عکس

   

آیت الله علی خامنه ای عضو فیس بوک شد!!!

ثبت شده در: 23:59 گرينويچ - چهارشنبه 29 آذر 1391
آیت الله علی خامنه ای عضو فیس بوک شد!!!

کارنوال اکاذیب روباه پیر؛ رسانه نمای انگلیسی در کمال وقاحت مدعی شد آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، به شبکه اجتماعی فیس بوک پیوسته است!!!

بی بی سی فارسی گزارش می دهد؛


رسانه ی دولتی انگلیس که چند وقتی است، کمتر بهانه ای آن چنانی برای دنبال کردن اهداف شوم ضد ایرانی خودش یافته است، این بار نیز در حرکتی خیلی سطحی، با پرداختن به این تیتر که رهبری کشورمان به عضویت شبکه ی اجتماعی فیس بوک در آمده است، تلاش نموده است تا اندکی هم که شده، با افکار مخاطبان معدودش که هر روز با رسوایی های پی در پی این رسانه کمتر نیز می شوند، بازی کند.

بی بی سی سعی نمود تا با توجه به فیلتر شدن فیس بوک در ایران، با پرداختن به این گزارش، رهبری انقلاب اسلامی را به رفتار دو گانه متهم کند و گفته های پیشین خود و اربابانش را موجّه جلوه سازد.

این رسانه نما، ضمن اعلام این ادعا که «صفحه فیس بوک رهبر ایران، در تاریخ 23 آذر (13 دسامبر) ایجاد شده و اطلاع رسانی علنی راجع به آن، سه روز بعد از طریق صفحه توییتر آقای خامنه ای صورت گرفته است»، یک بار دیگر، پرونده ی انتخابات ریاست جمهوری دهم سال 1388 در کشورمان را باز کرده، مقامات کشورمان را به از بین بردن آزادی و برخورد سلیقه ای متهم می کنم و تأکید می کند: «سایت های فیس بوک و توییتر، در جریان اعتراضات بعد از انتخابات ریاست جمهوری 1388 فیلتر شدند و از آن زمان تا کنون، دسترسی به آن ها بدون فیلتر شکن امکان پذیر نیست.»

اما در مرحله ی اول باید این نکته را در نظر داشته باشیم که صفحات توییتر و فیس بوک مورد بحث از سوی رسانه ی دولتی انگلیس، متعلق به وبسایت خامنه ای دات آی آر (Khamenei.ir) هستند که پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبری – مؤسسه ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی است و بر خلاف ادعای این ابزار دروغ پردازی غرب، متعلق به شخص رهبری معظم انقلاب نبوده و نیست.

علاوه بر این نظر رهبری کشورمان در مورد فیس بوک و شبکه های اجتماعی امثال آن از همان اول شفاف بوده و ایشان بارها تأکید نموده اند که "به طور کلی (ورود به این سایت ها)، اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و با خوف ارتکاب به گناه باشد و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود، جایز نیست و الّا مانعی ندارد".

و این نوع نگاه ایشان به این سایت ها و مقایسه ی فعالیت های صفحات توییتر و فیس بوک وبسایت خامنه ای دات آی آر با نوع فعالیت های مزدوران و خودباختگان غرب در جریان رخ دادهای سال 1388، به خوبی ثابت می کند که هرگز رهبری و حکومت کشورمان برخوردی سلیقه ای با این موضوع نداشته اند، بلکه این نوع رفتار عده ای در این فضاهاست که باعث فیلتر شدن آن در ایران اسلامی گردیده بود.

بی بی سی باید بداند که آزادی در ذات خود بسیار مهم و قابل تقدیر است، اما این آزادی هرگز نباید باعث شکستن و نادیده گرفتن ارزش های ملی – فرهنگی – مذهبی شود و حقوق عده ی کثیری دیگر را از بین ببرد و این واقعیتی است که در سایت های فیس بوک و توییتر در دوران انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 علیه کشورمان رخ داد و مقامات کشورمان را به مسدود ساختن موقتی شان وادار ساخت.

اگر این ارزش ها و حد و مرزها نادیده گرفته شوند، مطمئنا نتیجه ای بهتر از کشتارهایی مانند کشتار دانش آموزان خردسال مدرسه ی سندی هوک در ایالات متحده ی آمریکا که بدلیل آزادی خرید و فروش و حمل سلاح رخ داد، نخواهد داشت.

درست است که بی بی سی و اربابانش علاقه مند به این خون ریزی ها هستند، اما ملت ایران هیچ وقت آنگونه که آن ها هستند، نبوده و نخواهند بود ...


گفتنی است که اخوان در نشست خبری برگزار شده در پژوهشگاه فضای مجازی گفت: زمانی نظام  که در چنین شرایطی درباره تغییر و تحولات آن هم اظهارنظر می‌کند، گاهی هم این شبکه‌ها را به رسمیت نمی‌شناسد و به همین دلیل اعلام نظر رسمی در ارتباط با آن‌ها نمی‌کند.اخبار مرتبط

کلمات کلیدی
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت