عکس

حزب الله   

عربستان

جوایز سینمایی و جشنواره‌های 2013

ثبت شده در: 08:46 گرينويچ - چهارشنبه 11 دی 1392     به ما بپیوندید
جوایز سینمایی و جشنواره‌های 2013

برگزاری جشنواره‌های معتبر کن، ونیز و برلین، اعطای جوایز سینمایی‌ اسکار و گلدن‌گلوب، رونمایی از فیلم جدید فرهادی در کن و حضور سینماگران ایرانی در عرصه‌های جهانی از جمله مهمترین رویدادهایی بودند که سینمای جهان در سال 2013 به خود دید.

در حالیکه تنها ساعاتی به پایان سال 2013 میلادی مانده، نگاهی می‌اندازیم به مهمترین رویدادهایی که سال 2013 در عرصه سینمای شاهد آن بودیم.

** اسکار در خدمت «آرگو»

مراسم اعطای جوایز اسکار 2013 در حالی روز 24 فوریه (ششم اسفند ماه) در دالبی تئاتر لس‌آنجلس برگزار شد که مهمترین اتفاق غیرمنتظره، اعطای جایزه بهترین فیلم به اثر ضدایرانی و تحریف شده‌ «آرگو» بود. نکته قابل توجه درباره فیلم «آرگو» موفقیت آن در حضور فیلم‌هایی به مراتب قدرتمندتر از کارگردانان بزرگ سینما بود، اما در عین ناباوری همسر «باراک اوباما» در پیام ویدئویی، این فیلم را به عنوان اثر برتر اسکار هشتادوپنجم اعلام کرد!


در اسکار این دوره فیلم «زندگی پی» ساخته آنگ لی با چهار جایزه پیشتاز برندگان بود و پس از آن «بینوایان» و «آرگو» با 3 جایزه در رتبه دوم قرار گرفتند. در بخش بهترین بازیگر نقش اصلی مرد، «دانیل دی لوئیس» برای فیلم «لینکلن»، در بخش بهترین بازیگر نقش اصلی زن «جنیفر لاورنس» برای «کتابچه بارقه امید»،‌ در بخش بهترین کارگردانی «آنگ لی» برای «زندگی پی»، در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن «آن هاث‌وی» برای «بینوایان» و در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد «کریستوف والتز» برای «جانگوی آزاده شده» موفق به کسب جایزه اسکار شدند. جایزه بهترین فیلم خارجی اسکار 2013 که سال پیش به «جدایی نادر از سیمین» رسیده بود نیز به «عشق» ساخته «میشل هانکه»، برنده‌ نخل طلا رسید.

** بافتا هم «آرگو» را پسندید!

مراسم اعطای جوایز آکادمی فیلم بریتانیا (بافتا) روز دهم فوریه (22 بهمن) در لندن برگزار شد و باردیگر فیلم «آرگو» موفق به دریافت سه جایزه از جمله بهترین فیلم شد. «آرگو» به کارگردانی بن افلک و تهیه‌کنندگی جورج کلونی که به دلیل ایجاد تحریفات تاریخی و اتخاذ دیدگاه ضدایرانی منتقدین فراوانی داشته، همچنین جایزه بهترین کارگردانی و بهترین تدوین را نیز گرفت. در بخش بهترین فیلم انگلیسی جوایز بافتا «سقوط آسمانی»، در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی «عشق» هانکه و در بخش بهترین انیمیشن «شجاع» موفق به کسب جایزه از آکادمی بافتا شدند. «دانیل دی لوییس» برای فیلم «لینکلن» به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد و در بخش بهترین بازیگر زن نیز «امانوئله ریوا» برای فیلم «عشق» جایزه بافتا را به خانه برد.


** تعظیم تمام‌قد گلدن‌گلوب مقابل «بن افلک»

هفتادمین مراسم سالانه اعطای جوایز گلدن‌گلوب روز 14 ژاویه (25 بهمن) برگزار شد که از همین مراسم اقبال هالیوود به فیلم «آرگو» آغاز شد. این فیلم به کارگردانی بن افلک جایزه بهترین فیلم و کارگردانی را در حالی کسب کرد که در این بخش فیلم‌های «جانگوی آزاد شده» (کوئنتین تارانتینو)، «زندگی پی» (آنگ لی) ، «لینکلن» (اسپیلبرگ) و «سی دقیقه بامداد» (بیگلو) هم نامزد بودند. عنوان بهترین فیلم موزیکال یا کمدی به فیلم «بینوایان»، جایزه بهترین فیلم خارجی به «عشق» میشل هانکه، جایزه‌ بهترین بازیگر مرد به «دانیل دی لوئیس» برای «لینکلن» و جایزه بهترین بازیگر زن به «جسیکا چستین» برای «سی دقیقه بامداد» رسید.

