکسهای لخت وسکسی,عکسهای لز کردن زنان میانسال ایرانی,عکسهای کاملا لخت مهرنوش خواننده,فیلم دوخترهای لوخت مادرزاد افغانی,فیلم زشت ولخت,لباس زیرش,لخت,لخت لخت مادرزاد,لخت مادر زادي,لخت مادرزادی,لخت کردن در تخت,لخت کردن زن,لخت کردن زنان توسط ماموران در زندان,لختمادرزاد,لختي زن,لختیلختی,لوختي شهوتي بالاسکسي,نحوه لخت کردن همسر در روی تخت,نشان دادن بدن لخت زن,نشان دادن بدن لخت مجری زن اخبار,نشاندادنویدیوهایزنانلخترویتخت,کس های لخت خفن,کون زن درحالت چهاردست وپا,یوس زنان لخت,یکسهای برهنه لختی لختی جنسی,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت