عکس

   

دلایل تحریم همجنس گرایی در اسلام

ثبت شده در: 10:30 گرينويچ - چهارشنبه 3 ارديبهشت 1393     به ما بپیوندید
دلایل تحریم همجنس گرایی در اسلام

جهالت و نادانی عده ای سبب شده تا فرهنگ بچه بازی در کشور هنوز رواج داشته باشد تا خدای ناکرده پای هم جنس بازها هم به کشور اسلامی افغانستان باز شود

پس از تجربه تلخ قرن گذشته درباره آزادی جنسی، اکنون برخی شیطان صفتان غربی در پی همگانی کردن فرهنگ قبیح و زشت و زننده هم جنس گرایی در برخی کشورهای تحت سلطه غرب هستند.

که با هزار تاسف کشور ما افغانستان نیز از این توطئه مستثنا نمانده و جهالت و نادانی عده ای سبب شده تا فرهنگ بچه بازی در کشور هنوز رواج داشته باشد تا خدای ناکرده پای هم جنس بازها هم به کشور اسلامی افغانستان باز شود.

این موضوع را بهانه ای قرار می دهیم برای بررسی این عمل قبیح در احکام اسلامی.

همجنس‌گرایی، جهالت و اسراف است. چون عامل به آن نه تنها راه درست و کامل لذت و ارضای شهوت را نمی‌داند و به خلافی عمل می‌کند که حتی این کار را حیوان نمی‌کند بلکه خلاف طبیعت خود و نظام خلقت حرکت می‌کند.

پس این عمل او، صرفاً از روی شهوت نیست، بلکه در اصل از جهالت است.

یکی از احکام اسلامی که از سوی منتقدان این دین آسمانی مورد توجه و بعضا حمله قرار گرفته، مخالفت شدید اسلام با هم‌جنس‌گرایی است. آنها احکام اسلام در مورد هم‌جنس‌گرایی را غیرانسانی عنوان کرده و ضد آزادی می‌دانند.

به همین منظور به بررسی آیات قرآنی و احادیثی در مورد این موضوع و علل مخالفت اسلام با آن اشاره می‌کنیم:

خداوند در آیه 7 سوره مومنون می‌فرماید: کسانی که برای اقناع غریزه جنسی خود راهی غیر از ازدواج طلب کنند، تجاوزگرند.

همچنین در مذمّت لواط در قرآن از قول حضرت لوط به قومش آمده است: "آیا در میان جهانیان شما به سراغ جنس مرد می‌روید و همسرانی را که خدا برای شما آفریده است رها می‌کنید؟!‌ شما قوم تجاوزگری هستید". سوره شعراء آیه ۱۶۵

این رابطه از نظر شرعی کاملا مردود است و هرگز نباید انجام گیرد چنان‌چه امام صادق علیه السلام در بیان فلسفه حرمت لواط می‌فرماید: اگر آمیزش با پسران حلال بود، مردان از زنان بی نیاز می‌شدند و این موجب قطع نسل بشر می‌شد و مفاسد زیاد اخلاقی و اجتماعی به بار می‌آورد.

در حدیثی از امام رضا علیه السلام در فلسفه تحریم همجنس‌گرایی چنین آمده است: " فلسفه تحریم مردان بر مردان و زنان بر زنان این است که این امر بر خلاف طبیعتی است که خداوند برای زن و مرد قرار داده (و مخالفت با این ساختمان فطری و طبیعی، سبب انحراف روح و جسم انسان خواهد شد) و به خاطر این است که اگر مردان و زنان همجنس‌گرا شوند، نسل بشر قطع می‌گردد، و تدبیر زندگی اجتماعی به فساد می‌گراید، و دنیا به ویرانی می‌کشد."

از سوی دیگر باید توجه داشت هم‌جنس بازی و بخصوص لواط، عملی بر خلاف فطرت است و هر چه با فطرت هم خوانی ندارد، تاثیر سوء دارد و بر تحیر و سرگردانی و پریشانی آن‏ها افزوده می‌شود. به همین دلیل روایات زیادی درباره مذمت هم جنس بازی نقل شده که بسیار تکان دهنده است. با مطالعه روایات می‌توان به زشت بودن این عمل پی برد.

از نظر پزشکی نیز ثابت شده که رابطه همجنس با همجنس یک رابطه پرخطر است.


به نقل از شبکه اطلاع رسانی افغانستان
کلمات کلیدی
افغانستان,همجنس گرایی,غرب,زن,مرد,اسلام,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
زنان داعش, هم جنس بازی زن ,احکام لواط در داعش,احکم در مورد رابطه هم جنس با هم جنس,احکمحرداد,بازي داعش,بازی داعش,بازی زنان,بی جنسگرا,تحریم فرهنگ,تصویر لواط کردن داعش,خلاف جنسي,خلاف جنسی,خلاف جنسی در افغانستان,خیانت دراحکام اسلام,داعش,داعش ،لواط,داعش زنان,داعش فاسد جنسی,داعش لوات,داعش لواط,داعش همجنس باز,داعش همجنس بازی,داعش و زنان,داعش و زنها,داعش و لواط,داعش وزنان,داعش وعمل جنسی,داعش ولواط,داعش ولواط با هم,درداعش,رابطه جنسی همجنس اسلام,روابط جنسی داعش با دختران,روابط داعش و زنان,روابط زنان داعش,رواج لواط در جامعه,زنان داعش,زنان داعش در سوريه,زنان داعش در سوریه,زنان داعش درسوزیه,زنان درداعش ,زنان درمیان داعش,زنان و داعش,ش,شهوت داعش,شهوت در داعش,شهوت زنان در داعش,عکس. لواط داعش با پسران,فرهنگ همجنسگرایی,فلسفه داعش ,لوات داعش,لواط,لواط بازی داعش,لواط توسط داعش,لواط داعش,لواط در جامعه,لواط در داعش,لواط در زنان,لواط در زنان داعش,لواط درداعش,لواط زنان داعش,لواط مردان داعش,لواط وداعش,لواطبازی داعش,مرداد,مردان خدا درسوريه,مردان داعش,مردان زنان داعش,مردان و داعش,مستند در موردهمجنسگرایی در دختران,نظر داعش در مورد لواط,هم جنس بازی زنها,هم جنس گرا,هم.جنس.بازی,همجسبازی در داعش,همجنس بازي زنان و مردان داعش در سوريه,همجنس بازی داعش,همجنس بازی در داعش,همجنس بازی زنان,همجنس بازی مردان داعش,همجنس بازی مردان در ایران,همجنس بازی، ،خاورمیانه ،كشورهای اسلامی,همجنس گرایی داعش,همجنسبازي زنان,همجنسبازی داعش,همجنسبازی زنان,همجنسبازی مرد ها در افغانستان,همجنسی بازی در داعش,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
1393/02/14 - 8:40 قبل از ظهر

بازی در کشور هنوز رواج داشته باشد تا خدای ناکرده پای هم جنس بازها هم به کشور اسلامی افغانستان باز شودپاسخ