** خرس طلای برلین برای «ژست کودک»

شصت‌وسومین جشنواره فیلم برلین با حضور «وونگ کار وای» بر مسند ریاست هیات داوران روز هفدهم فوریه (29 بهمن) با اعطای خرس طلا به فیلم رومانیایی «ژست کودک» به کارگردانی «کالین پیتونتز» پایان یافت. در این دوره فیلم «پرده‌ بسته»، جدیدترین ساخته جعفر پناهی که از نامزدهای خرس طلا بود، جایزه بهترین فیلمنامه را به دست آورد. در بخش بازیگری جشنواره برلین، جایزه خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن به «پائولینا گارسیا» برای نقش‌آفرینی در فیلم «گلوریا» و جایزه بهترین بازیگر مرد به «نظیف موژیک» برای بازی در فیلم «اپیزودی از زندگی آیرون پیکر» ساخته «دنیس تانوویچ» رسید.


** نخل طلای کن «آبی» شد

شصت‌وششمین جشنواره فیلم کن به عنوان مهمترین رویداد سینمایی جهان از روز 15 تا 26 می برگزار شد و هیات داوران به ریاست «استیون اسپیلبرگ» امسال با حضور آثار شاخصی چون «گذشته» فرهادی،‌ «درون لیون دیویس» برادران کوئن، «آنسوی کاندلابرا» استیون سودبرگ، «زیبایی بزرگ» پائولو سورنتینو و «ونوس در پوست خز» رومن پولانسکی کار دشواری برای اعطای جوایز داشتند. در نهایت جایزه بهترین فیلم به «آبی گرمترین رنگ است» ساخته عبدالطیف کشیش رسید. فیلم «گذشته» که فرهادی خودش نویسندگی آن را برعهده داشت، جایزه بهترین فیلم معنوی و همچنین بهترین بازیگر زن را برای «برنیس بژو» به دست آورد. جایزه بزرگ هیات‌داوران به فیلم «درون لیون دیوس» رسید،‌ در حالیکه جایزه ویژه هیات‌داوران بخش رقابتی نیز به «مثل پدر،‌ مثل پسر» ساخت «کوره‌را هیروکازو» اعطا شد.

جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره کن امسال به «بروس درن» برای نقش‌آفرینی در فیلم «نبراسکا» ساخته «السکاندر پاین» اهدا شد.


** اسکار ایتالیا برای «تورناتوره»

پنجاه‌وهشتمین مراسم سالانه اعطای جوایز فیلم «دیوید دوناتلو» معروف به اسکار سینمای ایتالیا روز 14 ژوئن (24 خرداد) برگزار شد و «جوزپه تورناتوره»، کارگردان سرشناس سینمای اروپا با فیلم «بهترین پیشنهاد» جوایز اصلی را از آن خود کرد. فیلم جدید تورناتوره در رقابت نزدیک با فیلم «من و تو» جدیدترین ساخته «برناردو برتولوچی»، دیگر کارگردان بزرگ سینمای ایتالیا جایزه بهترین فیلم و کارگردانی را به دست آورد. «جانگوی آزاد شده»، جدیدترین ساخته «تارانتینو» که الهام گرفته از وسترن اسپاگتی ایتالیایی است، جایزه بهترین فیلم اروپایی را گرفت و فیلم برنده‌ نخل طلا و اسکار «عشق» میشل هانکه نیز به عنوان بهترین فیلم خارجی جوایز «دیوید دوناتلو» 2013 انتخاب شد.

** یوزپلنگ لوکارنو زیر پای سینمای اسپانیا

شصت‌وششمین دوره جشنواره «لوکارنو» با معرفی فیلم اسپانیایی «داستان مرگ من» ساخته «آلبرتو سرا» به عنوان برنده جایزه یوزپلنگ طلایی بهترین فیلم پایان یافت. این اولین‌بار بود که در تاریخ 66 ساله این رویداد سینمایی معتبر،‌ یک فیلم اسپانیایی موفق به کسب جایزه اصلی جشنواره لوکارنو می‌شود. همچنین در سایر بخش‌ها جایزه هیأت‌داوران لوکارنو به فیلم «حالا چی؟ به یادم بیاور» به کارگردانی «یواخیم پینتو» رسید و «هانگ سانگ سو»، کارگردان 52 ساله اهل کره‌جنوبی توانست با فیلم «our sunhi» جایزه یوزپلنگ طلایی بهترین کارگردانی را از آن خود کند. در بخش بازیگری نیز جایزه بهترین بازیگر زن به «بری لارسن» برای فیلم «دوره کوتاه 12» ساخته «داستین کرتان» اعطا شد، در حالیکه جایزه بهترین بازیگر مرد نیز به «مزنادو باسیلیو» برای نقش‌آفرینی در فیلم «ال موندو» رسید و نهایتا جایزه بهترین فیلم از نگاه مخاطبان شصت‌وششمین جشنواره فیلم لوکارنو به درام «گابریله» ساخته کارگردان کانادایی «لوئیس آرکامبالت» رسید که در میدان بزرگ و مشهور «پیازا» به روی پرده رفته بود.

** شیر طلای ونیز در خانه ماند

هفتادمین جشنواره فیلم ونیز درحالی با معرفی مستند ایتالیایی «SacroGra» به عنوان برنده شیر طلا پایان یافت که فیلم «ماهی و گربه» از ایران موفق به کسب جایزه ویژه بخش "افق‌های نو" شد. جایزه شیر نقره‌ای بهترین کارگردانی جشنواره به «الکساندروس آوراناس» از یونان برای فیلم «خانم خشونت» اعطا شد و فیلم «سگ‌های ولگرد» ساخته «تای مینگ لیانگ» محصول مشترک تایوان و فرانسه به عنوان برنده جایزه بزرگ هیات داوران معرفی شد. همچنین در بخش بهترین بازیگری «تمیس پانو» برای فیلم «خانم خشونت» به عنوان بهترین بازیگر مرد معرفی شد و «النا کوتا» نیز جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره را گرفت. جایزه فیپرشی هفتادمین جشنواره ونیز در بخش رقابتی به «تام در مزرعه» به کارگردانی «خاویر دولان» رسید و جایزه بهترین فیلم اول بخش افق‌ها و هفته منتقدین به «اتحاد» به کارگردانی «آنا اودل» رسید.


** صدف طلایی سن‌سباستین برای ونزوئلا

شصت‌ویکمین جشنواره فیلم سن‌سباستین با اعطای جایزه صدف طلایی بهترین فیلم به «موی بد» ساخته «ماریانو راندون» از ونزوئلا برگزار شد. این فیلم کم‌هزینه که از ابتدای جشنواره نظر مساعد منتقدین را به خود جلب کرده بود، روایتگر رابطه میان مادر و یک پسر 9 ساله است که با موهای فر خود مشکل دارد. از دیگر برگزیدگان شصت‌ویکمین جشنواره سن‌سباستین می‌توان به اعطای جایزه ویژه هیات داوران به فیلم «مجروح» ساخته «فرنادو فرانکو» از اسپانیا اشاره کرد. در بخش بازیگری، صدف نقره‌ای بهترین بازیگر زن و مرد به ترتیب به «ماریان آلوارز» (مجروح) و «جیم برادنبت» (آخر هفته) رسید. همچنین جایزه بهترین کارگردانی این رویداد سینمایی به «فرناندو ایمبک» برای فیلم «باشگاه ساندویچ» اعطا شد و فیلم کمدی «درباره زمان» ساخته «ریچارد کورتیس» نیز توانست عنوان بهترین فیلم اروپایی را از شصت‌ویکمین دوره جشنواره فیلم سن‌سباستین را از آن خود کند.


** بدون شک مهمترین اتفاق سینمای ایران در عرصه جهانی طی نیمه اول سال 2013 حضور اصغر فرهادی به عنوان یک کارگردان ایرانی در میان آثار رقابتی جشنواره کن بود. فرهادی که با فیلم «گذشته» در این رویداد سینمایی با بزرگترین کارگردانان سینمای جهان به رقابت پرداخت، با وجود گمانه‌زنی‌های فراوان از سوی بسیاری از نشریات معتبر سینمایی جهان در نهایت تنها موفق به کسب جایزه بهترین فیلم معنوی جشنواره کن و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن برای «برنیس بژو» شد. این فیلم که با بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی منتقدین و مخاطبان مواجه شد، می‌تواند در صورت حضور در جوایز اسکار 2014 یکی از بخت‌های کسب جایزه باشد.


** هیات‌داوران بخش "سینه‌فونداسیون" جشنواره کن به ریاست «جین کمپیون» فیلم «سوزن» ساخته‌ «آناهیتا قزوینی‌زاده» را به عنوان بهترین فیلم کوتاه این بخش معرفی کرد. «قزوینی‌زاده» که در مدرسه هنرهای شیکاگو مشغول به تحصیل است‌، فیلم 21 دقیقه‌ای‌ خود را درباره‌ی دختری ساخته که در میان مشاجره‌ی پدر و مادرش گیر افتاده است. علاوه‌بر جایزه نقدی 15 هزار یورویی، تضمین پخش نخستین فیلم بلند «قزوینی‌زاده» در جشنواره کن تقدیر دیگری است که برگزارکنندگان کن برای وی در نظر گرفتند.

** «تلخون حمزوی»، کارگردان 34 ساله ایرانی‌الاصل با فیلم «پروانه» در بخش بهترین فیلم خارجی موفق به کسب جایزه اسکار دانشجویی شد. وی با این فیلم به نمایندگی از دانشگاه هنر زوریخ از سوئیس در این رقابت شرکت کرده بود. داستان «پروانه» درباره دختری افغان است که به اردوگاه پناهندگان سوئیس وارد شده، اما زمانی که از وضع بد سلامت پدرش آگاه می‌شود تصمیم می‌گیرد تمام پولش را که به شکل غیرقانونی به دست آورده است برای خانواده‌اش ارسال کند.

** «خسرو معصومی» که سال گذشته با فیلم «خرس» جایزه اصلی جشنواره شانگهای را کسب کرد، امسال به عنوان یکی از اعضای هیات داوران در این رویداد سینمایی حاضر بود. هیات داوران جشنواره امسال شانگهای را «تام هوپر»، کارگردان برنده اسکار برعهده دارد.


** «عباس کیارستمی»، کارگردان سرشناس ایرانی نشان افتخار کشور ژاپن با عنوان «خورشید تابان‌، انوار زرین به همراه نقش گل» را به صورت رسمی در سفارت این کشور دریافت کرد. کیارستمی نشان افتخار دولت ژاپن را به پاس خدمات ارزشمند و مساعدت در ایجاد تبادلات فرهنگی و تفاهم متقابل بین ایران و ژاپن‌، ارتقای سطح فیلم در ژاپن و گسترش فرهنگ ژاپن در سراسر دنیا از جمله ایران از طریق فعالیت‌های هنری دریافت کرد. کیارستمی در سال‌های اخیر فیلمی به نام «مثل یک عاشق» را در ژاپن‌ ساخت که در جشنواره‌ی فیلم کن به نمایش درآمد که چندی پیش از سوی نشریه نیویورکر پس از فیلمهایی از «مارتین اسکورسیزی» و «ترنس مالیک» به عنوان بهترین فیلم سال معرفی کرد.

** فیلم «گذشته» اصغر فرهادی که در جشنواره کن تا چند قدمی نخل طلا پیش رفت، در جوایز گلدن گلوب 2014 در کنار فیلم‌هایی چون «شکار»، «باد برمی‌خیزد»، «زیبایی بزرگ» و «آبی گرمترین رنگ است» در بخش بهترین فیلم خارجی نامزد شده است. مراسم سالانه اعطای جوایز گلدن گلوب 12 ژانویه 2014 (22 دی) برگزار می‌شود.

** هیات منتقدین فیلم آمریکا در روزهای پایانی سال 2013 برترین آثار سینمایی جهان را در بخش‌های گوناگون معرفی کرد که فیلم «گذشته» اصغر فرهادی عنوان بهترین فیلم خارجی را از آن خود کردند. همچنین فیلم «گذشته» به همراه فیلم برنده نخل طلای «آبی گرمترین رنگ است» از فرانسه، «شکار» از دانمارک، «زیبیایی بزرگ» از ایتالیا، و «وجده» از عربستان نامزد کسب جایزه بهترین فیلم خارجی از سوی جوایز سینمایی انتخاب منتقدین که توسط انجمن منتقدان فیلم رسانه‌ای (BFCA) برگزار می‌شود، شد. مراسم نوزدهمین دوره جوایز سالانه انتخاب منتقدین روز 16 ژانویه 2014 (26 دی) در «سانتامونیکا» لس آنجلس برگزار می‌شود.


** قیلم «قاعده تصادف» ساخته بهنام بهزادی جایزه ویژه هیات‌داوران جشنواره "مانهایم" و جایزه 20 هزار دلاری هیات داوران جشنواره فیلم توکیو را کسب کرد.

** فیلم «ماهی و گربه» ساخته شهرام مکری موفق شد در جشنواره فیلم لیسبون پرتغال که ریاست هیات داوران آن را «ژولیت بینوش» بر عهده داشت، جایزه بهترین فیلم را از آن خود کند. «ماهی وگربه» در کنار 11 فیلم مطرح دیگر از کشورهای مختلف دنیا در این جشنواره به نمایش درآمد.

** فیلم «حوض نقاشی» ساخته مازیار میری که سال گذشته در جشنواره فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را دریافت کرد، از میان 39 فیلم از 21 کشور منطقه آسیا و پاسیفیک (اقیانوسیه) جایزه یونسکو این جوایز سینمایی را دریافت کرد.


به نقل از ایسنا
کلمات کلیدی
فیلم,سینما,هنر,جشنواره,جایزه,اسکار,کارگردان,بازیگر,بهترین,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
اروپا, از نگاه تماشاگران, پسرفیلم همجنس یازی, معرفی برترین سی دی های بازی برای دختران ,بازي آنلاين سكسي خارجي,برترین فیلم های ایتالیایی ,بهترین فیلم ایتالیایی,بهترین فیلم سکسی خارجی,بهترین فیلم همجنسگرایی خارجی,بهترین کارگردانان ایتالیا,بهثرین هم جنس بازیهای دنیا,پخش فیلم همجنس بازان,پسران همجنسگرا اروپایی,تصاورسيکس,تصاورسیکس خارجی,جدیدترین فیلم های ایتالیایی,جشنواره همجنس بازان با حضور اوباما,جنس بازی زنان,خاریجی.سکسی,داستان همجنسبازی خارجی,دانلود فىلم خارىجى بوزگ سال,دانلود فیلم سینمایی مبتذل خارجی,دانلود فیلم قدیمی کمدی سکس ایتالیایی,دانلودعکس وتصویرسکسی رونالدو,دانلودفیلم سکسی غربیها,داور زن ایرانی در فیلم خارجی,دیدن آنلاين. فیلم. تمام سکسی خارجی جدید,زن,زن ژاپنی و عشق,سایت فیلم همجنس بازی دختران,سایت معتبر همجنس بازی اسامی,سایت هم جنس بازان,سکس چینی در قدیم,سکسی خاری جی,سینمای همجنس گرا,عکس از فیلم سینمایی خارجی خورشید طلایی,عکس سکس ازداعش,عکس سکس طالع نحس,عکس سکسی پیرزنا خوشکل,عکس سکسی پیرزنا,عکس فیلمهای خارجی همجنس بازی,عکس لخت همجنسگراخارجی,عکس لزبازی خارجی,عکس هم جنس بازی بدون حاشیه,عکس وفيلمهاى سکس ازداعش,عکس وفیلم لز بازان جهان,عکسهای فیلمهای سینمالیی هنجنسبازی,عکسهای. پورنوسکسی ازداعش ,فلم هاوتصویرها,فلم.هاسکس خارجی,فلمهاسكس,فلمهاسکس,فيلم ايتاليايي,فيلم خارجى ايتاليايي,فيلم سكس قديمي خارجي,فیل همجنس بازی زنان ,فیلم در مورد همجنس گرایی زنان,فیلم ازداعش,فیلم ایتالیایی همجنس بازی,فیلم پسر همجنسباز,فیلم پسران هم جنسگرا,فیلم پسران همجنس گرا,فیلم خارجی نهایت عشق بازی زن ومرد,فیلم خارجی هم جنسبازان,فیلم خارجی همج,فیلم دختران همجنس بازاپارات,فیلم در مورد عشق بازی,فیلم سوپر حامله آزمایشگاه,فیلم سوپرایرانی هم جنس زن ومرد,فیلم سکس چینی قدیمی,فیلم سکسی ازداعش,فیلم سینمایی خارجی معلم ایتالیایی,فیلم سینمایی درباره هم جنس بازی زنان,فیلم سینمایی همجنسگرا,فیلم عشق بازی و...,فیلم های ایتالیایی,فیلم های خارجی همجنس بازی,فیلم های ساخته شده همجنس,فیلم های عشق زن و مرد خارجی,فیلم های هم جنسبازی,فیلم های همجنسبازان,فیلم های همجنسبازان زن ,فیلم های کوتاه از همجنس بازان,فیلم هم جنس بازی مرد وزن,فیلم همجنس بازان,فیلم همجنس بازی,فیلم همجنس بازی ایتالیایی,فیلم همجنس بازی بازیگران ایرانی,فیلم همجنس بازی پسرومادر,فیلم همجنس بازی در ایتالیا ,فیلم همجنسبازان پسر درایتالیا,فیلم همجنسبازی پسران تهران,فیلم کشیش,فیلم کوتا جنسی زن ومرد,فیلم کوتاه دختر بازی, زنان و دخترا, فیلم پسران همجنسگرا اروپایی, فیلم خارجی همجنس بازی مردان,بازی,بازی خارجی زن ومرد,بازیگرزن شاه عقرب,برترین فیلمهای سینمای اروپا,بهترین سایت همجنس بازی,بهترین عکسهای سکسی روز,بهترین فیلم ایتالیا,بهترین فیلم های ایتالیایی,بهترین فیلم های خارجی اروپایی,بهترین فیلم های سینمای ا روپا,بهترین کارگردانان اروپا,بهتزین فیلمهای ایتالیایی,پخش بهترین فیلم ارتباط زن و مرد,پخش روابط زن ومرد,پخش زنده فیلم همجنسبازان,پخش فیلم این زنها,پریشن فیلمهاسکسی,پسران ویدیو جنس,تصاویر سکس همجنسگرایان خارجی...,خارجی فلمونه,خواندن.ایمیلهای.همجنسبازانپسر,دانلود فیلم سکسی دکترهای خارجی,دانلود فیلم سینمای سکسی قدیمی,دانلودفیلم هاسکسی,دختر كرد,دختر کرد درژاپن جایزه گرفت,زنان همجنس باز,ژاپنی جنس,سایت های همجنس بازی زنان,سایت همجنس بازی,سایت همجنسبازی,سایتهای همجنسبازی زنان,سکس خاریجی,سکسیان,سکسیان خارجی,عشقبازي زن ومرد,عکس پورنو سکسی ازداعش,عکس سکس خاریجی,عکس سکسی دکترهای خارجی,عکس لز بازی خارجی,عکس های همجنس بازی,عکس های همجنس بازی خارجی,عکس همجنس بازان زن ایرانی,عکس و فیلم های عشق بازی,عکس.سکس.خاریجی,عکسای همجنسبازی بازیگران,عکسهای سکسی از دکترها,عکسهای همجنس بازی در ایتالیا,فلم هاسکس,فلم هاسکس تورکیه,فلم هاسکس کوتا,فلم.هاسکس,فلم.هاسکس.ترکیه,فلمهاسکس.جهان,فليمهاسکس خارجی,فلیم هاسکس,فيلم سينمايى همجنس بازى,فيلم هاي بزرگ سينماي اروپا,فيلم همجنس بازي زنان,فيلم همجنس بازي مرد با مرد,فيلمهاي همجنس زن,فیلم ایتالیایی,فیلم ارز همجنسبازان,فیلم ایتالیایی سینما,فیلم خارجی عشق,فیلم خارجی وعشق بازی,فیلم در باره ی هم جنس گرایی,فیلم زنان همجنسی ,فیلم سوپر دکترهای خارجی,فیلم سکس قدیمی خارجی,فیلم سکس همجنس خارجی,فیلم سکس کارتون همجنسی,فیلم سکسی ان لاین قدیمی خارجی,فیلم سکسی سوپر خارجی جدی,فیلم سکسیان,فیلم سینمایی همجنس بازی,فیلم عشق بازی بازیگران خارجی,فیلم های تیتالیایی,فیلم های جدید ایتالیایی,فیلم های کوتاه خارجی جنسی,فیلم هایی در مورد پسر بازی,فیلم هایی همجنس گرایی خارجی,فیلم هم جنس بازی,فیلم هم جنسی پسران,فیلم همجنس بازی پسران خارجی,فیلم همجنس بازی دخترها,فیلم همجنسبازی زنان و مردان,فیلم همجنسگرا دخترا خارجی,فیلم همجنسگرایی مرد با مرد,فیلم کامل سکسی خارجی,فیلم کوتاه درباره همجنس بازی,فیلم کوتاه همجنس بازان,فیلم کوتاه همجنس بازی پسران,فیلم.هم.جنسی.گرای.زنخارجی,فیلمهاسکسی همجنس گرایان مرد,فیلمهای ایتالیا,فیلمهای خارجی عشقبازی,فیلم کوتاه درباره ی همجنسبازان,فیلم کوتاه هم جنسی,فیلم.سوپرکره.ژاپن,فیلمهاسکس,فیلمهای سینمای اروپا,فیلمهای همجنس بازی زنان,فیلمهای همجنسبازان ,فیلمهای کوتاه از همجنس گرایی,گرایی دختران,گروهای همجنس بازی,لزخارجی,مراسم همجنسبازی پسران,مردان همجنس بازی خارجی,معرفی فیلم همجنسگرایی زنان,معرفی فیلمهای همجنسگرایی در سینما,معرفی نام فیلمهای همجنس بازی,نام خارجی هم جنس بازی زنان و مردان,نمایش فیلم سینمایی پسران همجنسگرا,نمایش فیلم همجنس,هجنس بازی زنان,هم جنس بازى پسرباپسر,هم جنس بازی خارجی زن,هم جنس بازی دختران فیلم,هم جنس بازی در ایتالیا,هم جنس بازی زنان اروپا,همجنس بازی تام و امید,همجنس بازی در ایتالیا,همجنس بازی زن ومرد فیلم,همجنس بازی زنها در ایتالیا,همجنس همراه فیلم,همجنسبازياروپا,همجنسبازی پسران بد,همجنسبازی زنان ویدیو,همجنسگرایی خارجي,ى,ي,کلیپ دختران همجنسباز خارجی,کلیپ لز بازی زنان,کلیپ هم جنس بازی وعشق بازی,کلیپ همجنس بازی زنان خارجی,کلیپکوتاه همجگرایان,کون بزرکان خارجی ,فیلمهای سینمایی همجنس بازی,فیلمهای عشق بازی,فیلمهای عشقبازی خارجی ,فیلمی درمورد هجنس بازی زنان,كوس و كون دادن خارجيها,لیست فیلمهای سینمایی لز خارجی,معرفي سايت هاي همجنس بازي,معرفی برترین فیلمهای همجنسبازی,معرفی سایت های همجنس بازی,معرفی سایت همجنس بازی,معرفی فیلم های هم جنس بازی دنیا,معرفی نام بهترین فیلمهای همجنس بازی,نام فیلمهای خارجی هم جنس بازی,نام همجنس بازی,نظر لیلا حاتمی راجب فیلم آبی گرمترین رنگ است,نمایش فیلم ایتالیایی کمدی,نمایشش فیلم کوتاه هم جنس گرایی,هم جنس بازی دختر های ژاپنی,همجنس بازي فلم کوتا براي موبايل,همجنس بازی اتریش,همجنس بازی پسران کلیپ کوتاه,همجنس بازی خارجی,همجنس بازی زنان,همجنس بازی زنان ایرانی,همجنس بازی مردسکس,همجنسبازان ایتالیا,همجنسبازی فیلم,وسکس قدیمی,کلیپ سکس همجنسی,کلیپ عشق بازی زنده در پیش داوران,کلیپ هم جنس بازی زنان,کلیپ هم جنس بازی زنان در اروپا,کلیپ همجن سبازی,کلیپ همجنس باززنان,کلیپهای خارجی همجنسگرا,ککلبپ, , پخش فیلم خارجی همجنس بازی دختران, همجنسگرایی درایتالیا, ایتالیایی, بهترین فیلمهای ایتالیایی سی سال گذشته, ساله, فیلم سینمایی بهترین بازی دنیا, معرفی سایت های هم جنس بازی, معرفی سایتهای هم جنس بازان,ايتاليايي,بازان,برترین بازیگران فیلم همجنسی مردان,برترین فیلم های اروپا ,بهترين سايت همجنس بازان,بهترین سایت همجنسبازان فارسی,بهترین فیلم های هنری اروپا,بهترین فیلمهای سینمای اروپا,بهترین همجنسبازی دنیا,بهترین کس وکونهای ایران وترکیه وپخش ویدیوهای سکسی,پخش روابط زن و مرد,پخش فیلم ازبازارهای توکیو ژاپن,پخش فیلم همجنسبازان پسر,پخش فیلم کوتاه همجنسبازی دختر,پسران همجنسگرا,پشت فلم هاسکس ,تصاویرسکس ازداعش,تمام سکسی,جدیدترین فیلم های ایتالیایی,جشنواره همجنس بازان,خاریجی,داستان همجنسبازانودلرر,داستان کلاه دیوسی,دالود فیلم سوپر ایرانی قدیمی,دانلودفیلم سوپرایرانیقدیمی,دختر همج,دختفیلم ر بازی,رابطه عشق بین فرزند ومادر در فیلم برتولوچی,زیبانرین فیلم های همجنسگرایی,سايت همجنس,سایت های همجنس بازی دنیا,سایت هم جن س ,سایت همجنس بازان,سایت همجنسگرایان خارجی,سایتی برای همجنس بازی,سکس,سکس چینی,سکس قدیمی,سینمای لز,عشق بازی همراه بافیلم,عکس سکسی ازداعش,عکس سکسی جکی جان ,عکس سکسی خاریجی,عکس همجنس بازی بازیگران خارجی,عکس وفیلم زن خارجی,عکس وفیلم سکسی خارجی,عکس کارتون عش بازی زن ومرد,عکسهای سکسی ازداعش ,عکسهای همجنس بازی زنان خارجی,عکسی همجنس بازی مرد های خارجی,فدلم ایتالیایی,فلم سکس خاریجی,فلمهاسکس خارجی,فلمهاسکسی خاریجی,فلیمهاسکس,فيلم هاي هم جنس بازي خارجي,فيلم همجنس بازي زنها,فيلم کوتاه ج،ن،س ,فیلم هم جنس بازی زن,فیلم جدید کشیش,فیلم دانشجو هم جنسی,فیلم درباره ی هم جنس بازان,فیلم سوپرکره,فیلم سکس چینی,فیلم سکس خارجی,فیلم سکس خارجی جنسی,فیلم سکسی بازی گراایرانی,فیلم سینمایی پسران همجنسگرا,فیلم سینمایی در مورد همجنس بازی,فیلم عشق بازی,فیلم هاسکس,فیلم هاسکس ترکیه,فیلم های ایتالیل,فیلم های ساخته شده درباره همجنسگرایان خارجی,فیلم های سینمایی همجنس بازی,فیلم های سینمایی همجنس بازی زنان,فیلم های لز,فیلم های همجنس بازی,فیلم های همجنس بازی بازیگران زن,فیلم های همجنس بازی زنان,فیلم های همجنسبازی ایتالیا,فیلم هم جنس بازی پسران,فیلم هم جنس بازی زنا,فیلم هم جنس بازی زنان,فیلم هم جنس بازی مردان,فیلم همجنس بازان خارجی,فیلم همجنس بازی خارجی,فیلم همجنس سکس خارجی,فیلم همجنسبازی دختران اورپا,فیلم و عکس روابط و عشق بازی, اسیا, سال همراه عکس, فیلم های سینمای هم جنس بازی,.دانلودعکس سکس خاریجی,ادرس سایت های هجنس بازی,از اثار سینمایی جوزپه تور ناتوره,بازي آنلاين سكسي,بازیگرانمج,برترین کارگردانان سینما ایتالیا,بهتری بازی همجنس بازی,بهترین فیلمهای ایتالیا,بهترین فیلمهای ایتالیایی,بهترین های سینمای اروپا,بهترین کارگردانان اروپایی,پخش فیلم زن مرد,پخش فیلم هم جنس گرای مرد,پخش فیلم کوتاه هم جنس بازی ,جدیدترین فیلم ایتالیایی,خارجی,داستان همجنسبازی با مرد خارجی,داستان همجنسبازی پسرخارجی,دانلود فیلم سکسی خارجی,دانلود ویدیو شکنجه سکسی,سالگی,سايت همجنسبازي,سایت فیلم های ایتالیایی,سایتهای همجنس بازی,سایتی برای هم جنس بازی,سكس دخترانكوني لز ايروني,سکس بازی همجنسبازان زن خارجی,سکس چینی قدیمی,سکس خارجی قدیمی,سکس عکس خاریجی,سکس.خاریجی,سکسی,سکسی بازی مادر دختر,شرکت های فیلمسازی در ایتالیا,شکنجه سکسی,عشق بازی,عشق بازی بازیگران زن خارجی,عشقبازی میمون,عشقبازیمیمون,عکس سکسی دکترها,عکس سکسیه پورنو,عکس های زنان همجنسگرا خارجی,عکس های سکسی ازداعش,عکس هجنس بازی زن خارجی,عکس همجنس بازی خارجی پسر با پسر,عکس همجنس بازی زنان,عکس همجنس بازی زنان ایرانی,عکس همجنس رونالدوهمجنس بازی,عکس همجنسبازان زن هالیوود,عکسهای خاریجی سکس,عکسهای سکسی پورنو,عکسهای سکسی ژاپن,فلم ازهمجنس بازي مردان فرانسه,فلم خاریجی,فلم سكسي خاريجي,فلم هاسكس خرجي,فلم هاسکس خارجی,فلمهاسکس ایران,فلمهاسکسی,فيلم كوتاه دختر پسر,فيلم هاسكسي,فيلم هاي برتولوچي رابطه پسر و مادر,فیلم از همجنس بازی,فیلم ایتالیایی,فیلم ایتایایی,فیلم خرس خارجی,فیلم سوپرایرانی,فیلم سوپرکوره وژاپن,فیلم سکسهای قدیمی,فیلم سکسی خارجی,فیلم سکسی قدیمی خارجی,فیلم سینمایی بهترین بازی دنیا,فیلم سینمایی همجنسبازی,فیلم عشق بازی با کودکان,فیلم عشق بازی پسران,فیلم عشق بازی خارجی,فیلم مرد دیوس,فیلم های سکسی خارجی قدیمی,فیلم های عشق بازی,فیلم های عشق بازی خارجی,فیلم های همجنس بازی مردان بزرگ,فیلم های کوتاه ازهم جنس بازی,فیلم همجنس بازای ژاپنی,فیلم همجنس بازی پسر با دختر,فیلم همجنس بازی در اتریش,فیلم همجنس بازی زنان,فیلم همجنس بازی مردان خارجی,فیلم همجنسبازان,فیلم همجنسبازی,فیلم همجنسبازی پروانه,فیلم همجنسبازی دختر وپسر,فیلم همجنسبازی زنان,فیلم و عکسهای زن و مرد همجنس با,فیلم کوتاه از همجنس بازی,فیلم کوتاه جنس,فیلم کوتاه همجنس بازی,فیلمهای ایتالیایی,فیلمهای سک سی خارجی,فیلمهای سکسی ایرانی وخارجی,فیلم وعکس همجنسبازان زن,فیلم کشیش همج,فیلم کوتاه ازهم جنس بازی,فیلم کوتاه روابط زن و مرد,فیلم کوتاه هم جنس بازی,فیلم کوتاه هم جنس بازی پسر ,فیلم یک معلم پسربادختر,فیلمای همجنس بازای دختر خارجی,فیلمای همجنسبازان,فیلمسکسی خارجی,فیلمهاسکس امریکاای,فیلمهای سینمای ایتالیایی,فیلمهای مطرح ایتالیا,فیلمهای همحنیبازی زنان,فیلمی از بازی دختر و پسر,فیلیمی ازهم جنس بازی دختران با پسرها,قصیه سکسی,لز,لزبازی زنان هالیوود,معرفي سايت فيلماي همجنس بازي,معرفی سایت همجنسبازان ,معرفی سایت لز,معرفی فیلم هایی در رابطه با همجنسگرایی,معرفی فیلم همجنسگرایی سینما,نا م جشنواره معتبر فیلم درایتالیا ,نگاهی به فیلم همجنسبازان مرد,هم جنس بازی پسران انگلیسی,هم جنس بازی درفیلم خارجی,هم جنس بازی زنان,هم جنس بازی زنان فیلم,هم جنس بازی زنها,هم جنسبازان,همجنس بازان انگلیس فیلم,همجنس بازان ایرانی,همجنس بازان بازیگران خارجی,همجنس بازی بازیگران زن ایرانی,همجنس بازی پسران در انگلیس,همجنس بازی در گذشته,همجنس بازی زنان عکس وفیلم,همجنس بازی ژاپنی,همجنس بازی وهمجنس گرایی درایتالیا,همجنسباز فیلم,همجنسبازان خرس ,همجنسی زنان کلیپ خارجی,همجنسی همراه بافیلم,همه تصاویر سکس دیدن,و,کلبپ پسرهای,کلیپ سکس همجنس,فیلمهای سکسیان,فیلمهای سینمایی همجنسگرایی,فیلمهای هم جنس بازی,لاین ثکثی,لز بازی زنان خارجی عکس,مرددیوس,معرفي سايت هاي فيلم همجنس بازي هاي پسرها,معرفی سایت های فیلمهای همجنس بازی,معرفی سایتهای همجنس بازان,معرفی مهمترین جوایز سینمایی,نام فیلمهای لز,نام زنان خارجی که فیلم بازی میکنند,نام فیلم های سینمایی لز خارجی,های جدید همجنسبازان خارجی,هم جنس باز مردان ازوپا,هم جنس بازی,هم جنس بازی پسربادختر,هم جنس بازی خارجی تصاویر,هم جنس بازی فیلم کوتاه,هم جنس حيواناتآپارات,همجنس بازی ایتالیایی,همجنس بازی بازیگران زن,همجنس بازی در اتریش,همجنس بازی در ژاپن,همجنس بازی در سینما,همجنس بازی درانگلیس,همجنس بازی رونالدوبا کریم بنزما,همجنس بازی زنان فیلم,همجنسبازان پسر,همجنسبازان زن ویدیو,همجنسبازی.فیلم,ویدیو زن خارجی,ویدیو کیلیپ همجنسبازان زن,کارگردانان ایتالیا,کلبپ همجنسبازی پسرها در انگلیس,کلیپ رابطه همجنس بازی,کلیپ های همجنس بازان,کلیپ همجنس بازی زن,کلیپ همجنس بازی زنان,کلیپ همجنسبازی دختر ژاپنی,کلیه فیلمههای ایتالییایی,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت