عکس

حزب الله   

عربستان

اعتراض انجمن حمایت از حیوانات ایران به اعزام میمون فضایی!!!

ثبت شده در: 15:46 گرينويچ - شنبه 14 بهمن 1391     به ما بپیوندید
اعتراض انجمن حمایت از حیوانات ایران به اعزام میمون فضایی!!!

انجمن حمایت از حیوانات در ایران از فرستادن میمون به فضا انتقاد کرده و آن را عملی "غیر اخلاقی" توصیف کرده است!!!

بی بی سی فارسی گزارش می دهد؛


طی یک هفته ی گذشته، یکی از مهمترین اخبار و رخ دادهایی که چشم جهانیان را به سمت ایران اسلامی خیره گردانید و توجه خلی ها به خود جلب ساخت و در ارتقای جایگاه کشورمان در عرصه های بین المللی بسیار مؤثر بود، موفقیت دانشمندان حوزه ی فناوری های فضایی کشورمان در اعزام موجود زنده به فضا بود.

اما در شرایطی که اعزام و بازگشت موفقیت آمیز میمون ایرانی به فضا، جهانیان را به حیرت وا داشته است، غربی های انحصارطلب که در هیچ کاری تحمل رقیبی به ویژه آن هم از جنس جمهوری اسلامی ایران را نداشته و ندارند و همه چیز را فقط برای خود می خواهند، پس از موفقیت های پی در پی کشورمان در حوزه های مختلفی همچون فناوری هسته ای، دارو و درمان، پتروشیمی، نظامی و ...، که این فناوری ها و توانایی ها را از انحصار آن ها درآورد و نه تنها خود به آن ها دست یافت، بلکه امید دستیابی و استفاده از آن ها را به همه ی کشورهای جهان نیز منتقل نمود، در مقابل پیوستن کشورمان به جمع قدرت های فضایی جهان به قدری مبهوت و عصبانی شده اند که برای انکار این موفقیت ها و لوس و کم رنگ کردن آن ها، دست به حرکاتی خیلی خیلی بچه گانه زده و می زنند.

 و طبق معمول یکی از ملموس ترین روش های آن ها در فعالیت های ضد ایرانی شان، استفاده از ابزارهای رسانه ای تحت نفوذشان است که بی بی سی در این بین و در این مسیر، نقش یک سردم دار را ایفا می کند.

رسانه ی دولتی بریتانیا که از روز این موفقیت بزرگ ایران اسلامی در حوزه ی فناوری فضایی، مدام در گزارشات خودش در مسیر منافع اربابان غربی اش تلاش کرده است، تلاش می کند تا به هر روشی که شده از ارزش این موفقیت بکاهد، که در تازه ترین روش هم گام با همراهان قدیمی اش، در پوشش حامی حیوانات! ظاهر گردیده است.

این رسانه نما در جدیدترین گزارش خود، در پرداختن به اظهارات منتصب به جاوید آل داوود، رئیس انجمن حمایت از حیوانات ایران، می آورد که :«اطلاعاتی دارد که نشان می دهد تجربه های قبلی سازمان فضایی ایران "ناموفق" بوده و جان حیوان ها به خطر افتاده است ...»

اما آن ها که قبلا اطلاعات داشته اند، چرا همان قبلا اعتراضی نکرده اند؟!!!

و یا در جایی دیگر نیز بی بی سی عنوان می کند: «پتا انجمن حیوانات در بریتانیا هم به فرستادن میمون ایرانی به فضا اعتراض کرده و گفته بود عکس های سازمان فضایی ایران نشان می دهد "این میمون چقدر ترسیده است" ...»!

پیش تر نیز این روباه پیر با مقایسه ای بچگانه در مورد عکس های میمون قبل و بعد از اعزام و ... این موفقیت کشورمان را به زیر علامت سوال کشاند و همچنین به نقل از مقامات آمریکایی اعلام کرد که اعزام میمون به فضا از سوی ایران خلاف قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد است!

درحالی که قطعنامه ی مورد نظر بی بی سی و آمریکا، مربوط به منع اعزام محموله های سنگین و با مقاصد نظامی به فضاست، که اعزام میمون ایرانی در هیچ کدام از موارد این قطعنامه نمی گنجد و ممانعتی را به دنبال خود ندارد.

از ان گذشته، حتی اگر از آزمایش های فضایی خود این کشورهای غربی در گذشته، آزمایش هسته ای آن ها که فوق العاده برای محیط زیست و انسان ها خطرناک است و ... نیز بگذریم، چطور این متعهدان به اخلاقیات! در مورد یک میمون که زنده هم از فضا برگشته است، این قدر برآشفته اند و واکنش نشان می دهندف چرا که از تصاویرش مشخص است، حیوان ترسیده است، اما در مورد کشتار مردم بیگناه، به ویژه زنان و کودکان در فلسطین، افغانستان، عراق، میانمار، سوریه، بوسنی، ویتنام و ... فقط لبخند می زنند!!!

آیا ارزش جان آن ها از یک حیوان هم کمتر است؟!

آیا زمان حمله و تهاجم، زمان شکنجه و بمباران و ...، ترس را در تصاویر و فیلم های موجود در چهره ی این افراد ندیده اند؟!!!

همین دلیل کافی است تا قصد آن ها در حمایت از حیوانات را تمامی مردم بیدار جهان بفهمند ...

از آن گذشته، موفقیت های پی در پی ایران در عرصه هایی فضایی، به اثبات جهانیان رسیده است. به گونه ای که بر اساس گزارش مؤسسه ی بین المللی اس سی آی تا سال 2012 تنها ده کشور جزو پیشگامان عرصه ی فناوری فضایی بوده اند که از سال 2012 پنج کشور دیگر از جمله جمهوری اسلامی ایران هم به آن ها پیوسته اند و جالب تر این که در این بین ایران بالاترین نرخ رشد فضایی را دارا بوده است.

بی بی سی و اربابانش نیز باید بدانند با این واکنش های بچگانه هرگز نخواهند توانست جلوی پیشرفت ایران اسلامی را بگیرند ...

کلمات کلیدی
بی بی سی , بی بی سی فارسی , ایران , فضایی , میمون , بریتانیا , موشک , bbc , bbcfarsi , bbcpersian , persian,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت  
   
   
   
ارزش واقعی میمون ها چیست,ارزش ميمون چقدر است و چرا,ارزش میمونها چقد است,ارزش واقعی میمون چه قدر است,ارزش واقعی میمون ها چقدر چرا,ارزش واقعی میمون ها چه قدر است ,ارزش واقعی میمون ها چه قدر است چرا,ارزش واقعی میمون ها درچیست,ارزش واقعی میمونها چقدر است,ارزش واقعی میمونها چقدر است چرا,به نظر شما ارزش واقعى مىمون ها چه قدر است چرا,به نظرشما ارزش واقعی میم,چرا میمون ارزش زیادی دارند ,میمون ها چقدر ارزش دارد,میمون های بی ارزش ,نظر سازمان محیط زیست در مورد فرستادن میمون ها به فضا, , چرا,ارزس میمون,ارزش میمونها,ارزش حمایت از حیوانات,ارزش ميمونها,ارزش میمون,ارزش میمون در چیست,ارزش میمون ها چه قدر است,ارزش میمونها,ارزش واقعي ميمون ها,ارزش واقعي ميمون ها چقدر است,ارزش واقعى ميمونها,ارزش واقعي ميمونها ,ارزش واقعي ميمونها چقدر است و چرا,ارزش واقعی میمون ها چیست,ارزش واقعی میمون ها چیست چرا,اهمیت واقعی میمون ها,به نظر شما ارزش واقعی میمونها چقدر است چرا,چرا,چرا میمون ارزش دارد,حمایت از حیوانات میمون فضا,ارزش میمون چقدراست چرا,ارزش میمو نها,ارزش وا قعی میمون ها چقدر است,ارزش واقعی می,ارزش واقعی میمو نها چه قدر است,ارزش واقعی میمون ها,ارزش واقعی میمون ها چقدر است چرا,ارزش واقعی میمون ها چه قدر است و چرا,ارزش واقعی میمون های چقدر است,ارزش واقعی میمونها,بنظرشماارزش واقعی میمون ها چقدر است چرا,به نظر شما ارزش واقعی میمون ها چقدر است چرا,به نظرشماارزش واقعی میمون ها چهقدراست,ی,ارزش میمون چقرراست چرا,ارزش میمون ها,ارزش میمون ها چقدر است,ارزش میمون های واقعی,ارزش میمونها در چیست,ارزش واقعی بین میمون ها,ارزش واقعی میمون,ارزش واقعی میمون ها چقدر است,ارزش واقعی میمون ها چقدر است چرا,ارزش واقعی میمون ها چقدراست,ارزش واقعی میمون هاچقدر است وچرا,ارزش واهمیت میمون ها چه قدر است چرا,به نظرارزش واقعی میمونها چقدراست چرا,به،نظر شما ارزش واقعي ميمون چقدراست چرا,چرا ميمون با ارزش است,
 
نام و نام خانوادگی  
پست الکترونیک  
وب سایت