عکس

حزب الله   

عربستان

اسنادی از شکنجه‌های جنسی در زندان ابوغریب

ثبت شده در: 00:00 گرينويچ - چهارشنبه 5 مهر 1391     به ما بپیوندید
اسنادی از شکنجه‌های جنسی در زندان ابوغریب

نگاهی به اسناد روش‌های شکنجه مرسوم در زندان ابوغریب که به دست سربازان آمریکایی انجام شده است از بی‌توجهی دولت آمریکا به معاهدات بین‌المللی منع شکنجه و حقوق بشر پرده برمی‌دارد.

شواهد و اسناد شکنجه در آمریکا شامل اسنادی است که سوء رفتار نیروهای دولتی آمریکا با زندانیان هم در داخل مرزهای آمریکا و هم در خارج از آن را در بر می‌گیرد.

پس از آنکه آمریکا در سال 2006 توجهی به نگرانی‌های سازمان ملل درباره شکنجه در زندان گوانتانامو نکرد، دادگاهی بلندپایه در انگلیس اعلام کرد تعریفی که آمریکا از شکنجه و مصادیق آن به کار می‌برد با تعاریف تصریح شده اکثر کشورها مطابقت ندارد.

این در حالی است که اعلامیه جهانی حقوق بشر (1948) که آمریکا در تهیه پیش‌نویس آن مشارکت کرد تمامی انواع شکنجه را ممنوع می‌کند. آمریکا همچنین یکی از اعضای امضا کننده کنوانسیون منع شکنجه و رفتار یا مجازات خشن، غیر انسانی یا تحقیر کننده مصوب 10 دسامبر 1984/ قطعنامه شماره 46/39 مجمع عمومی سازمان ملل متحد قدرت اجرائی کنوانسیون، است.

«زندان ابوغریب»، یکی از مواردی است که بی‌توجهی دولت آمریکا به این معاهدات و پیمان‌های بین‌المللی را آشکار می‌کند.

در زمان صدام، این زندان در 20 مایلی غرب بغداد قرار داشت و یکی از بدنام‌ترین زندانهای دنیا بود؛ شکنجه، اعدام‌های هفتگی و شرایط زندگی دشوار از جمله موارد سوء رفتار با زندانیان در این دوران بود.

پس از سقوط این رژیم، تمامی متعلقات قابل تعویض این زندان عظیم مانند درها، پنجره‌ها و آجرهای آن عوض شدند. مقامات ناتو، کف این زندان را کاشی کردند، سلولهای آن را تمیز و توالتها و حمام‌ها و برخی قسمتهای دیگر آن را تعمیر کردند. زندان ابوغریب اکنون متعلق به آمریکا بود.

با این حال اسناد به دست آمده از این زندان در سالهای بعد، پرده از جنایت‌های شنیعی برداشتند که نشان دادند زیر پوست به ظاهر تمیزتر شده این مجموعه، فجایعی به مراتب غیرانسانی‌تر از گذشته رخنه کرده بودند.

از جمله اسنادی که شاهدی عینی بر عمق فجایع روی داده در این زندان آمریکایی بود، شهادت‌های 13 زندانی عراقی این زندان بود که از ضرب و شتم، رفتارهای تحقیرکننده و خشونت جنسی علیه زندانیان پرده برداشت.

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست ترجمه رسمی انگلیسی سوگندنامه‌های این زندانیان را منتشر کرده است. برخی از اسامی موجود در این اسناد به خاطر اینکه قربانیان آنها در معرض خشونت جنسی قرار گرفته‌اند، پاک شده‌اند.

نگاهی به شهادت‌های این زندانیان که شباهت‌های زیادی به یکدیگر دارد، از روش‌های شکنجه در این زندان پرده برمی‌دارد.

 * سمیر قنبر الیاسر


نوری سمیر قنبر الیاسر، درباره جنایت‌هایی که علیه وی در این زندان انجام شده است، چنین می‌گوید:

«یک روز در ماه رمضان که تاریخ دقیق آن را به خاطر ندارم، در مجموعه شماره 2 این زندان درگیر شدیم؛ بنابراین آنها ما را به بخش شکنجه بردند. به محض اینکه رسیدیم روی سرمان کیسه‌های شنی گذاشتند و شروع به کتک‌کاری و دادن فحش ما کردند. بعد از اینکه کیسه‌های شن را از روی سرمان برداشتند، لباس‌هایمان را کاملاً درآوردند و ما را لخت مادرزاد کردند».

قنبر الیاسر به رفتارهای شنیع مأموران زندان اشاره می‌کند که دو تا سه روز آنها را بدون لباس نگاه داشته و سپس از این زندانی‌ها فیلمبرداری کرده است.

وی ادامه می‌دهد: «شب اول که آنها ما را برهنه کردند از ما خواستند روی دستها و زانویمان بایستیم و سپس ما را به صورت یک توده روی هم ریختند و شروع به گرفتن عکس از ما کردند».

به گفته قنبر الیاسر یکی از روشهای آمریکایی‌ها برای شکنجه و تحقیر زندانی‌ها صدور دستور انجام اعمال شنیع جنسی به زندانی‌ها توسط سربازان زن آمریکایی بوده است.

سربازان آمریکایی همچنین از قنبر الیاسر خواسته‌اند به صورت دوستش هاشم سیلی بزند.

* حیدر صابر العبودی

«حیدر صابر العبودی» نیز به انجام اعمال شنیع مشابهی گواهی داده است.

وی نیز در شرح جزئیات شکنجه خود به برهنه کردن بدن خود توسط سربازان آمریکایی اشاره می‌کند و می‌گوید همیشه در هنگام انجام این کار سربازان زن نیز حضور داشتند.

العبودی می‌گوید سربازان آمریکایی در حال خنده و عکس گرفتن شروع به نوشتن مطالبی روی بدن او کرده‌اند.

سربازان آمریکایی که در میان آنها زنی به نام «مایا» حضور داشته است از العبودی و سایر زندانیان خواسته‌اند روی دستها و زانوهایشان راه بروند و مانند سگ پارس کنند.

«شلعان سعید شارونی» در سوگندنامه خود ابتدا به سه نگهبان آمریکایی به نامهای «گرینر»، «دیویس» و مردی دیگر اشاره می‌کند و می‌گوید آنها مردی به نام «مجید عراقی» را تا حدی کتک زدند که او از هوش رفت و وی را به سلول انفرادی منتقل کردند.

 * شلعان سعید شارونی


 
«شلعان سعید شارونی» نیز ضمن اشاره به راهبردهای تحقیر جنسی که قبلاً به آن اشاره شد می‌گوید آنها زندانی‌ها را در سردترین هوا با بدن برهنه به بیرون محوطه می‌آوردند و سپس از طبقه دوم بر روی آنها آب می‌ریختند.

طبق شهادت شارونی، یکی از زندانیان کم سن و سال زندان ابوغریب بر اثر این شکنجه‌ها گریه کرده و گفته است که قلبش درد می‌کند. مقامات زندان چند پزشک را برای معالجه وی آورده‌اند اما پس از اطمینان از اینکه وی مشکلی ندارد، مجدداً شروع به ضرب و شتم وی کرده‌اند.

* عبدالوهاب یوس

«عبدالوهاب یوس» زندانی شماره 150425 ابوغریب می‌گوید: «یک روز زمانی که من در زندان بودم نگهبان‌های زندان به سمت من آمدند و در آنجا یک مسواک شکسته پیدا کردند. آنها گفتند تو می‌خواهی به پلیس آمریکا حمله کنی اما من گفتم این مسواک اصلا مال من نیست. آنها به من گفتند ما برای 6 روز لباس و تشک تو را می‌گیریم، اما تو را کتک نمی‌زنیم».

یوس می‌افزاید: «اما روز بعد نگهبان آمد و دست مرا برای دو ساعت با دستبند به در سلول قفل کرد؛ بعد از آن آنها من را به اتاقی دربسته بردند که در آنجا بیش از 5 سرباز روی من آب سرد می‌ریختند و من را مجبور کردند سرم را توی ادرار فرد دیگری که توی همان اتاق بود، فرو ببرم. آنها با جارو من را کتک زدند و سرم را با فشار پا داخل ادرار فشار دادند».
 
به گفته یوس، در همین حال یک سرباز زن نیز روی زانوی او قرار گرفته بود.

* سلمان داوود

 «سلمان داوود»، زندانی شماره 150427 نیز در شهادت خود به به اعمال جنسی شنیع مسئولان زندان ابوغریب و شکنجه‌های دیگر آنها اشاره کرده است.

به گفته وی نگهبان زندان که فردی به نام «گرینر» بوده است از دادن غذا و آب به وی امتناع کرده است. سلمان داوود می‌گوید او دهها زندانی را دیده است که در روزهای اول ماه رمضان برای تنبیه چند روز پشت سر هم لباسی به تن نداشته‌اند.

سلمان داوود می‌گوید: «آنها (نگهبان‌ها) با دو پسر برهنه آمدند که دستههایشان به یکدیگر دستبند شده بود در حالی که چهره‌هایشان به طرف هم بود، وارد شدند؛ گرینر آنها را کتک می‌زد و گروهی از نگهبان‌ها داشتند او را نگاه کرده و از بالا و پایین از آنها عکس می‌گرفتند؛ چند تا سرباز زن هم بودند که به زندانی‌ها می‌خندیدند.»

 
* مصطفی جاسم مصطفی

«مصطفی جاسم مصطفی» با شماره 150542 نیز به فردی به نام «گرینر» اشاره کرده که با کمک سربازان زن به شکنجه جنسی زندانی‌ای که نامش افشا نشده است پرداخته است.

 * قاسم حالیس

«قاسم حالیس» که به خداوند سوگند یاد می‌کند تنها چیزهایی را بگوید که شاهد آن بوده است، می‌گوید: «آنها تمام لباس‌ها من حتی لباس‌های زیر مرا درآوردند و سپس به من لباس‌های زیر زنانه دادند... و روی صورتم را پوشاندند».

قاسم حالیس می‌گوید این سربازها مترجمی به نام «ابوحمید» داشتند و همیشه یک یا چند سرباز زن همراهشان بود . وی مجبور شده است 51 روز این لباس‌های زیر زنانه را بپوشد.

وی می‌گوید یک بار که او از گرینر زمان را پرسیده است تا به نمازش برسد، وی دستهای حالیس را از پشت به پنجره بسته است و در حالی که پاهای او از زمین کنده شده بوده، او را به مدت 5 ساعت در آن حالت نگاه داشته است.

به گفته حالیس ندادن غذا برای افطار به زندانیان در ماه زندان از جمله روشهای دیگر شکنجه مسئولان این زندان برای او بوده است.

حالیس درباره چیزهایی که با چشم خودش در این زندان شاهد بوده است می‌گوید: «دیدم که گرینر مشت‌های محکمی به صورت یکی از زندانی‌ها می‌زد چون لباس زیرش را در نیاورده بود؛ صدایش را شنیدم که کمک طلب می‌کرد. سربازهای آمریکایی به زندانی‌ها می‌گفتند مثل همجنس‌بازها رفتار کنند. یکی از سربازهای آمریکایی سیاه‌پوست بود و به او گروهبان می‌گفتند؛ 7 تا 8 سرباز دیگر هم بودند. سربازهای زن عکس می‌گرفتند و این اتفاق در روز اول ماه رمضان می‌افتاد.»

 * امین سعید الشیخ

«امین سعید الشیخ» می‌گوید شب اولی که او به زندان ابوغریب منتقل شده است مسئول زندان از وی پرسیده است که آیا او الله را می‌پرستد و پس از شنیدن پاسخ مثبت وی گفته است: «از اینجا سالم بیرون نمی‌روی؛»

امین سعید الشیخ ادامه می‌دهد این مأمور از وی پرسیده است: «متأهلی؟» و بعد از شنیدن پاسخ مثبت وی گفته است: «اگر همسرت تو را در این وضعیت ببیند، ناامید می‌شود». اما مأمور دیگر گفته است: «اما اگر من همسرت را ببینم، او ناامید نمی‌شود، چون به او تجاوز خواهم کرد».

سعید الشیخ نیز به شکنجه‌هایی همچون برهنه کردن بدن در روزهای سرد، محرومیت از خواب و شکنجه‌هایی از این دست در این زندان شهادت داده است.

 * زندانی بی‌نام در اسناد


زندانی دیگری با شماره 143021 که نام وی در اسناد پاک شده است، به شکنجه‌های غیراخلاقی دیگری همانند زندانی‌های دیگر اشاره کرده است.

از این زندانی خواسته شده است چهار دست و پا راه برود و صدای سگ درآورد؛ سربازان آمریکایی در همان حین روی بدن او تف می‌کردند.

وی گفته است سربازان آمریکایی او را به سلول شماره 1 برده‌اند و از وی خواسته‌اند روی شکم دراز بکشد؛ آنها سپس از روی تخت روی کمر و زانوهای وی پریده‌اند.  

زندانی شماره 143021 گفته است سربازان آمریکایی در زندان به او تجاوز کرده‌اند و در همان حال سربازهای زن از وی عکس و فیلم گرفته و وی را کتک‌کاری کرده‌اند.

 
* زندانیان دیگر

محمد جمعه، اسد حمزه هنفوش، عبو حسین سعد فالح و حسین محمد الزیادی، زندانی‌های دیگری بوده‌اند که روایتهای بسیار مشابهی از شکنجه‌های سربازان آمریکایی در این زندان ارائه کرده‌اند.

به نقل از فارس نیوز

,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
, زنهایلخت, زنها ی.لخت, عکس لخت مجری بی بی سی , عکس لختی زنان بی بی سی, لختها,.,،لختها ,آپارات عکسهای لختی رن والت,آپارات لخت مادر زاد,آپارت دختران لخت,ابوغريب زندان ويديو,اپارات سوپرلختی,اپارات مردک کایده کوست,اززنهاى لخت,اسم زندان هادرامریکا,اعمال شنیع جیش العدل,اعمال شنیع سربازان امریکایی تجاوز به زنان عکسهای واقعی,اگر خواب ببیند لخت مادرزاد شده,امریکایی,اندام زن لخت بدون لباس,اکبر رنجبر مجری,باز,بازیگرانی که خود را لخت مادرزاد کردند,بازیگرانی که لخت مادرزاد شدند,بخت مادرزادزنان,بدن لخت مادرزاد,بدن لخت مادرزاد دختر,بدن لخت مادرزاددختران,برهنه شدن سربازان زن,برهنه کردن زنان توسط سربازان,بسرلخت روي تخت سكس,به من تجاوز کرد,بهترین عکسهای لختی مادرزاد,بی بی سی لخت,بی لباس مادرزاد,پا لختی,پالختی,پخش فیلم سکسی زندان زنها,پستان وسکس,پستان.لخت,پسران نوجوان بازنان لخت,تخت,تصاويرزن همجنس باز ودو نفر زن لخت مادرزاد,تصاویر عریان کردن زنان درزندان گوانتانامو,تصاویر از برهنه و شکنجه کردن زنها,تصاویر زنان عریان مادر زاد دربازی والنسیا با بارسا,تصاویر زنان لخت مادر زاد,تصاویر زنان لخت مادرزاد ,تصاویر زندان زنان لخت,تصاویر لخت مادرزاد,تصاویر لخت وسکسی,تصاویر لخت وشکنجه کردن زنان,تصاویر لختی لخت مادرزاد زن امری,تصاویرجنده ها دختران باز,تصاویرجنده ها لخت,تصاویرجنده های لخت هندی,تصاویرحال کردن درتخت خواب,تصاویرحال کردن لخت,تصاویردختران لخت مادرزاد,تصاویرزنان لخت بامردت,تصاویرزنهای لخت مادرزاد,تصاویرزنهایی لخت اروپا کون بزرگ,تصاویرسوپر کسهای زن سیاه پوست,تصاویرلخت مادرزاد,تصاویری لخت از زندان زنان آمریکا,تصاویری از زنان لخت مادرزاد,تصاویری لختی از سوگند,تصویراززنان شهوتناک,تصویرزنان بدون لباس درامریکا,تصویرنزدیکی لختی,تصویرهمجنس بازی لخت بسرهای دنبا,تف کردن زن,جادوگری لخت مادرزاد,جان مادرت چند تا عکس لخت,جديترين عکسهاي کسهاي لختي بزرکترن کس زن دنيالخت مادرزادي,جنده لخت,جندی امریکا عکس کوس لخت,جندی چینی عکسی سکسی کس کون لخت,جنسی شب لخت مردوزنانه,جیش کردن زن روی تخت,چرا زنهاجنده هستند,چهاردست وپا کردن زن,حال کردن جنسی,حال کردن جنسی آمریکا,حمامهاي عمومی زنانه و زنان لخت و برهنه,خفن کس,خواب لخت,داستان سکسی شهوانی شکنجه دادن زن,داستان لخت کردن سکسی,داستانهای سکسی زنان پیر بامردان پیر,دانلود عکس دختران لخت مادرزاد,دانلود عکس سعیده هاشمی با لباس برهنه در کنار علی همدانی و ناجیه علامی,دانلود عکس ناجیه در کنار سعیده هاشمی و علی همدانی,دانلود عکس ناجیه علامی در کنار سعیده هاشمی همجنسگرا,دانلود عکس ناجیه علامی در کنار علی همدانی ,دانلود عکس ناجیه علامی همجنسگرایی با سعیده,دانلودرایگان عکسهای لخت مادرزاد,دانلودسكس لخت مادرزاد,دانلودعکس هایزن لخت مادرزاد,دانلودعکسای برهنه وسکسی بازیگران ترکیه,دانلودفیلم همجنسبازی دخترلخت,دختر پا لختی,دختر لخت مادر زاد,دختر لخت مادرزاد,دختر های لخت مادرزادی,دخترا ن لخت مادر زادی,دختران لخت تخت,دختران لخت در تخت,دختران لخت مادرزاد,دختران لخت مادرزادی,دختران لخت کردن,دخترانلخت زمان شاهی,دخترلخت مادرزاد,دخترلخت کین,دخترهای لخت مادرزاد,دخترکوچیک پالختی,درزاد-,دست پسر و دخترلخت با عکس,رخص پشاوری لخت,رخص لخت دخترای غربی,رخص لختی,رقص محجبه لختی,روزاول لختی,روی تخت حال کردن,روی تخت لخت کردن زن,زن های زشت ولخت,زن چهار دست وپا لخت,زن لخت در حال دادن,زن لخت دربرنامه نود,زن لخت شهوانی,زن لخت لخت مادرزاد,زن لخت مادر زاد,زن لخت مادرزاد,زن لخت مادرزاده,زن لخت ماذرزاد,زن لختي,زن هاي لخت لخت لخت لخت مادرزاد,زن های لخت,زن های لخت امریکا,زن های لخت مادر زاد,زن های لخت مادرزاد,زن های لخت مادرززززززاد,زنان لخت بسته,زنان آمریکا یی لختها ,زنان سرباز امریکایی لخت,زنان سکسی مسیحی لـُخـتـی هـا,زنان لخت,زنان لخت مادرزاد,زنان لخت آمریکا,زنان لخت ابوغریب,زنان لخت برروی تخت خواب,زنان لخت تخت شکنجه تصویر,زنان لخت در امريکاعکس,زنان لخت در انریکا,زنان لخت در تخت خواب,زنان لخت در حال شکنجه,زنان لخت سکسی,زنان لخت مادر زاد,زنان لخت مادر زاد اپارات,زنان لخت مادرزاد,زنان لخت مادرزاد ایرانی,زنان لختمادرزاد,زنان لوخت مادرزاد,زنان لوخته مادرزاده,زنان مادرزاد لخت خارج,زنان یوس,زندان زنان در حال لخت کردن زنها,زنزنان افغان برهنه,زنها ی لخت ,زنها ی لخت ,زنهاجنده,زنهاي لختمادرزاد,زنهاى لختى کلمبىاىى,زنهايلخت,زنهای دست و پا لخت,زنهای لخت امریکا,زنهای لخت درحال شکنجه,زنهای لخت مادر زاد,زنهای لخت مادرزادی,زنهایلخت,زيرش,سایت زنهاجنده,سایت لخت های مادرزاد,سایت و عکس های زنان لخت و مادرزاد,سربازان لخت زن,سربازان لخت شدند,سوپر عکس لخت,سوپرلختی,سوپرمادرزاد ,سکس بازیگرهای زن لخت هالیود,سکس ترکیه لخت,سکس خشن همجنسباز,سکس دختر لخت جینی,سکس لخت,سکس لخت مادرزاددختران ایرانی دانلود,سکس و لختی زنان,سکسی مسیحی,شب تاصبح لخت مادرزاد بوديم,شكنجه با ادرار كردن,شماره زن های لخت,شهوانی لباسهای سکسی رنگارنگ,شهوت خونه هندی ,شهوت هندی,شهوتناک,شکنجه ادرار,شکنجه جنسی گوانتانامو,شکنجه دادن دختر های بدون لباس,شکنجه زن ادرار کردن,شکنجه زن با روش لخت کردن,شکنجه زن و برهنه کردن آنها,شکنجه های زندان گوانتانامو,عكس لختى مادرزاد,عكس لختى مادرزاد زنان,عكس اززن لخت درتخت خواب,عكس جيش كنده شده,عكس سربازهاي امريكايي,عكس كردن دختران توسط سرباز ,عكس لخت سربازان زن امريكايي,عكس لخت مجري بي بي سي,عكس لختي,عكس لختي شني,عكس هاي زنان لخت مادرزاد جهان,عكسكردن,عكسهاي لخت مادر زاد,عکس دختران وزنان لخت,عکس زنان لخت در زندان امریکا,عکس مردسکس,عکس از دخترلخت مادر زادی,عکس از زن های لخت مادرزاد,عکس از زنان لخت لخت در تخت,عکس از زنان لخت مادرزاد,عکس اندام لخت زنهای کشورها,عکس بازیگرانی که لخت شده اند یا لختشان کردند و به آنها تجاوز کردند,عکس بدن لختی ایرانی کوس,عکس پستان دختران افغانى,عکس پسراپارات,عکس پسردرحال سکس,عکس تف,عکس تف کردن مایلی,عکس تف کف دست دختر ,عکس جدیددخترایران لخت,عکس جنده,عکس جنده لخت مادر زاد,عکس جنسی لخت,عکس حال...جنسی,عکس خشونت جنسی و حال کردن,عکس خشونت در کردن,عکس دختر لخت چهار دست و پا,عکس دختر لخت چهاردست وپا,عکس دختر لخت مادر زاد,عکس دختران لخت بسته شده و کردن آنها,عکس دختران لخت در تخت ,عکس دختران لخت در حال شکنجه در زندان,عکس دختران لخت در زندان ابوغریب,عکس دخترای لخت مادرزاد,عکس زن پیر لخت,عکس زن در حال تف کردن,عکس زن لخت,عکس زن لخت مادر زاد,عکس زن لخت بدون لباس با پاهای باز روی تخت....,عکس زن لخت در حال جیش کردن,عکس زن لخت مادر زاد,عکس زن لخت مادرزاد,عکس زن مادرزاد لخت,عکس زن های لخت,عکس زن های لخت چینی لخت ماد زاد ,عکس زن های لخت مادر زاد,عکس زن های لخت مادرزاد ,عکس زن ومرد لخت مادرزاد,عکس زنان لخت سرباز امریکایی,عکس زنان پیر لخت,عکس زنان در حال لخت کردن خود,عکس زنان سربازان آمریکایی درحال لخت شدن,عکس زنان لخت در حال عوض,عکس زنان لخت درزندان ,عکس زنان لخت مادر زاد,عکس زنان لخت مادر زاد ایرانی,عکس زنان لخت مادرزاد,عکس زنان مادرزاد,عکس زنانی که لخت اند ودر زندان,عکس زنای پا لختی,عکس زنای لخت مادرزاد,عکس زنها ی لخت,عکس زنهاي لخت مادر زاد,عکس زنهای لخت مادرزاد,عکس سربازان خشن امریکای,عکس سریالی پسردرحال کون دادن,عکس سریالی کون دادن,عکس سوپر بجز ایرانی به لختی,عکس سوپر سکس لختی همجنس باز,عکس سوپر مادرزاد,عکس سوپر مادرزاد لخت,عکس سوپرمادرزاد,عکس سک داس مسن,عکس سکس زنهای سیاه پوست,عکس سکس لخت دختران ترک,عکس سکس لخت کامل,عکس سکس همجنسباز مردان خشن,عکس سکسی لخت افغانی,عکس سکسی لخت شدنه مادره سن بالا تصوری وسریالی,عکس سکسی لخت مادرزاد همجنس بازی زنها ,عکس سکسی لخت مجاری,عکس سکسی همجنس بازی زنها,عکس سکسی کون رنگارنگ.سینه شهوانی,عکس سیکسی زنان ترکیه درحال کوس دادن شهوانی لوتی,عکس شهوت خونه هندی,عکس شکنجه لختی زنان,عکس شکنجه کردن مردان برهنه,عکس غیرفیلتر زن لخت,عکس لخت,عکس لخت از زنهای لخت در آمریکا,عکس لخت امریکای,عکس لخت بازیگران هندی شهوت خونه,عکس لخت بازیکرانه جهان,عکس لخت تخت مادرزادی زنان,عکس لخت جیش,عکس لخت خانوادگی,عکس لخت دختران وزنان غربي,عکس لخت دختران کم سن وسال,عکس لخت زنان در رخنه خواب,عکس لخت سرباز زن آمریکایی,عکس لخت سربازان,عکس لخت سکسی,عکس لخت سکسی زنای ایرانی مسن باقیافه کامل لخت.,عکس لخت شدن در تخت,عکس لخت ما درزاد,عکس لخت مادر زاد,عکس لخت مادر زاد زن,عکس لخت مادر زاد مرد,عکس لخت مادر زادی,عکس لخت مادرزاد,عکس لخت مادرزاد از زنان,عکس لخت مادرزاد زنان ایرانی,عکس لخت مادرزاد مرد,عکس لخت مادرزاد مردوزن,عکس لخت مادرزادی,عکس لخت مامان جنده ایرانی,عکس لخت مردسکس,عکس لخت هندی,عکس لخت کردن بدن خود,عکس لخت کردن زنان آمریکا,عکس لخت کردن وکردن زن,عکس لختى,عکس لختی,عکس لختی مجری های زن بی بی ثی فارسی,عکس لختی از زندان زنان ,عکس لختی بدون لباس,عکس لختی دحتر,عکس لختی دختر انریکایی,عکس لختی درامریکا,عکس لختی زنان افغانی درزندان,عکس لختی زنان ایران سی ساله,عکس لختی زنان ترکیه ای,عکس لختی زنانآمریکا,عکس لختی سربازان امریکایی,عکس لختی سوگند,عکس لختی شکنجه کردن زن ها,عکس لختی مادرزاد,عکس لختی مادرزادی مرد,عکس لختی مجریان بی بی سی,عکس لختی کارتون سندباد,عکس لز میانسال,عکس لوخت زنهایه امریکا,عکس مادرزاد,عکس های برهنه اززنان بازیگرامریکا,عکس های برهنه ولخت زنان روی تخت,عکس های زمان لخت مادرزاد,عکس های لخت روی تخت,عکس های لخت سوگند,عکس های لخت لخت روی تخت,عکس های لخت مادرزادی زنان,عکس های لختمادر زاد,عکس های لختى مادر زاد,عکس های لختی سوگند,عکس های کوس و کین لخت,عکس هایی از زن ومرد لخت مادرزاد,عکس همجس بازی دختران لخت مامانی,عکس کردن چند زنای لخت,عکس کردن زن روی تخت,عکس کردن زنان لخت لخت,عکس کردنزنان,عکس کوس و کون زنهای میانسال چادری,عکس کوس کین,عکس کین وکوس,عکس.لختی.زنان.,عکس.لختی.زنهاجنده,عکسای سکسی ولختی خارجی,عکسای لخت سربازان امریکای,عکسای لخت سوگند,عکسزن درحال ریختن ادرار,عکسهاى لخت زنان روز تخت,عکسهای پستان دختران نوجوان در سایتشهوانی,عکسهای پستان لخت پونه قدوسی,عکسهای حالکردنی لختی,عکسهای خشن سیاهپوست زن وشگنجه,عکسهای دختران و زنان لخت مادرزاد,عکسهای زن لخت مادرزاد,عکسهای زنان لخت مادرزاد,عکسهای سوپرلختی,عکسهای سوپرلختی زنان,عکسهای سکس کامل واضح,عکسهای سکسی مجاری,عکسهای شکنجه زنان بدون لباس,عکسهای لخت از زنان دنیا از شهوانی,عکسهای لخت ایرانی ضربدری,عکسهای لخت جنسی به زنان,عکسهای لخت دختران در زندان,عکسهای لخت سوریه,عکسهای لخت لخت حال کردنی,عکسهای لخت مادر زاد دخترها,عکسهای لخت مادرزاد از بازیگران ایرانی,عکسهای لخت مادرزادی دخترها,عکسهای لخت همجنس من,عکسهای لخت و سکسی بازیگران زن سینمایی هالیود,عکسهای لخت وسکسی,عکسهای لختی,عکسهای لختی تخت,عکسهای لختی مادرزادی,عکسهای لختیزنان آمریکا,عکسهای لختیلختی,عکسهای لختیها,عکسهای لز کردن زنان میانسال ایرانی,عکسهای کاملا لخت مهرنوش خواننده,عکسهایسکس گاییدن و داستانهایسکس,عکسهایی اززندان زنان لخت امریکا,عکسی که یکی در حال لخت کردن آن یکی است,فلیم زن لخت لخت,فلیم لخت,فیلم دوخترهای لوخت مادرزاد افغانی,فیلم زشت ولخت,فیلم سکس زنان پیر,فیلمهای.لخت.مادرزاد.,كيريس برهنه مثانه,كيريس لخت مادرزاد فيلم,گالری شهوانی,گاییدن پیر زن مسلمان,گاییدن دختر بدون پا,ل خ ت مادرزاد,لباس زيرش,لباس زیرش,لباس زیرش را دراورد,لباس های خودش و لباسهای من را درآورد و شروع به تجاوز به من کرد,لباسش رادراورد,لخت,لخت لخت مادرزاد,لخت و یوس,لخت دست,لخت زنان مادرزاد,لخت سرباز,لخت شدند,لخت فلیم زن,لخت كردن روي تخت,لخت كردن زنان در زندان ها,لخت كردن زندانيان زن,لخت ماد,لخت مادر زاد,لخت مادر زاد زن,لخت مادر زادي,لخت مادرزاد,لخت مادرزاد تنبیه,لخت مادرزاد خانوادگی,لخت مادرزادی,لخت مادرزادی زنان,لخت نشان دادن بدن,لخت وسکسی,لخت ولخت روی تخت,لخت کردن,لخت کردن خود بر روی تخت,لخت کردن دختر در تخت,لخت کردن در ابوغریب,لخت کردن در تخت,لخت کردن زن,لخت کردن زنان,لخت کردن زنان توسط ماموران در زندان,لخت کردن زنان توسط ماموران زندان,لخت کردن زندانیان توسط سربازان امریکایی وگرفتن عکس,لخت کردنزنان,لختش کردم,لختش کردم و عکس گرفتم.,لختمادرزاد,لختها,لختهاى جهان,لختهاي فيسبوك,لختي زن,لختي مادر زاد,لختی,لختی در تخت,لختی زن مادرزاد,لختی هادرامریکا,لختی های مادرزادی,لختی کوس پیر زن,لختیلختی,لوخت مادر زاد پسر,لوختي شهوتي بالاسکسي,مادرزاد لخت,مامان جنده,مجريان زن لختي,مردان لخت مادر زاد,مسابقه قشنگترین کون زن هادرامریکا,مضامین زن لخت,نحوه لخت کردن همسر در روی تخت,نشان دادن بدن زن,نشان دادن بدن زن های لخت,نشان دادن بدن لخت زن,نشان دادن بدن لخت مجری زن اخبار,نشاندادن پستاندختران لخت,نشاندادنویدیوهایزنانلخترویتخت,ه مجنسبازی دخترلخت,وبرهنه ولخت ازدخترها سوپر,ولخت,ویدیو,کردن زن شکنجه,کس زن دکتر,کس های لخت خفن,کسهای سیکسی جهان لخت,کون دادن رونالدو,کون دادن زن ومرد لخت,کون دادن کریستین رونالدو,کون زن درحالت چهاردست وپا,کین در کوس,کین وکوس,یوس زنان لخت,یکسهای برهنه لختی لختی جنسی,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت