عکس

   

سازنده اولین فیلم مبتذل جنسی

ثبت شده در: 09:39 گرينويچ - دوشنبه 4 آذر 1392     به ما بپیوندید
سازنده اولین فیلم مبتذل جنسی

حجت‌الاسلام نصرالله‌پور کارشناس مسائل رسانه‌ می‌گوید: ساده‌لوحانه است ما خیال کنیم، انگلیس که چندین کودتا را علیه ما مدیریت کرده است ،بخواهد با هزینه‌های میلیاردی از روی دلسوزی و به قصد اطلاع‌رسانی شبکه‌ راه‌اندازی کند.

از سال 1960میلادی که ماهواره اختراع شد تاکنون حدود 20 هزار شبکه ماهواره‌‌ای در جهان فعال است که حدود 3000 شبکه در ایران از طریق دیش و ریسیورهای معمولی قابل دریافت هستند. ماهواره‌‌ها به دلیل دسترسی آسان عموم مردم در تمامی کشورها به عنوان ابزاری قوی در دست سلطه‌‌گران غربی قرار گرفته است.

برنامه‌های تفریحی و سرگرم‌ کننده ماهواره در دراز مدت باعث یکسان‌سازی سلیقه قشرهای عظیم جامعه و ایجاد شکاف‌های جدید طبقاتی و تعمق آنها می‌شود و استفاده نامحدود و غیر هدفمند از آن می‌تواند آثار زیانباری بر مردم و خانواده‌ها داشته باشد.

از پیامدها و معضلات برنامه‌های ماهواره‌ای می‌توان به افول فرهنگ، رنگ‌باختگی ارزش‌های انسانی و باورهای مذهبی و نمادهای ملی و میهنی، رشد روزافزون بی‌سوادی عمومی به علت تماشای بی‌حد این برنامه‌ها، عدم تمرکز و تفکر نسبت به موضوعات و مطالب مختلف، کاهش داد و ستدهای عاطفی و اجتماعی در روابط انسان‌ها با یکدیگر، و در نتیجه خطر سقوط فرهنگ اجتماعی اشاره کرد.

به همین جهت گفت‌وگوی مشروحی با حجت‌الاسلام جواد نصرالله پور کارشناس مسائل رسانه‌ انجام دادیم که بخش دوم و پایانی آن از نظر می‌‌گذرد.

 
رابرت مرداک، مدیر شبکه فارسی‌وان کیست؟

در رابطه با رابرت مرداک و شبکه فارسی‌وان بیشتر توضیح دهید.

رابرت مرداک یک یهودی استرالیایی‌الاصل است که به سلطان شبکه‌های رسانه‌ای غرب مشهور است. وی 60 شبکه تلویزیونی به 13 زبان دنیا دارد و مسؤلیت پشتیبانی و سیاست‌گذاری یکصد روزنامه و مجله مشهور مثل دیلی تلگراف، وال استریت ژورنال، تایمز، سندی تایمز، نیویورک تایمز، و همچنین شبکه‌های خبری فاکس نیوز و اسکای نیوز را بر عهده دارد.

رابرت مرداک بارها متهم به دخالت در امور داخلی کشورها از طریق همین امپراتوری رسانه‌ای شده است که شاید مهمترین کارکرد او اثرگزاری بر افکار عمومی و هدایت افکار عمومی آمریکا از طریق شبکه فاکس نیوز در جنگ آمریکا علیه افغانستان باشد.

مرداک که در عین حال بر شبکه‌های خبری تمرکز دارد در تهیه برنامه‌های غیر اخلاقی هم فعالیت زیادی دارد که هدف آن ترویج بی بند وباری و بی تعهدی و بی حیائی و بی غیرتی است.

وی از طریق تأسیس ده‌ها شبکه و سایت غیر اخلاقی و مستهجن این اهداف را دنبال می‌کند و مفاهیمی مثل بی‌بندو باری، خیانت، نفی هرگونه مذهب و دین را ترویج می‌کند.

هدف فارسی‌وان ترویج مسائل غیر اخلاقی و خیانت است

شبکه فارسی ‌وان مستقیم و یا غیر مستقیم هدف اصلیش ترویج مسائل غیر اخلاقی و خیانت است همانطور که مشاور ارشد این شبکه و مدیر هماهنگی آن آقای کمیل مستشار که اهل افغانستان است و قبلاً چند سال کاردار سفارت افغانستان در ایران بوده می‌گوید عجله‌ای برای رسیدن به اهداف نداریم و آرام آرام باعث دگرگونی در فرهنگ جامعه می‌شویم.

مثلاً برای اینکه مخاطب را نگه دارد حتی از تبریک گفتن عید فطر و غدیر و تسلیت گفتن ماه محرم هم ابائی ندارد اما در محتوای برنامه‌هایش آرام آرام مفاهیم اعتقادی و دینی و مذهبی و ملی ایرانیان را به تمسخر می‌گیرد.

مهمترین سوغات این شبکه برای مخاطبان بی‌بند وباری و خیانت و شهوترانی است که در قالب دیالوگ‌های زیبا و جذاب و بازیگران خوش‌چهره و داستان‌های به ظاهر جذاب به مخاطب عرضه می‌کند و هدف این برنامه‌ها متلاشی کردن خانواده‌هاست.

بنیاد بسیاری از خانواده‌ها در غرب پاشیده شده است. طبق گزارشات نهادهای بین‌المللی 50 درصد خانوده‌ها در غرب تک والدین هستند ولی جامعه ایران هنوز خانواده محور است لذا این نقطه قوت جامعه ما ر ا هدف قرار داده‌اند. یعنی تخریب  بنیان و اساس خانواده ایرانی یک هدف است  و آنها متوجه شده‌اند که سد ورود فرهنگ غرب به ایران باورهای مذهبی و اعتقادات دینی، غیرت و حیای دینی و محوریت خانواده است. فارسی‌وان در واقع بخشی مهمی از حمله رسانه‌های غرب علیه کشور ماست.

مهمترین مضامین سریال‌های فارسی‌وان

1- ترغیب به داشتن روابط عاشقانه

2- متقاعدکردن زنان به رسیدگی بیشتر به تن و ظاهر خود برای جلب توجه مردان

3- برجسته کردن مسائل جنسی در زندگی

4- زیر سؤال بردن مستقیم و غیر مستقیم ازدواج و ایجاد تردید در مورد اهمیت و ارزش ازدواج

5- طرح سؤال و شبهه و تردید مکرر در مورد دیدگاه‌های افراد مقید به ازدواج و زندگی مشترک

6- نمایش مکرر مشروب‌خواری و یاوه‌گویی‌های هنگام مستی و عادی‌سازی آوردن مشروب بر سر سفره

7- بیان راه‌های دوست شدن با جنس مخالف

8- عادی‌سازی رابطه‌های خارج از چهارچوب خانواده

9- خیانت و عدم وفاداری مردان و زنان متأهل به همسران خود که بعضاً با نیت انتقام صورت می‌گیرد مثل سریال خانه مارو و ویکتوریا.

لذا بیشتر از %12 سریال‌ها موضوعش خیانت است، %22 سریال‌ها موضوعش روابط جنسی قبل از ازدواج است در %4 فیلم‌ها سقط جنین است، در %15 فیلم‌ها فرزند نامشروع داشتن نمایش داده می‌شود، در%12 درصد فیلم‌ها یکی از بازیگران قبل از ازدواج باردار می‌شود.

هدف از تهیه و پخش این برنامه‌ها این است که قبح این مسائل شکسته شود و همیشه پیشتاز این قبح‌شکنی و حریم‌ شکستن یهودی‌ها بوده‌اند.

اولین فیلم جنسی را چه کسی ساخت

اولین فیلم مبتذل جنسی را یک یهودی ساخت، بازیگر صحنه مستهجن آن هم یک یهودی بود، و بعد از این مسأله دیگر قبح آن شکسته شد و صدها فیلم مبتذل ساخته شد. نقش اول 87 درصد از فیلم‌ها و سریال‌های فارسی‌وان «زن» است، خود این مطلب گرایش‌های اینها را نشان می‌دهد که کجا را نشانه گرفته‌‌اند!

ناکارآمد نشان‌دادن حکومت دینی توسط بی‌بی‌سی فارسی

هدف انگلیس از راه اندازی شبکه بی‌بی‌سی فارسی چه بود؟

اینکه چرا رسانه دولتی انگلیس در سال 1387 یک شبکه فارسی زبان به‌نام بی‌بی‌سی فارسی را تأسیس کرد نکته مهمی است. آیا آنها دلشان به حال ما ایرانی‌ها می‌سوزد؟ یا دنبال منافع خود هستند؟ آنچه در برنامه‌های این شبکه و در واقع خروجی این شبکه است را در 8 محور عرض می‌کنم:

1- گسترش و تقویت فمینیسم در مقابل نگاهی که اسلام و ایرانی به زن دارد

2- ترویج عرفان‌های کاذب و مذاهب قلابی مثل بهائیت

3- تغییر سبک زندگی مردم به سمت فرهنگ لیبرال غربی

4- گسترش اندیشه و فکر سکولاریزم و جدایی دین از سیاست

5- ترویج جریانات روشنفکری غربی و روشنفکران ایرانی متمایل به غرب

6- ترویج نوعی لاابالی‌گری و اباحه‌گری مخصوصاً در مسائل جنسی

7- سعی در ناکارآمد نشان دادن حکومت دینی با محوریت ولایت فقیه

8- دمیدن در آتش اختلافات قومی و مذهبی در کشور

مهمترین رویکرد شبکه بی‌بی‌سی القای غیر مستقیم اهداف به مخاطبان است. القای غیر مستقیم یک مطلب از طریق تکرار زیاد آن یا تحریک غیر مستقیم مخاطب علیه نظام و گاهی برجسته‌سازی نقاط ضعف، همراه با نادیده گرفتن نقاط قوت، شرطی‌‌سازی و تلقین و تخدیر ذهن مخاطب از جمله روش‌های بی‌بی‌سی است.

به عنوان نمونه بعضی از برنامه‌ها و سوژه‌هائی که در چند سال اخیر در برنامه‌های بی‌بی‌سی فارسی به آن پرداخته شده است به این شرح است:

1- نظارت استصوابی شورای نگهبان از نظر شما؟

2- آیا ایران به اصلاحات نیاز دارد؟

3- فارغ از هر محدودیت رئیس جمهور ایده‌‌ال شما کیست؟

4- حجاب محدودیت است یا مصونیت؟

5- احساسات ضد همجنس‌گرایی در جامعه شما چگونه است

6- چقدر بر ریخت و پاش مسئولان نظارت دارید؟

7- کارنامه اقتصادی دولت نهم و دهم از نظر شما؟

8- نگرانی از تقلب در انتخابات سال 88

9- ناآرامی‌ها در ایران، نظرات و مشاهدات شما؟

10- جمهوری اسلامی 30 سال پس از تأسیس

11- آیا زن مکلف به همبستری است؟

12- روز سپاه بررسی عملکرد سپاه پاسداران

13- ازدواج در خارج از کشور

پشت صحنه بی‌بی‌سی، صهیونیزم است

بی‌بی‌سی فارسی یک رسانه معمولی خبری که اخباری از ایران و جهان بیان کند نیست که وقتی به خیلی‌ها می‌گوییم که پشت پرده بی‌بی‌سی صهیونیزم است و اهداف ضد ایرانی و ضد اسلامی دارند می‌گویند شما همه چیز را سیاسی می‌کنید و همه چیز را سیاه می‌بینید و بد بین هستید در این برنامه‌‌هایی که تیتر آن ذکر شد و ده‌ها نمونه دیگر آن که در سایت بی‌بی‌سی فارسی موجود است مشاهده می‌شود که تخریب نظام، رهبری، و ارگان‌های انقلاب، زیر سؤال بردن احکام اسلام مثل حجاب،غیرت، حیاء، ترویج همجنس‌گرایی، توهین به مسؤلین نظام، نادیده گرفتن خدمات و پیشرفت‌های شگفت‌انگیز جمهوری اسلامی بعد از انقلاب در این برنامه‌ها موج می‌زند.

در یکی از برنامه‌های بی‌بی‌سی فارسی سؤال را به صورت کاملاً هدفمند می‌پرسد:

1- به برآورد شما چند در صد مردم ایران نماز می‌خوانند؟

2- شما چه استدلالی دارید که توجیه کند که چرا می‌شود ادعای مسلمانی داشت و نماز هم نخواند؟ مطرح کردن این سؤال شبهه افکن بدون اینکه کارشناس دینی آن را بررسی کند قطعاً ذهن مخاطب را به همان سمتی می‌برد که گردانندگان صهیونیزم بی‌بی‌سی می‌خواهند.

در برنامه‌ای دیگر این سؤال را می‌پرسند: تصور کنید صدا و سیمای ایران تبدیل شود به یک رسانه حرفه‌ای و معتبر خبری دنیا و مخاطبان زیادی هم در کشورهای مختلف داشته باشد آیا شما به عنوان یک شهروند ایرانی راضی می‌شوید که چنین صدا و سیمایی در کشورها اخبار را بی‌طرف پخش کنید؟ یا توقع دارید تابع منافع دولت ایران در کشور مخاطب باشد؟

در واقع مستقیماً می‌گوید بی‌بی‌سی تابع انگلیس است و غیر مستقیم بی اعتباری صدا و سیمای ما را در ذهن مخاطب القاء می‌کند و چقدر ساده لوحانه است که ما خیال کنیم کشور انگلیس که چندین کودتا را علیه ما مدیریت کرده است و هشت سال از حامیان اصلی صدام و حزب بعث علیه ما بوده و حامی اصلی گروهک منافقین و قاتلان ملت ایران است بخواهد با هزینه‌های میلیاردی از روی دلسوزی و به قصد اطلاع رسانی برای ملت ایران، شبکه‌ای را راه‌اندازی کند.

بی‌بی‌سی سعی می‌کند خود را بی‌طرف جلوه دهد

یکی از سیاست‌ها و روش‌های بی‌بی‌سی فارسی این است که سعی می‌کند با روش‌های مختلف مخاطب را قانع کند که بی‌طرف است و هیچ ارتباطی با دولت انگلیس ندارد و متأسفانه با روش‌های روانشناسانه و حرفه‌ای عده‌ای این بی‌طرفی را پذیرفته‌اند نکته دیگر اینکه بی‌بی سی مثل صدای آمریکا مستقیم به نظام نمی‌تازد و غیر مستقیم با ظرافت و در لابه‌لای ده‌ها خبر راست، مطالب خود را علیه نظام القاء می‌کند تا مخاطب احساس سیاسی بودن شبکه نکند.

مسأله دیگر این است که بی‌بی‌سی اعتقادات و سنت‌های مذهبی و ایرانی را مستقیماً رد نمی‌کند بلکه از روش‌های غیر مستقیم و حرفه‌ای بهره می‌برد مهمترین رویکرد بی‌بی‌سی فارسی حرکت در چهارچوب سیاست‌های براندازی نرم انگلیس و غرب علیه ایران است بی‌بی‌سی به دنبال چهره‌های روشنفکری سکولار و بعضاً کسانی است که در فتنه 78 و 88 مشارکت داشته‌اند.

گسترش شبهات اعتقادی توسط بی‌بی‌سی

یکی دیگر از روش‌های بی‌بی‌سی برای رسیدن به اهداف ضد نظام، این است‌ که انواع شبهات اعتقادی و فرهنگی را در جامعه گسترش می‌دهد. به ‌عنوان مثال جملاتی را که مجری در ابتدای یکی از برنامه‌ها می‌گوید این است:

«به‌ نام خدا، خدای مهربان، خدای بخشنده، خدایی که می‌آمرزد و می‌بخشد اما در عین حال اگر ببیند که شما نمی‌بینید که چه خدای خوبی است شاید شما را سخت مجازات کند، پس چهره خدا هم ‌می‌تواند خندان باشد هم دلخور و شاید هم خدا برای شما یک نیرو باشه، یک نیروی بی چهره، تصوری که شما از خدا دارید چیه؟ من سیاوش اردلان هستم بدون شک مخلوق خدا هستم شاید. چه جور خدایی؟ نوبت شماست بگید»

ببینید کاملاً حساب شده تخم شک و تردید را در ذهن مخاطب می‌‌اندازد.

در یک برنامه مستند بی‌بی‌سی گزارشگر بی‌بی‌سی از لندن گزارش تهیه کرده است که روی حدود 200 اتوبوس قرمز در لندن جمله‌ای را نوشته‌اند که: «احتمالاً خدایی وجود ندارد دیگر نگران نباشید و از زندگی لذت ببرید».

بعد مجری بی‌بی‌سی می‌رود پیش مسئول انجمن اومانیست بریتانیا که یک انجمن الحادی و منکر خداست و او می‌گوید این تبلیغات با کمک‌های مردمی و برای مقابله با تبلیغات تند مسیحی است. مسئول این مؤسسه می‌گوید یک سایت مسیحی نوشته هرکس به خدا اعتقاد نداشته باشد در آتش جهنم می‌سوزد، ما برای مقابله با این دیدگاه افراطی این جملات را نوشتیم تا حدود 30 درصد جمعیت ملحد لندن احساس ناآرامی نکنند و بدون اعتقاد به خدا و دین، آرام زندگی کنند.

راهکارهای مبارزه با تهاجم فرهنگی شبکه‌های ماهواره‌ای

برای مقابله با موج سنگین تهاجم رسانه‌ای غرب چه راهکار‌هایی وجود دارد؟‌

برای مقابله با این تهاجم چند راهکار وجود دارد:

1- قرآن می‌‌فرماید «فمن اعتدی علیکم فاعتدوا علیه بمثل ما اعتدی علیکم» یعنی اگر دشمن از هر جا و هر نوع تعدی و تجاوز کرد پاسخی از همان جنس به او بدهید البته به شرط اینکه صدا و سیما منفعل عمل نکند که بخواهد با ساخت برنامه‌‌های سبک و بعضاً با محتوای غیر فرهنگی و حتی ضد فرهنگی و شبیه کردن برنامه‌ها به برنامه‌های ماهواره، به رقابت با آنها برخیزد.

2- مهمترین کار این است که از دانش نیروهای ارزشی و اهل هنر و قلم و صاحبان فکر و ایده اسلامی استفاده شود و محصولاتی متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی تولید شود.

3- تحلیل کارشناسانه فیلم‌ها، سریال‌ها و مستندها و خبرپراکنی‌ها و افشای عالمانه اسرار پشت پرده شبکه‌های ماهواره‌ای، در این راستا باید از روانشناسان و متخصصین امور رسانه دعوت شود و ضررهای این شبکه‌ها با استدلال علمی گفته شود و به قدری اطلاع رسانی شود تا ذهن مردم قانع گردد. (این خیلی مهم است)

4- تقویت بنیه دینی و اعتقادی جوانان و بچه‌ها در مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد و تبلیغ و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در همه عرصه‌ها

5- آشنا کردن خانوده‌ها با احکام شرعی درباره ماهواره مثل احکام نگاه کردن و حرمت تحریک شهوت از راه نگاه و شنیدن سخنان و دیدن صحنه‌های محرک با کمک رسانه ملی و روحانیت

6- ارگان‌های فرهنگی و هنری مثل صدا و سیما، ارشاد، سازمان تبلیغات، آموزش و پرورش، آموزش عالی، بسیج و روحانیت در غنی‌سازی و سالم‌سازی اوقات فراغت فرزندان ایران اسلامی ‌تلاش کنند و تفریحات سالم و شادی‌های سالم برای مردم ایجاد کنند.

7- برای ازدواج آسان و برداشتن هزینه‌ها کمرشکن و آموزش جهت استحکام ازدواج‌ها برنامه‌ریزی شود.

8- حل این مسأله به یک عزم ملی نیاز دارد که باید همه دلسوزان فرهنگی با کار جهادی و غیرت دینی و ایمان برای جلوگیری از آسیب‌ها بسیج شوند.


به نقل از فارس نیوز
کلمات کلیدی
فرهنگ,جنسی,زن,ماهواره,بی بی سی فارسی,دین,مجری,تحریک,دولت,فیلم,,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
, د استان خیانت اا, داستان های ضربدری, اسامی بازیگران فیلم های مستهجن, جنسیداستان, داستان, داستانهای روابط نامشروع در فیس بوک, روابط ضربدری چگونه است, صحنه های غیر اخلاقی, ضربدری با دختر ایرونی, کردن,.داستان سکسی ترجمه شده باعکس,.داستان شهوت ورابطه جنسی,آیا داستان های ضربدری واقعی است,ارتباط جنسی نامشروع داستان,ازداوج هاي ضربدري,ازدواج ضربدري,ازدواج ضربدری,ازدواج هاي ضربدري,ازدواج های ضربدری,ازدواجهای ضربدری,اسامی بازیگران فیلم مستهجن,اسامی بازیگران فیلم های بد اخلاقی غربی,اسامی بازیگران فیلم های بد غربی,اسامی بازیگران فیلم های مستهجن,اسامی بازیگران فیلمهای مستهجن,اسامی بازیگران مبتذل,اسامی بازیگران مذهبی,اسامی بازیگران مستهجن,اسامی فیلم های جنسی,اسامی فیلم هایی ک خیانت زن دارد,اسامی فیلمهای تحریک امیز,اسامی فیلمهای جنسی,اسامی فیلمهای مستهجن,اسرار انجمنهای جنسی,اسرار فیلم جنسی,اسم بازیگران فیلم های نامشروع,اسم بازیگران مبتذل,اعتقادات بازیگران,اعتقادات درماهواره,انواع داستان های تحریک جنسی,انواع داستانهای شهوت کننده زنان متاهل,انواع فیلم ماهواره,انواع کردن ازپشت,اهداف سازندگان فیلمهای ماهواره ای ,اهداف فیلم های جنسی,اهداف ماهواره,اهداف ماهواره در ایران,اوباما و حجاب ماهواره ,اولین رابطه جنسی نا مشروع,اولین فیلم جنسی,ايران ضربدر,ایران ضربدر,با دوست,بازىگران اىرانى فىلم هاى ضد اىرانى,بازیگر سایتها مستهجن در نمایشگاه,بازیگر فیلم جنسی,بازیگر فیلمهای جنسی,بازیگران فیلمهای مستهجن اهل اروپا,بازیگران ایرانی و اعتقادات دینی,بازیگران ایرانی و زندگی غربی,بازیگران بی دین,بازیگران جنسی,بازیگران فیلم تحریک,بازیگران فیلم جنسی هندی,بازیگران فیلم های مبتذل,بازیگران فیلم های مبتذل در ایران,بازیگران فیلم های مبتذل هندی,بازیگران فیلم هندی انتقام,بازیگران فیلمهای اروپایی,بازیگران فیلمهای جنسی,بازیگران فیلمهای غیر اخلاقی در اروپا,بازیگران فیلمهای مبتذل,بازیگران فیلمهای مستهجن,بازیگران قبل از انقلاب,بازیگران قبل ازانقلاب,بازیگران قبل انقلاب,بازیگران مبتذل قبل انقلاب,بازیگران مبتذل نام,بازیگران مذهبی,بازیگران مذهبی ایران,بازیگران مذهبی ایرانی,بازیگران مذهبی و خانواده,بازیگران مقید به دین,بازیگران کونی قبل از انقلاب,بازیگرزن ایرانی ک مجری بی بی سی فارسی است,پشت پرده بازیگران فیلمهای مستهجن,پشت پرده روابط انسانی,پشت پرده فیلمهای مبتذل,پشت پرده فیلمهای مستهجن,پشت صحنه روابط بازیگران صدا و سیما,پشت صحنه فيلم تلقين,پشت صحنه فیلم مستهجن,پشت صحنه فیلم های جنسی,پشت صحنه فیلم های غیر اخلاقی,پشت صحنه فیلم های مبتذل,پشت صحنه فیلم های مستعجنفیلم,پشت صحنه فیلمهای جنسی,پشت صحنه فیلمهای غیر اخلاقی,پشت صحنه فیلمهای قبل ازانقلاب,پشت صحنه فیلمهای مبتذل,پشت صحنه مبتذل,پشت صحنه مبتذل فیلم ایدانی,پشت صحنه مستهجن,پشت صحنه کلیپ ماهواره,پیج مشکلات جنسیفیسبوک,تحریک جنسیداستان,تحریک غیر مستقیم زن,تحریک همجنس,تحریک همجنس داستان,تحریک کننده زنان,تصاورسکسی ازدختران عربستانی,تصاورسکسی فرنازقاضی زاده,تصاورسکسی. افغانی,تصاوير ازدواج هاي ضربدري,تصویر ونام بازیگران قبل انقلاب,تعویض زنان,تغییر مذهب بازیگران بالییوود,تکرار جملات سخت مبتذل,جدیدترین فاسدهای جنسیبازیگران ایران عکس,جدیدتصویری,جنس خداهستم,جنسی,جنسی بازیگران.,جنسی داستان,جنسیتی,جنسیداستان,چند بازیگر فیلم در ایران افغانی هستند,چند بازیگر افغانی درایران وجود دارد,چند بازیگر فیلم مبتذل,حرمت قصه غیر واقعی,حکایت جنسی,خبرهای جنسی از بازیگران,خدمات جنسي در قبل انقلاب,خدمات جنسی,خیانت در ایران,خیانت شهوت تماشا,خیانت همبستر شدن ,دا ستانهای جنسی,دادن ضربدری,داستات محرک,داستان ایران ضرب دری,داستان هاي ضربدري,داستان کردن,داستان ایرانی بد,داستان ایرانی واقعی,داستان تحريك آميز,داستان تحريك كننده,داستان تحريکي خانوادگي,داستان تحریک آمیز,داستان تحریک آمیزجن.,داستان تحریک امیز,داستان تحریک انسان,داستان تحریک کننده,داستان تحریک کننده درباره رابطه جنسی,داستان تحریک کننده زنان,داستان تحریک کننده سک,داستان تصویری سکس همجنس بازی زنان با ترجمه,داستان تصویری سکسی ترجمه شده خارجی,داستان تعویض زن,داستان تعویض زنان در ضربدی,داستان تعویض زنان درایران,داستان ج ن س ي,داستان جن,داستان جن سي,داستان جنسي,داستان جنسي ضربدري,داستان جنسی,داستان جنسی ایرانی,داستان جنسی جدید,داستان جنسی خیانتی ایرانی,داستان جنسی در فیس بوک,داستان جنسی ضربدری,داستان جنسی فیلم ها,داستان جنسی مبتذل,داستان جنسی واقعی,داستان جنسیتی,داستان ح,داستان خانوادگی در فس بوک ,داستان خانوادگی فس بوک ,داستان خیانت,داستان خیانت تحریک کننده,داستان خیانت در ایران,داستان خیانت در روابط نامشروع,داستان خیانت ضربدری,داستان خیانت و رابطه,داستان خیانت و رابطه جنسی,داستان خیانت وشهوت,داستان خیانت ونظرات مردم,داستان خیانت کردن جنسی,داستان دادن ضربدری,داستان در باره روابطی نا مشروع,داستان ر,داستان رابطه جنسی ضربدری,داستان رابطه جنسی عاشقانه,داستان رابطه جنسی و خیانت زن,داستان رابطه نامشروع,داستان رابطه نامشروع در ایران,داستان روابط جنسي,داستان روابط جنسی,داستان روابط ضربدر,داستان روابط ضربدری متاهل,داستان روابط نامشروع,داستان روابط نامشروع ایرانی,داستان روابط نامشروع ضربدری,داستان روابط نامشروع واقعی,داستان روابطشان نا مشروع,داستان زنان شهوت,داستان زندگیهای پاشیده شده,داستان سفر اروپا و لذت بردن از تعويض همسر,داستان سکسی با عکس,داستان سکسی سفید برفی با شاهزاده,داستان سکسی ضربدری,داستان سکسی ضربدری آمریکایی,داستان سکصی,داستان سکصی وتحریک کننده,داستان شهوت اشنا,داستان شهوت های جنسی روابط نامشروع,داستان شهوت کننده,داستان شهوترانی,داستان شهوترانی زن متاهل,داستان شهوترانی زنان,داستان ضرب دری,داستان ضربدري,داستان ضربدري فارسي,داستان ضربدری,داستان ضربدری ایرانی,داستان ضربدری کردن,داستان ضربدی,داستان عاشقانه بازیگران قبل انقلاب,داستان عاشقانه جنسی,داستان عاشقانه ضربدری,داستان عاشقانه مبتذل,داستان عشقی تحریک کننده,داستان فیلمهای مروج قبل انقلاب,داستان قبیح,داستان م...ح....ر....ک,داستان ماهواره خیانت,داستان مبتذ,داستان مبتذل,داستان مبتذل در فیلم های پخش شده از شبکه ماهواره,داستان مبتضل,داستان محرك,داستان محرک,داستان محرک جنسی,داستان محرک شهوت,داستان مسؤولان ايراني جنسي,داستان معتبر جن,داستان ها جدد روابط نامشروع,داستان هاى تحريك كننده,داستان هاي تحريک آميز,داستان هاي جنسي,داستان هاي جنسيتي,داستان هاي روابط نامشروع,داستان هاي ضربدري,داستان هاي ضربري,داستان هاي قبيح,داستان هاى كردن,داستان هاي كردن,داستان هاي واقعي خيانت جنسي,داستان های جنسی,داستان های واقعی درباره رابطه جنسی,داستان های ایرانی فیسبوک,داستان های بد مقاربت جنسی,داستان های تحریک,داستان های تحریک آمیز,داستان های تحریک امیز,داستان های تحریک کننده,داستان های تحریک کننده با اشنا,داستان های تحریک کننده خانوادگی,داستان های تحریک کننده زنان,داستان های تحریک کننده شهوت و کردن,داستان های تحریک کننده ضربدری,داستان های جدید تحریک کننده,داستان های جدید رابطه سنگین جنسی,داستان های جنسی,داستان های جنسی ا,داستان های جنسی ضربدری فیس بوک,داستان های جنسی فیسبوک,داستان های جنسی واقعی,داستان های جنسی کردن,داستان های جنسی.,داستان های جنسیتی,داستان های خانوادگی ایرانی,داستان های خیانت از زبان مردم,داستان های خیانت دردنیا,داستان های خیانت یاشهوترانی,داستان های رابطه جنسی,داستان های رابطه ضربدری,داستان های رابطه مستند,داستان های رابطه های جنسی,داستان های رابطه های جنسی کردن,داستان های روابط جنسی,داستان های روابط جنسی ضربدری,داستان های روابط ضربدری در ایران,داستان های روابط عاشقانه,داستان های روابط نامشروع خانوادگی,داستان های روابط نامشروع متاهل ها,داستان های شهوت جنسی,داستان های ضربدری,داستان های ضربدری ایرانی,داستان های ضربدری ما,داستان های ضربدری کردن,داستان های عاشقانه,داستان های عاشقانه و تحریک کننده,داستان های عاشقانه ومبتذل,داستان های عشقی تحریک کننده,داستان های فاسد جنسی وغیر اخلاقی درایران,داستان های مبتذل,داستان های محرک,داستان های مردمی تحریک کننده,داستان های نامشروع,داستان های نامشروع تحریک آمیز,داستان های نامشروع خانوادگی,داستان های همبستری,داستان های همبستری تحریک کننده,داستان های واقعی,داستان های واقعی از رابطه جنسی,داستان های واقعی از رابطه جنسی نامشروع,داستان های واقعی از رابطه نامشروع,داستان های واقعی از روابط,داستان های واقعی از روابط جنسی,داستان های واقعی جنسی,داستان های واقعی رابطه,داستان های واقعی رابطه جنسی نامشروع,داستان های واقعی رابطه نامشروع,داستان های واقعی ضربدری,داستان های واقعیه جنسی,داستان های کردن,داستان های کردن تحریک کننده,داستان های کردن جنسی,داستان های کردن ضربدری,داستان هایتحریک کننده جنسی خانوادگی,داستان هایی واقعی از رابطه همجنس بازان,داستان هماغوشي,داستان همبستر شدن,داستان همبستری,داستان هی روابط نامشروع,داستان واقعي رابطه نامشروع,داستان واقعي روابط جنسي ,داستان واقعی,داستان واقعی ازرابطه جنسی,داستان واقعی جنسی,داستان واقعی رابطه ضربدری,داستان واقعی رابطه نامشروع,داستان واقعی رابطه های نامشروع,داستان واقعی همجنس,داستان وقصه های واقعی رابطه های جنسی,داستان کردن,داستان کردن در فیسبوک,داستان کردن صربدری,داستان کردن ضربدری,داستان کردن ضربدری جدید,داستان کردن های ضربدری,داستان کردن کردن,داستان...محرک,داستان.محرک,داستانه تصویریه سکسیه هم سلولی,داستانها واتفاقات محرک,داستانها ی فیسبوک,داستانهاي تحريك كننده,داستانهاي تحريک کننده,داستانهاي جنسي,داستانهاي جنسي فارسي,داستانهاي رابطه هاي نامشروط در دانشگاه,داستانهاي روابط ضربدري,داستانهاى سكسي كننده و تحريك كننده,داستانهاي شهوت,داستانهاي محرک جنسي,داستانهاي نامشروع,داستانهاي واقعي,داستانهاي واقعي از داشتن روابط نامشروع,داستانهاي واقعی,داستانهايي از روابط جنسي,داستانهای تحریک کننده,داستانهای کردن ضربدری,داستانهای اخیر خیانت,داستانهای از رابطه نامشروع,داستانهای از رابطه های نامشروع,داستانهای ایجاد روابط جنسی,داستانهای ایرانی تحریک امیز,داستانهای بد.,داستانهای تحريک اميز,داستانهای تحریک,داستانهای تحریک آمیز,داستانهای تحریک امیز,داستانهای تحریک کننده,داستانهای تحریک کننده ایرانی,داستانهای تحریک کننده خانوادگی,داستانهای تحریک کننده واقعی ,داستانهای تصویری تحریک کننده,داستانهای تصویری ترجمه شده روابط جنسی,داستانهای جذابفو واقعی رابطه نامشروع جنسی,داستانهای جنسی,داستانهای جنسی اشناه,داستانهای جنسی بازیگران قبل ازانقلاب,داستانهای جنسی تحریک کننده واقعی,داستانهای جنسی ضربدری,داستانهای جنسی فیس بوک,داستانهای جنسی فیسبوک,داستانهای جنسی مبتذل,داستانهای جنسی مردم,داستانهای جنسیتی,داستانهای خیانت زنان متاهل,داستانهای رابطه جنسی درایران,داستانهای رابطه جنسی فارسی,داستانهای رابطه های جنس ی,داستانهای رابطه های نامشروع,داستانهای روابط جذاب خانوادگی در ایران,داستانهای روابط جنسی درایران,داستانهای روابط جنسی نامشروع در سال جدید,داستانهای روابط نا مشروع در فیس بوک,داستانهای روابط نامشروع واقعی ایرانی,داستانهای زندگیهای پاشیده,داستانهای سکسی تصویری جذاب ترجمه شده,داستانهای شهوا,داستانهای شهوت کننده,داستانهای ضربدری,داستانهای عاشقانه,داستانهای عاشقانه ازنوع تحریک کننده,داستانهای عاشقانه اولین تحریک,داستانهای عاشقانه تحریک کننده,داستانهای عاشقانه مبتذل,داستانهای عاشقانه و تحریک کننده,داستانهای عاشقانه وروابط نامشروع,داستانهای لز خانمهای متاهل,داستانهای مبتذل,داستانهای مبتذل.عاشقانه,داستانهای محرک,داستانهای محرک ایرانی,داستانهای محرک جنسی,داستانهای محرک جنسی افراد,داستانهای مردمی,داستانهای مستهجن غربی,داستانهای نامشروع,داستانهای همبسترشدن,داستانهای واقعی,داستانهای واقعی ارتباط نامشروع,داستانهای واقعی از اولین رابطه سکس,داستانهای واقعی از رابطه های جنسی,داستانهای واقعی از رابطه های نامشروع,داستانهای واقعی تحریک کننده,داستانهای واقعی جنسی تحریک کننده,داستانهای واقعی رابطه نامشروع,داستانهای واقعی رابطهای نامشروع ایرانی,داستانهای واقعی روابط جنسی,داستانهای واقعی روابط نامشروع,داستانهای واقعی روابط نامشروع خانوادگی,داستانهای واقعی روابط نامشروع عاشقانه,داستانهای واقعی مبتذل,داستانهای کوتاه درموردخیانت جنسی,داستانهایتحریک کننده,داستانهایی از روابط نامشروع,داستانهایی از روابط نامشروع در خانواده,داستانهایی از شهوت سالم,داستانهی,داستانهی تحریک کننده,داستانی از اولین رابطه جنسی,داستای ضربدری,داطتان محرک جنسی,در مورد هنرپیشه های مبتذل ایران,درباره بازیگران مبتذل,درباره رابطه های ضربدری,درباره روابط جنسی بازیگران,درباره روابط جنسی بازیگران غربی,درباره هنر پیشگان کانالهای غیر اخلاقی,دین بازیگران,دین بازیگران ایران,دین بازیگران ایرانی,دین و مذهب بازیگران ایرانی,دین ومذهب بازیگرن ترکیه,رابرت مرداک,رابطه اعتقادات دینی و رابطه نامشروع,رابطه جنسی انسان بابازیگران,رابطه جنسی داستان واقعی,رابطه جنسی هنرپیشه های ایران,رابطه نامشروع,رابطه های ضربدری,رابطه های جنسی مبتذل,رابطه های نامشروع,رقص تحریک کننده,روابط,روابط جنسی مبتذل ,روابط جنسي نامشروع هنرژيشگان زن درژشت صحنه فيلمبرداري,روابط جنسی بازیگران ایرانی,روابط جنسی بازیگران با یکدیگر,روابط جنسی در فیلم ها و سریال ها,روابط جنسی ضربدری ایران,روابط جنسی قبل از انقلاب,روابط ضربدری,روابط ضربدری چگونه است,روابط ضربدری در ایران,روابط ضربدری درایران,روابط عاطفی بین هنرپیشه های قبل از انقلاب,روابط مبتذل,روابط مبتذل جنسی,روابط نامشروع جنسی در صداسیمای ایران,زندگي بازيگران,زندگي بازيگران قبل انقلاب,زندگی بازیگران,زندگی بازیگران فیلم مستهجن,زندگی بازیگران فیلمهای مستهجن,ساخت کلیپ مبتذل,ساخت کلیپ مبتذل ایرانی,سازندگان فیلمهای غیراخلاقی,سازندگان ملحد من خدا هستم,سازنده مستند دگرگونی,سايت مبتذل روابط جنسي,سایت داستانهای واقعی ورابطه جنسی,سریال نام باد شبکه فاکس,سناريو داستاني عاشقانه,سکس امریکی,سکس وحشیان داعش,سکس؛امریکی,شبكه هاي مستهجن اروپا,شبکه مستحجن دراروژا,شبکه های رابرت مرداک,شبکه های فیلم های جنسی,شبکه های ماهواره ای فیلم مبتذل,شبکه های مبتذل ماهواره,شبکه های مرداک,شهوت وبی غیرتی,صحنه جنسي,صحنه جنسی قلابی,صحنه مبتذل,صحنه هاي جنسي فيلم,صحنه های تحریک کننده فیلم ها,صحنه های جنسی,صحنه های جنسی فیلم ,صحنه های مبتذل بازیگران ایرانی,صحنه های مبتذل ساخت ایران,صحنه های مبتذل فیلم,صحنه های مبتذل فیلمها,صحنه های مبتذل قبل انقلاب,صحنه های محرک فیلم ها,صحنه.مبتذل,صدا و سیما مبتذل ایران,ضربدرقرمزبراي نشريه الكترونيكي حجاب,ضربدری,ضربدری ایرآنی,ضربدری ایرانی,ضربدری جدید,ضربدری داستان,ضربدری فیس بوک,ضربدری ما,ضربدری های متاهل,ضربدری کردیم,ضربدی داستان,ضربه زدن فیلم های مبتذل به فرهنگ مردم ایران,عكس سكس امركي,عكس ها ي كاملا لخت از كس ها ي كره اي,عکس سکس امریکی,عکس فیلمهای مروج قبل انقلاب,عکس مار هایی که اسم روی بدنشان حک شده استمار,عکس مروج فیلمهای قبل انقلاب,عکس ها ی تحریک کننده در فیس بوک,عکس های تحریک کننده,عکسهاي تحريک کننده,عکسهای ازدواج ضربدری,عکسهای تحریک کننده بازیگران ایرانی در فیس بوک,عکسهای سکس ضربدری خودمون,فرهنگ مبتذل ایران,فرهنگ همجنس گرايي قبل ازانقلاب,فلم مبتذل عراقی,فلم جنسی عقب صحنه,فمینیسم در صدا و سیما,فهرست بازیگران مستهجن,فهرست بازیکران فیلم های غیراخلاقی وفاسد,فيلم تحريك كننده,فيلم مبتذل بازيگران ايراني,فيلم مبتذل هندي,فيلمسكس داستاني,فیس بوک مجله کارتونی سکسی,فیلم,فیلم تحریک,فیلم داستانی جنسی,فیلم درباره اخلاق اسلامی,فیلم درباره اخلاق جنسی,فیلم صحنه غیر اخلاقی,فیلم صحنه های جنسی,فیلم عاشقانه تحریک امیز,فیلم غیراخلاقی,فیلم مبتذل بازیگران در فیلمهای قبل انقلاب,فیلم مبتذل رابطه جنسی,فیلم مبتذل گذاشته درآپارات,فیلم مبتذل هندی,فیلم مستند ازروابط جنسی,فیلم ها ازروابط جنسی ,فیلم های جنسی,فیلم های جنسیتی,فیلم های سکسیخانوداگی,فیلم های سینمایی ضربدری ,فیلم های قلابی مستهجن,فیلم های مبتذل,فیلم های مبتذل ساخت ایران,فیلم های مبتذل ماهواره,فیلم های مبتذل مدارس ایران,فیلم های مبتذل هندی,فیلم های محرک,فیلم ویکتوریا درماهواره,فیلم.جنسی.داستان.کردن,فیلم.مبتذل.بازیکران,فیلمنامه با محور خیانت,فیلمنامه حجاب,فیلمهای جنسی,فیلمهای سکس ایرانی و فارسی قرار کردی عراق,فیلمهای ل ایرانی,فیلمهای مبتذ ل,فیلمهای مبتضل,قصه هاي همبستري,قصه های تحریک امیز,قصه های رابطه نامشروع,قصه های ضربدری,قصه های ضربدری فارسی,قصه های واقعی از محرک جنسی,قصه های کردن,قصهای نامشروع,قصههای سکسسسسسسسی,كردن هاي ضربدري,گفتم نام خدا در فیلمهای غیر اخلاقی,ل غير اخلاقي در ماهواره,لذت داستان ضربدری,لذت ضربدری فیس,ليست فيلم هاي جنسي,ليست فيلم هاي غيراخلاقي,ليست فيلم هاي ماهواره,لیست بازیگران فیلم های جنسی,لیست بازیگران فیلم های مستهجن,لیست بازیگران مبتذل امریکا,لیست جنسی بازیگران,لیست شبکه های رابرت مرداک,لیست شبکه های مستهجن ماهواره,لیست فیلم های ایرانی در مورد خیانت,لیست فیلم های مبتذل امریکایی,لیست فیلم هایی که صحنه غیر اخلاقی دارند,لیست فیلمهای تحریک امیز,لیست فیلمهای جنسی داستانی,لیست فیلمهای خیانتی ایرانی,لیست فیلمهای ضد ایرانی,لیست فیلمهای کشور آمریکا با محوریت همجنسگرا,لیست نام بازیگران مستهجن,ماجراها وداستانهی جنسی,ماهواره اهداف,ماهواره و فیلم های مبتذل,مبتذ,مبتذل,مبتذل در مدارس اروپا,مبتذل فیلم,مبتظر,مجموعه داستان جنسی فیسبوک,محتوای فیلمهای ماهواره,مذهب بازیگران ایرانی,مذهب برای بازیگری اهمیت دارد,مذهب هنرمندان ایرانی,مستند روابط نامشروع در ایران,مستند زندگی بازیگر,مستند زندگی بازیگران مستهجن,مستند زندگی خدایی,مستند مبتذل در سيماي ايران,مستند مبتذل ساخته شده در ایران,مستند مبتذل ساخته شده در تهران,مستهجن نام,مطالب تحریک کننده واقعی.,مقاربت ضربدری,مقاله درباره روابط جنسی بازیکران ایرانی,نام بازیگر مستهجن امریکایی,نام بازیگر مطرح مستهجن,نام بازیگران جنسی امریکا,نام بازیگران فیلم مستهجل,نام بازیگران فیلم مستهجن,نام بازیگران فیلم های بد,نام بازیگران فیلم های مبتذل ,نام بازیگران مذهبی ایرانی,نام بازیگران مستهجن,نام شبکه های جنسی ,نام شبکه های مبتذل ماهواره,نام فيلم هايي با محوريت زنان همجنسگرا,نام فیلم های تحریک,نام فیلم های جنسی,نام فیلم های صحنه های سنگین جنسی,نام فیلمهای مبتذل امریکایی,نامشروع,نامشروع داستان,نشان دادن فیلم های مبتذل,نشریه الکترونیکی حجاب,نشریه الکترونیکی مذهبی,نظر بازیگران ایرانی در مورد مذهب,هدف غرب در ساختن فیلم های غیر اخلاقی,هدف فیلم های غیراخلاقی جنسی,هدف قرار دادن حجاب توسط فیلمهای ماهواره ای,هزینه همبستر شدن با بازیگران فیلمهای مستهجن,هل,همبستر شدن,همبستر ضربدری,همه چيز از قبل انقلاب,هنرپیشگان فیلم های مبتذل,هنرپیشگان مبتذل,هنرمندان قبل ازانقلاب,واقعی داستان ضربدری,ویدیو مجری مبتذل,کدام یک از بازیگران ایران نماز میخوانند,کردن داستان,کردن ضربدری,کلیپ از پشت کردن,کلیپ ازپشت کردن,کلیپ بد اخلاقی,کلیپ تحریک کردن مرداپارات,کلیپ روابط نامشروع در رسانه های غربی ,کلیپ ضربدری واقعی ,کلیپ ماهواره در مدرسه,کلیپ مبتذل اخیر,کلیپ های ایجاد رابطه نامشروع,کلیپ های واقعی هندی,کلیپ های کردن از پشت,کلیپ کردن ازپشت,کلیپهای سکسی تمام ضربدری,یت چگونه است,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت