عکس

داعش و اسرائیل   

حزب الله

عربستان

کمک بی بی سی برای مظلوم نمایی خیانت های منصور اسانلو + ویدئو

ثبت شده در: 11:09 گرينويچ - یکشنبه 22 ارديبهشت 1392     به ما بپیوندید
کمک بی بی سی برای مظلوم نمایی خیانت های منصور اسانلو + ویدئو

برنامه این هفته "به عبارتی دیگر" شبکه بی بی سی، در خصوص عوامل بازداشت و رفتن منصور اسانلو به خارج از کشور بود که محتوای این برنامه تنها میخاست آبروی رفته ی این خیانت کار را کمی پوشانده و او را فردی عدالت خواه و حافظ منافع کارگران ایرانی جلوه کند.

پرشین بی بی سی : مجری در ابتدای برنامه مختصری از زندگی سیاسی او گفت و اضافه کرد:منصور اسانلو 5 سال در زندان بوده و حتی در بیرون از زندان آزار و اذیت های شدیدی از سوی ماموران حکومتی شده است و هنوز نیز همچنان به دنبال پیگیری حقوق کارگران کشورش ایران است.
منصور اسانلو در مصاحبه با مجری برنامه که به صورت ویدئو کنفرانس پخش می شد دلیل اتهامات اصلی خود که منتج به بازداشت و در نهایت ترک ایران شد ابراز داشت:بنده به دلیل اینکه فعالیت مدنی و غیر دولتی داشتم و هدفم پیگیری حقوق کارگران ایرانی بود بازدداشت شدم و در اتهام من اقدام علیه امنیت ملی آمده است که خودشان می دانند چنین چیزی نبوده است.
وی اضافه کرد:حکومت تمامی احزاب و جریان های سیاسی را سرکوب کرده است و ما هم که داشتیم کار تشکیلاتی انجام می دادیم و تمام کارمان صرفا صنفی بود، ما را هم سرکوب کردند، چون حکومت می داند در صورت تقویت نهاد های مدنی که مدافع تقویت دموکراسی در کشور هستند، قطعا به پایه های حکومت ضربه خواهد زد و حکومت دنبال فردگرایی ولایت فقیه است.
وی در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص اینکه چرا حکومت در مورد این نوع فعالیت ها خیلی حساسیت نشان می دهد ابراز داشت:حکومت چون می داند که تشکل های کارگری اگر تشکیل شوند از حقوق خود، در جامعه مطلع می شوند و از آن پس مطالبه ی حقوق خود را در چامعه خواهند داشت و این که شاید این تشکل ها نیرومند شوند و ترس از این نیرومندی شاید در مقابل حکومت بایستد، مورد حساسیت نظام است.
این برنامه به محتوا و سوابق اصلی منصور اسانلو اشاره نکرد و تنها قصد داشت که او را مدافع حقوق کارگران ایرانی بداند اما باید پرده از خیانت های آشکار منصور اسانلو برداشت.
ابتدا باید به بی بی سی عرض کرد و گفت:شما در خصوص همه ی میهمانانی که در برنامه به عبارت دیگر شرکت می کنند یک پرونده ی کاملا مشخصی از آنان و همچنین سوابق سیاسی و اجتماعی آنان دارید و یا حداقل خود را چنین جلوه می نمایید، اما آیا واقعا از خیانت های ذیل بی خبرید؟ چطور کسی میهمان برنامه ی شما می شود که از زد و بندهای غیراخلاقی او بی خبرید؟اگر با خبر هستید پس چرا حقیقت های پنهان زندگی او را به مخاطبان خود اعلام نمی کنید؟اگر این رویه مورد نظر شما در برنامه هایتان نیست پس چطور پرونده های کوچک و ساخته ی شده ی خود و دوستانتان علیه مسئولان عالی کشور را منتشر می کنید؟
منصور اسانلو رئیس هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد که خود را مدافع حقوق کارگران می دانست خود را رسوا و بدنام کرد و با خیانت به اعضای سندیکا روی کثیف خود را نمایان کرد.
حدود یک سال پیش با اعلام این مطلب که برای درمان به تهران می آید در منزل منصور حیات غیبی ( یکی از اعضای سندیکا)سکنی گزید ، حیات غیبی که گمان می برد ایشان نیاز به کمک دارد به وی پناه داد . مریم ضیا همسر حیات غیبی که بعد از فعالیت زنان  دستگیر و بعد از آزادی دچار مشکلات روحی و روانی و فشار خون شده بود بعد از حضور اسانلو با حیات غیبی به مشکل خوردند و روابط عاطفیشان متزلزل شد .
منصور اسانلو که از درگیری این زوج با خبر شد بدون اجازه حیات غیبی مریم ضیا را به جلسات متعدد می برد و برای رسیدن به هدف شوم خود تنها به فکر فریب دادن خانواده وی و متلاشی کردن این کانون بود تا بالاخره به هدف کثیف خود رسید و در تاریخ پانزدهم دی ماه نود و یک با فریب این خانواده بدون اطلاع آنها را مخفیانه به خارج از ایران و به شهر استانبول ترکیه انتقال داد و در تاریخ هجدهم دیماه با معرفی خود به عنوان همسر مریم ضیا با حضور در سفارت آمریکا درخواست کمک می کند . بعد ازاین  رسوایی ، منصور اسانلو باعث اعتراض اعضای سندیکا و فعالین کارگری قرار گرفت در این حالت مشخص می شود که اسانلو و ضیا مرتکب خلاف و خیانت جبران ناپذیری شده اند و هیچ جایگاهی در سندیکای شرکت واحد ندارند ، در حال حاضر شرایط بدی در زندگی حیات غیبی  و همسر اسانلو ( پروانه ) بوجود آمده است.
اسانلو با وعده های رویایی و دروغین مریم ضیا و فرزندانش را اغفال نمود ؛ از تمام کسانی که از این موضوع آگاه می شوند در خواست می شود تا فریب این زوج خیانتکار را نخورده و اگر احتمال ربط این نامه به اطلاعات و دیگر نیروهای دولتی  داده شود همگان برای تایید این مطلب می توانند با اعضای آگاه سندیکا ارتباط بگیرند .
وقتی می شنویم فرشته اسانلو مطرح می کند که رفتار برادرم خلاف نبوده و این مریم ضیا بوده که خود را به برادرم نزدیک کرده و با وجود متارکه سه ساله مریم از حیات غیبی و نیازش ، به اسانلو نزدیک شده در حالی که هیچ متارکه و طلاقی صورت نگرفته ، انسان به روابط اینگونه خانواده ها مشکوک می شود .


 

برای مشاهده ویدئو کلیک کنیداخبار مرتبط
"زندان" چیست؟ + ویدئو

کلمات کلیدی
بی بی سی,زندان,زندانی,مجازات,کارگر,bbc,persianbbc,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
اسانلو,بی بی سی خبر کمک,پروانه اسانلو,پروانه غیبی,تصاویر سکسی کارتونی,تصاویر سکسی کارتونی جدید و پر ماجرا,تصاویر منصور اسانلو,تصاویرمنصور.یرانی,حیات غیبی,خیانت اسانلو به حیات غیبی,خیانت منصور اسانلو,خیانت منصور اصانلو,داستان.سکسیخانوادگی.کارتونی..تصویری,سکسی کارتونی,سی سی مختصر چه کلماتی است,عکس های مریم,عکس های مریم برنامه نوبت شما,عکس های مریم فارسی,فرشته اسانلو,مریم فارسا,مریم فارسی,منصور اسانلو,منصور اسانلو تشکلهای کارگری سیاسی,منصور اسانلو مریم ضیا,منصور اسانلو که بود,منصور اصانلو,منصوراسانلو,منصوراسانلو مریم ضیا,منصوراصانلو,منصورو مریم,ویدیو سکن,ویدیو های منصور,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت